Ondernemer (ge)worden? Maxima hoektafel 3-zits Palermo poef 2,5+2-zits Ibiza Zeeuwse Startersbeurs Zaterdag 11 juli in Goes ALTIJD ACTUEEL: D EWEEKKRANT. N L voor 149,- nu 799,- voor 1.199,- Groeiend aantal startende bedrijven Onderdelen Inschrijven "ilï/M3!17ffiTl De Faam Woensdag 24 juni 2009 - Pagina 18 RUNNER RUIMT OP! In smoked oak eiken fineer. Van 198,- Poef zowel links als rechts te plaatsen. In empire antraciet. Van 899, In crème Hermes leder. Van 1.599,- - Advertorial - DEN HAAG - Eén van de onver wachte effecten van de economi sche crisis is de explosieve groei van het aantal startende onder nemingen. Eind 2008 kwamen er, vergeleken met het jaar er voor, maar liefst 50% meer star ters bij. Maar een bedrijf starten is niet eenvoudig. Om starters op weg te helpen, introduceert Star ters Tips een totaalpakket voor de starter, bestaande uit een glossy magazine, website, Star- ters-beurzen en een online visi te-kaartjesnetwerk. Starters Tips ontwikkelde dit vierluik samen met 120 be drijven uit zo'n 20 verschil lende vakgebieden. Mark Lette, directeur Star ters Tips: "Kernbegrippen zijn regionaal en laagdrem pelig, dat zoekt de starter. Al in de oprichtingsfase krijgt de startende ondernemer te maken met veel vragen. Bij voorbeeld telefoon en auto, maar ook over de inrichting van de orderadministratie en de opzet van de website. De starter wil die informatie di rect hebben en dus niet wachten op een Starters beurs eens per jaar. Met de vier activiteiten in ons totaalpakket zitten we dich ter bij de starter dan welke Administratiekantoren Advocatuur Energie Mobiele telefonie Websites Huisstijl Reclame Verzekeringen Payrolladvies Bedrijfshuisvesting Notarissen Vakbond Businessclubs Antwoordservice Subsidies Netwerken Dé Weekkrant Internetdrukkerij Bedrijfswagens Deelnemen? Bel 0546-714182 of mail mark@starters-tips.nl andere instantie dan ook, mede omdat we alleen maar bedrijven deel laten nemen die zich richten op starters." Magazine Binnen één maand na hun KvK-in'schrijving krijgen alle startende BV's, vof's en een manszaken het gratis maga zine Starters Tips in de bus. In dit magazine komen vak gebieden aan bod, zoals huis stijl en reclame, bedrijfshuis vesting, wagenpark- beheer en administratie tot en met "Wij werken samen met partijen die zich goed kunnen inleven in de starter advocaten, notarissen .en vakbonden. Elk vakgebied wordt toegelicht door een partij die in die sector actief is. "Wij werken samen met partijen die zich goed kun nen inleven in de starter én als het ware 'om de hoek zit ten'. Dit kan zijn een lande lijke (internet)partner of één partner per provincie. Allemaal geven ze starters een interessante korting op het besproken onderwerp. Website en startersbeurs De informatie in het maga zine wordt één op één door geplaatst op starters-tips.nl "Middels een online contact formulier kunnen starters in hun eigen provincie contact opnemen met onze partners en onder andere profiteren van interessante kortingen." In 2009 organiseert Starters- Tips 24 startersbeurzen in de 12 provincies. Op Zaterdag 11 juli 2009 zal de eerste Zeeuwse startersbeurs bij het Van der Valk Hotel in Goes plaats vinden. "Startende ondernemersdie in de 6 maanden vóór de be treffende beurs zijn gestart sturen wij hiervoor persoon lijke vouchers die recht ge ven op 50% korting op.de entreeprijs én een gratis consumptie. Ben je nog niet ingeschreven bij de Kamer van Koophandel dan kan je via onze website ook zo'n kortingsbon aanvragen die je dan via e- mail wordt toe gestuurd". Netwerk van visitekaartjes Onderzoeken van branche organisaties binnen het MKB hebben aangetoond dat 70% van starters behoefte heeft aan contact met andere starters én bestaande bedrijven. Om starters te helpen met het opbouwen van een netwerk biedt Starters Tips een online uitwisselingsprogramma van visitekaartjes. "Starters vinden elke werkdag een nieuw kaartje van een regionaal bedrijf in hun mailbox, voorzien van drie hyperlinks: "Interesse; contact graag", "Meer info via mail/post" of 'Wellicht later". Dit leidt tot minimaal 500 klantcontacten per jaar, per provincie en zo kunnen starters razendsnel een netwerk opbouwen." Het visitekaartjesnetwerk is bedoeld voor starters onderling maar staat uiteraard ook open voor reeds bestaande bedrijven. Voor een minimaal bedrag van 7,50 per maand kan elk bedrijf hieraan deelnemen. Inschrijven hiervoor Iran via www.netwerkze.nl Zeeuwse Startersbeurs Hotel Van der Valk Góes Zaterdag 11 juli 2009 Tijd: 10.00-16.00 uur Inschrijven via de website: www.startersbeurzen.n:i Na inschrijving krijg je een kortingskaart in je mailbox die recht geeft op 50% kor ting (€5,- i.p.v. 10,-) én een gratis consumptiebon.

de Faam | 2009 | | pagina 18