Monteurs Kok (ervaren) STOFFELS De Keu ken man een Voorzitter en leden Raad van Toezicht IN KRAPPE TIJDEN BREIDEN WIJ UIT! dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Powered by Q JobTrack.nl Daarom zoeken we voor het plaatsen van keukens: Wij zoeken collega's die: iK?. CLEANING Kom jij deze zomer bij Stoffels Cleaning de zeilen bijzetten? Je verdient een salaris boven het gemiddelde en daarnaast ontvang je voor elke gewerkte week 12,50 (netto) extra! Meld je meteen aan via dit aanmeldingsformulier en stuur dit in een dichte envelop (zonder postzegel) op naar: Stoffels Cleaning, Vakantiewerk, Ant woordnummer 125, 4530 VB Terneuzen of schrijf je in via www.stoffels.nl of bel 0115-687410. V/ Houdt u van wandelen, gezellig koffie drinken, een kaartje leggen, een praatje maken en doet u graag anderen een plezier? Lees dan snel verder! Iets voor u misschien? Neem dan contact op met Vrijwillige Zorg Walcheren: 0118-553530 of info@zorgvrijwilligers.nl en informeer naar de mogelijkheden. Er wordt naar u uitgekeken! Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 48 Werkt ivoor de jeugd Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt diverse vormen van geïndiceerde jeugdzorg en AWBZ-zorg voor licht-verstandelijk gehandicapte jeugd in de leeftijd van o tot i8 jaar, en zonodig tot 23 jaar. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel. >01131 27 40 00 anenmarkt Pontes is een scholengroep van openbare scholen voor vwo-havo-vmbo-praktijkonderwijs met vestigingen en locaties in Goes en Zierikzee (Het Goese Lyceum en PieterZeeman/Noordzelke). Pontes heeft een breed aanbod van onderwijsvormen met daaronder ook heel specifieke zoals: theateropleiding, tweetalig vwo, technasium en sportklassen. Verdeeld over de verschillende vestigingen en locaties bezoeken 3200 leerlingen de scholengroep en zijn er ruim 400 medewerkers. Op dit moment werkt Pontes nog met een bestuur en een centrale directie. In het kader van "good governance" zal er met ingang van het nieuwe schooljaar gewerkt gaan worden met een Raad van Toezicht en een College van Bestuur. Daarom zoekt Pontes Raad van Toezicht De Raad van Toezicht bestaat uit een voorzitter en daarnaast maximaal 6 leden. De Raad van Toezicht is verantwoordelijk voor het toezicht op het College van Bestuur van de scholengroep Pontes en komt daartoe 5 a 6 maal per jaar bijeen. Van belang is dat de Raad van Toezicht een maatschappelijk hete rogene samenstelling heeft; dat de samenstelling evenwichtig is in termen van teamrollen; deskundigheid op specifieke onderdelen zoals: financiën, juridische-, personele-, bouwkundige zaken; managementervaring en dat de leden binding hebben met de regio waarbinnen Pontes opereert. Profiel Het huidige bestuur komt graag in contact met inspirerende kandidaten die beschikken over: brede maatschappelijke belangstelling affiniteit met openbaar (voortgezet) onderwijs aantoonbare bestuurlijke kwaliteiten die nodig zijn als toezicht houder in een complexe organisatie binding met één van de regio's waarbinnen Pontes opereert (Schouwen-Duiveland/De Bevelanden). Voor de voorzitter gelden specifieke eisen: voldoende bewust van beschikbaarheid (circa dubbele van een gewoon lid) goede vergadertechniek diplomatieke- en onderhandelingskwaliteiten in het bezit van kennis en ervaring om deze specifieke rol als regisseur van het toezichtproces te kunnen vervullen. Informatie en reactie Algemene informatie over de scholengroep Pontes vindt u op onze website: www.pontes.nl Een volledige profielschets is beschikbaar en kan worden aan gevraagd bij mw. J. Dorssers-Holla (dh@pontes.nl of 0113-216971). Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: dhr. D. Koomen (vice-voorzitter bestuur) 06-22029350 dhr. J. Gramsma (bestuurslid) 06-53203283 of met dhr. A. Wevers (voorzitter centrale directie) 06-12835373. Wij nodigen belangstellenden uit zich vóór 1 juli 2009 door middel van een brief met motivatie en cv. te richten tot de vice-voorzitter van het bestuur: dhr. D. Koomen, p/a Van Dusseldorpstraat 78,4461LV Goes. In de eerste helft van juli vinden gesprekken met de geselecteerde kandidaten plaats. Wie is De Keukenman? De Keukenman verleent al sinds jaren facilitaire ondersteuning aan tientallen succesvolle keuken formules verspreid over heel Nederland. De Keukenman is verantwoordelijk voor hef hele traject na de aankoop van een keuken; van het inmeten en het uiteindelijke plaatsen van dë keuken tot de serviceverlening. Het hoofdkantoor is gevestigd in Waalwijk. De Keukenman is, met meer dan 300 medewerkers, een succesvolle en gezonde organisatie. ervaring hebben met het werken met hout in hun eigen regio keukens monteren twee rechterhanden hebben een opleiding tot keukenmonteur willen volgen vloeiend Nederlands spreken representatief zijn en een goede instelling hebben in het bezit zijn van rijbewijs B en eigen vervoer E bij voorkeur tussen de 20 en 40 jaar oud zijn Zoekt een: Voor 12,5 uur Per week Werkzaamheden van maandag t/m vrijdag van 15 uur tot 17.30 uur. Voor één van onze woongroepen in Middelburg. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Sollicitaties vóór 26 juni richten aan: afd. P&O, Postbus 140, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 0928. Info: Ad van den Boomgaard of Ineke Pieters, tel.nr. 0118-635510. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 8 juli a.s. Meer informatie op: www.stichtingazz.nl De juiste koers in schoonmaken Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en gedreven vakantiewerkers. Werk je graag in teamverband, wil je in korte tijd leuk verdienen en laat je de zaak graag schoon achter? Voldoe je aan dit signalement? Dan hebben wij een contract voor je klaarliggen. We kunnen in overleg met jou de werktijden vaststellen. Gedurende de zomer periode, van week 27 t/m 37, ontvang je 12,50 netto extra voor elke volledig gewerkte week (min. 15 uur). Wij kunnen je werk aanbieden bij diverse opdrachtgevers in heel Zeeland en Brabant. Naam: Adres: Postcode en woonplaats Telefoonnummer:Geboortedatum: Beschikbaar vant/m Voorkeur: ochtend middag avond flexibel (a.u.b. doorstrepen wat niet van toepassing is) (Aquisitie wordt niet op prijs gesteld) Vrijwillige Zorg Steunpunt Mantelzorg Walcheren Diverse chronisch zieken en gehandicapten, licht dementerenden of mensen zonder familie of contacten zouden dolgraag wekelijks of tweewekelijks een bezoekje krijgen. scholengroep De Keukenman Of MAKCKS VAN KevX£NS DE MAKERS VAN KEUKENS Geïnteresseerd? vacatures@keukenman.nl

de Faam | 2009 | | pagina 68