Spannende boeken Groen Rijk Wandeltocht langs de stranden en Deltawerken Dancing with club Devo PianB speelt in de concertzaal van Ter Reede in Vlissingen Prijskraker De Faam geeft 5 spannende boeken weg Gezellige verkoop- en rommelmarkt Gezellige rolstoeltocht voor bewoners ALTIJD L: DEWEEKKRANT.NL van fM3,- voot Vuurkorf Prijskraker van 33,go voor Prijskraker Prijskraker Elektrische heggenschaar HS40E wolf vai 179,50 voor Prijskraker Drijfplanten Sarracenia zomerbloeiers Lavendel Tuinhortensia GroenRijk Middelburg van 14-95 voor TwiïaM'f/iiiii De Faam VLISSINGEN - De Strand- vijfdaagse is een vijfdaagse wandel-kampeertocht langs de stranden en over de Deltawerken van Zee land en Zuid-Holland. De tocht begint op maandag 6 juli in Vlissingen en eindigt in Rockanje. Tweederde van de wandeltocht gaat over het strand, de rest over de verharde weg. In Vlissingen gaan de deelnemers rond 7.30 uur op pad voor de eerste 24 ki lometer naar Domburg. Ieder een overnacht in een eigen ten tje op het terrein van voetbal clubs. De organisatie zorgt elke dag voor een ontbijt/lunchpak- GOES - Voor mensen die weer eens echt willen dansen houdt Club Devo in Goes op vrijdag 19 juni speciaal een ballroom en disco avond. Deze heet Dancing with Devo. Het is in samenwerking met Janvier Dancemasters. Alles komt ket en een warme maaltijd. Ook wordt de bagage vervoerd en is er koffie/thee en een EHBO- team. De voetbalclubs, waar de wandelaars te gast zijn, zorgen 's avonds voor een gezellige avond. Dag twee is 21 kilometer lang en gaat tot Kamperland. De derde- en vierde dag zijn re spectievelijk 29 en 31 kilometer en gaan van Renesse naar Stel lendam. Hoewel de laatste loodjes het zwaarst zijn, moet dag vijf met slechts negen kilo meter, te doen zijn. De Strand- vijfdaagse gaat over de Veerse- dam, een gedeelte langs de Oos- terschelde, de Oosterscheldeke- ring, Brouwersdam en Haring- vlietdam. De kosten voor de Strandvijfdaagse zijn 165 euro. voorbij, van de foxtrot tot de boogie. De avond begint om 22.00 uur en duurt tot 4.00 uur in Club Devo aan de Grote Ka de 34 in Goes. Parkeren kan na bij op parkeerterrein Molen plein of op parkeerterrein Oostwal. MIDDELBURG - Bij uitge verij Lebowski is onlangs het boek Zusters in het kivaad verschenen, dé thril ler voor de Maand van het Spannende Boek. Zusters in het kivaad is het ijzersterke debuut van het getalenteer de schrijversduo Kortsmit Lotz, een spannende thriller over vriendschap, loyaliteit en wraak. Dit is tevens het thema van de Maand van het Spannende Boek. Het gaat over Marian, die ver huist van Brabant naar een dorp buiten Amsterdam en daar maar moeilijk kan aarden. Ze worstelt met een verbou wing, die niet bepaald bevor derlijk is voor de oplopende spanningen in haar huwelijk. Bovendien lijkt er in het dorp iets vreemds aan de hand te zijn: een voor een worden her rieschoppers uit de buurt aan gepakt, maar niemand weet door wie of waarom. Wanneer Marian bij toeval de geheimzin nige wrekers betrapt, een groep vrouwen die zich door niets of niemand op de kop laat zitten, besluit ze zich bij hen aan te sluiten. De vrouwen genieten volop van hun macht, en de wraakacties worden steeds in grijpender. Op een dag gaan ze te ver, met desastreuze gevol gen. En dan speelt de vraag: wie is nog te vertrouwen en hoeveel is vriendschap werkelijk waard? De Faam mag vijf exemplaren van het boek weggeven. Wie graag zo'ti exemplaar wil kan een e-mail of briefje sturen naar de redactie. De leukste reacties krijgen het boek toegestuurd. Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 7 OOSTKAPELLE - Op het ter rein van de Saronkerk aan de Noordweg in Oostkapelle wordt er voor de 29e keer de jaarlijkse verkoop- en rom melmarkt gehouden op za terdag 20 juni. Er is een com pleet aanbod van spullen zo wel nieuw als gebruikt. Voor de kinderen is er een spring kussen. Het is van 9.00 tot 15.30 uur en de verkoop bij opbod begint om 10.00 uur. De opbrengst is zoals altijd voor de helft bestemd voor de Zending Gereformeerde Gemeenten en wordt be stemd voor taalstudie en huisvestingskosten van zen dingswerkers. De andere helft is bestemd voor Woord en Daad, een christelijke stichting, die zich richt op ar moedebestrijding in de Der de Wereld. Dit jaar is dit deel van de opbrengst voor vluch telingenwerk in Colombia. In de steden Cartagena en Bo gota wil Woord en Daad via de reeds aanwezige scholen de veiligheid verbeteren. MIDDELBURG - Zorgcen trum Rustenburg houdt morgen voor de vijfde keer een rolstoeltocht door Mid delburgvoor haar bewoners. Dit jaar is gekozen voor een route door de binnenstad. De tussenstop is gepland bij de abdij, waar de deelne mers worden getrakteerd door ijsboerderij de Koe hoorn. De stoet vertrekt om 18.30 uur en worden op het laatste stuk begeleid door muziekgroep Ob'ras de Lo tas. VLISSINGEN - In de concert- naar populaire lichte mu- zaai van het Vlissingse Ter ziek. Werken die gespeeld Reede geeft het strijkersen- worden zijn onder andere semble PlanB op vrijdag 19 Mozart, Grieg en Weiner. juni een zomerconcert. Het Het optreden van PlanB en programma bestaat voorna- de vocalisten begint om melijk uit klassieke muziek 20.00 uur en de toegang is met af en toe een uitstapje gratis. Bij uitgeverij Lebowski is onlangs het boek Zusters in het kwaad verschenen, dé thriller voor de Maand van het Spannende Boek. foto: pr - rHoogte 59 ■cm t: wwm De luchtbellen worden verliet' LED ring met 8 LED lampen. Me; Va*erda9tip Wolf Móslerigte 40 cm Keuze uit o.a. mosselplantje, waterhyacint of vlotvarentje. Beker 12 cm. Per stuk Geschikt als moerasplanti Potmaat 9 cm. Per stuk O.a. Vlijtig Liesje, Lobelia, Afrikaantje, Petunia en Begonia. Potmaat 9 cm. Per draagtray van 6 stuks. Lavandula angustifolia 'Hidcote'. Potmaat 17 cm. Hoogte 20-25 cm. Hydrangea macrophylla. Diverse kleuren. Potmaat 23 cm. Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl

de Faam | 2009 | | pagina 7