Kom ook -essent Allround Servicemonteur in Medewerkers m/v voor de vulploeg Installatiebedrijf Wisse B.V. 1 Delta Gasservice r dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Technisch tekenaar (1 fte) 's avonds van 17.00/18.00 uur - 21.00 uur Interesse? Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 50 Wij zijn een gerenommeerd middelgroot installatiebedrijf met zo'n 80 medewerkers. Al meer dan 50 jaar zijn wij werkzaam in de branche en verzorgen wij het installatiewerk voor woning en bedrijfspand. Wij hebben expertise in nieuwbouw, renovatie, service en onderhoud. Ons werkgebied is Zeeland en een deel van de aangrenzende provincies. Bezoekadres: Verrijn Stuartweg 3 4462 GE Goes Tel: 0113-227072 Fax: 0113-230822 Postadres: Postbus 305 4460 AS Goes Website: www.wisse-aoes.nl DE TOTAAL INSTALLATEUR SANITAIR - GAS - WATER - ELECTRA - CV - AIRCO - DA KBEDEKKING Wij hebben per direct een vacature voor de functie van: Sanitaire installatie Taken: - Ontwerpen en tekenen van installaties; - Engineering van de technische ontwerpen; Plannen in overleg met hoofd tekenkamer; Beheren en archiveren van tekeningen bijbehorende documentatie. Wij vragen: - Een afgeronde MBO opleiding niveau 3 (of hoger, aangevuld met vakgerichte cursussen; Ervaring met de genoemde werkzaamheden; - Goede beheersing van Arkey, Auto-Cad en office). Wij bieden: Een marktconform salaris; - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Een uitdagende baan met ruimte voor eigen verantwoor delijkheid en opleidingsmogelijkheden; Mogelijkheid tot vastdienstverband. Sollicitatie/ informatie: Uw sollicitatie met CV kunt u vóór 29 juni a.s. sturen t.a.v. de heer L.J.M. van 't Veer. Onze voorkeur gaat uit naar reacties per email:info@wisse-goes.nl. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer W. Bustraan. STEK^y samen met Delta Gasservice is de service-organisatie in Zeeland voor Essent als het gaat om warmte en comfort in huis. Met een voor heel Zeeland dekkend netwerk van gespecialiseerde installatie monteurs en servicemonteurs staat Delta Gasservice garant voor een zorgeloos wooncom fort. Voor particulier en bedrijf. De vakmensen van onze service-organisatie staan altijd voor u klaar, 24 uur per dag en 7 dagen per week. Delta Gasservice installeert niet alleen de nieuwste, energiezuinige CV-ketels, boilers, geisers of airco's, maar zorgt ook voor onderhoud en advies. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een Als Allround Servicemonteur maak je deel uit van een team van servicemonteurs, een 24- uurs professionele serviceorganisatie die ervoor zorgt dat onze klanten altijd verzekerd zijn van warm (tap)water en een comfortabel binnenklimaat. Na een korte inwerkperiode ga je zelfstandig aan de slag met het uitvoeren van onderhouds-, service- en storingswerk zaamheden aan warmwatertoestellen, cv- en combiketels en andere technische apparaten. Je werkt vanuit huis en je ontvangt je werkopdrachten per PDA. Na uitvoering verwerk je alle administratieve gegevens, gebruikte materialen en gewerkte tijd op de PDA. Als ser- vicegericht monteur informeer je je klanten ook over een goed, veilig en doelmatig ge bruik van installaties, alsmede over het producten- en dienstenpakket van Delta Gasservice. Wij vragen: MTS-niveau Elektro of Installatietechniek enkele jaren relevante werkervaring in het bezit van rijbewijs B klantvriendelijke, kwaliteitsgerichte en commerciële instelling bereidheid tot het werken in storingsdienst. bij voorkeur woonachtig op Walcheren Standplaats: je werkt vanuit je huisadres Wij bieden; een boeiende, afwisselende baan in een dynamische onderneming eigen verantwoordelijkheid uitstekend salaris goede opleidingsmogelijkheden en volop kansen voor persoonlijke ontwikkeling prima arbeidsvoorwaarden waaronder een collectieve ziektekostenverzekering Interesse? Is deze functie precies iets voor jou? Stuur dan een brief met CV aan Delta Gasservice, Arnesteinweg 48b, 4338 PD te Middelburg of per e-mail naar deltaaas@zeelandnet.nl Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u informeren bij dhr. P. Vergeer, telefoon 0118-635256. llllimOTIDNIIIIII Action is een non food supermarkt waar circa 4.500 mensen samenwerken. Het merendeel werkt in de winkels van Action. Samen maken de medewerkers Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Om een indruk te krijgen van het werken in de winkel hebben we een korte, maar duidelijke bedrijfsfilm online gezet. Wanneer kom jij in Action? Ons filiaal in Vlissingen gaat verhuizen naar een grotere locatie op 18 juni 2009. Door deze groei, maar ook in verband met de doorstroom van onze medewerkers, zijn wij voor ons nieuwe filiaal te VLISSINGEN (Winkelcentrum De Fonteyne) op zoek naar: Wat zoeken wij? Als vulploegmedewerker zorg je er samen met je collega's voor dat de winkel altijd perfect gevuld is. Je lost met elkaar de vracht, vult de schappen en je zorgt ervoor dat de winkel er netjes en verzorgt uitziet. De werktijden zijn 's avonds van 17.00/18.00 uur tot 21.00 uur, minimaal twee avonden per week. Ben je een middag vrij of moetje later naar school? Dan kun je extra werken,naast je vaste uren. Wat verwachten wij van jou? Je vindt het werken in een winkel leuk en houdt van aanpakken. Je bent enthousiast en ervaart het samenwerken in een team binnen een informele sfeer als prettig. Ervaring in de detailhandel is niet strikt noodzakelijk. Wat kun je van ons verwachten? Een leuke functie met de mogelijkheid om op termijn door te groeien. Daarnaast kun je rekenen op een goed salaris, een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. Action is in 1993 gestart in Noord-HOlland en is inmiddels uitgegroeid tot een winkelketen met meer dan 210 winkels in Nederland en België. Maandelijks openen we een nieuwe winkel. Ons assortiment is breed en ondiep en bestaat o.a. uit speelgoed, schrijfwaren, doe-het-zelf, tuin, porselein aardewerk, textiel en seizoensartikelen. Centraal binnen de formule staat een sterk wisselend assortiment en de laagste consumentenprijs, waar Action de klant mee wil verrassen en binden. Surf dan naar onze website www.werkenbijaction.nl en solliciteer online! Action Non Food B.V. (t.a.v. PZ. code VLS 2509) Perenmarkt 15. 1681 PG Zwaagdijk-Oost Meer informatie: 0228 - 565801

de Faam | 2009 | | pagina 70