r. r r r Tweelingen •V* de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Horoscoop T Woongoed Waarom bouwen ze nooit het huis van mijn dromen? Ik zou wel in Nieuw Middelburg willen wonen, maar... Als ik nou eens die tekenpen mocht vasthouden... Woongoed organiseert een panelbijeenkomst om de wensen en voorkeuren te achterhalen van mensen die een woning in Middelburg zoeken, eventueel in Nieuw Middelburg. Hierin zullen diverse vragen en thema's de revue passeren zoals: bewoners/doelgroepen, leefstijlen/levenswijze, woningen, woonomgeving, voorzieningen, keuzevrijheid, zelfwerkzaamheid enz. Woongoed wil in Nieuw Middelburg een aantal complexen gaan opknappen. Graag zou de organisatie praten en brainstormen met geïnteresseerden die (nog) niet in Nieuw Middelburg wonen. De panelbijeenkomst wordt georganiseerd op dinsdagavond 30 juni in Grand Café Willem, Oranjelaan 17 in Nieuw Middelburg. Om 19.15 uur staat de koffie klaar. Het programma begint om 19.30 uur en eindigt om 21.30 uur. De avond wordt in opdracht van Woongoed georganiseerd door bureau Linssen en van Asseldonk, adviseurs in de volkshuisvesting. Wat bieden we? Een leuke avond met andere belangstellenden. De mogelijkheid uw stem en uw woonwensen te laten horen. Na afloop een aardige attentie als dank. AANMELDEN Dat kan t/m donderdag 25 juni, telefonisch: 06-54336253, via email: mechtild@lenva.nl of per post: Woongoed t.a.v. Machiel de Vries, Postbus 7120, 4330 GC Middelburg. Meldt daarbij uw naam, of u alleen of met zijn tweeën komt, uw adres, uw emailadres en uw telefoonnummer. Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 45 Ram Dat wat u het meest dierbaar is, waar deert u pas op het moment dat het u dreigt te ontglippen. Erger is het wanneer u het reeds verloren hebt. Om dat moment voor te zijn, kunt u nu het beste genieten van wat u hebt. Stier Niets is sterker dan het geloof in eigen kunnen. Zo lang u er op vertrouwt dat alles goed zal komen, is er hoop. Het is dus zeker zaak om uw hoofd niet al te veel te laten han gen naai- de meningen van anderen. Kreeft In al uw naïviteit loopt u de komende dagen wellicht met open ogen in de val. En dat terwijl u deze val al lang en breed had kunnen zien aankomen. Alleen dan is het wel de be doeling de signalen op waarde te schatten. Leeuw Voor het ware geluk bestaat slechts een juist adres. Het zoeken van deze plaats kost u de komende dagen relatief weinig moeite. Dit betekent echter niet dat u zonder inspanning het hoogste kunt behalen. Maagd U lijkt de laatste tijd enigszins doelloos in het leven te staan. Dat is slechts schijn, want er zijn genoeg redenen om het leven te waar deren. Ook in moeilijker tijden. Dan komt het er op aan om inventief te reageren. Weegschaal Hoewel het aantrekkelijk lijkt in enige mate misbruik te maken van de goedheid van anderen, moet u het gevoel dan deze personen in ogenschouw nemen. Het kan niet zo zijn dat u ongestraft hun eigenwaarde negatief beïn vloedt. Schorpioen Meer dan ooit is het zinnig waakzaam heid te betrachten in nagenoeg al uw hande len. Er liggen kansen op u te wachten, die in een niet al te verre toekomst grote voordelen op zullen leveren. Grijp ze nu het moment zich voordoet. Boogschutter Het is bijna iedereen bekend dat over schatting verrekend zal worden. Zoals hoog moed voor de val komt, zo zal overschatting voor de mislukking komen. Daarmee moet u munitie in handen hebben om dat ene pro bleem aan te kunnen. Jgg^ Steenbok ||p Dat ene aspect van uw karakter lijkt een onweerstaanbare aantrekkingskracht te heb ben op een van uw naasten. Ga echter niet naast uw schoenen lopen, want een dergelijke houding zal zich zeker niet uitbetalen. Waterman Het is fantastisch om te zien hoe die ene persoon in uw omgeving is opgefleurd door de veranderde omstandigheden? In grote of klei ne mate heeft ook u daar een aandeel in gehad. En op die prestatie mag u best een beetje trots zijn. Vissen Hoe is het nu u het getijde mee lijkt te hebben? Elke vooruitgang went snel, maar u dient deze vooruitgang wel blijvend te prijzen. Zodra dat gevoel verloren gaat, hoe klein ook, ligt het gevaar op de loer dat u enkel maar blijft treuren. Puzzel mee! vrouw van Zeus aanwij zend vnw. gods kunst taal tieren kreet vacci neren oordeel voeg woord bureau getal T 4 3 T inleiding slot doelpunt last godin van de vrede spil inge wijde kleur- middel T 7 druk kend warm vogel 5 zbutjes rangtel woord 9 geladen atoom Engelse jenever Engelse munt T 8 zeegod patrijs hond bevel leeuw hondje T staat van de USA vrouw hevig kwaad T 1 Spaanse titel 6 kolen emmer Griekse letter sloot loofboom bazige vrouw zekere afmeting T 10 T bijwoord muziek noot werktuig kleur schake ring T mohamm. vasten maand bosgang 2 Puzzelland 1 2 3456789 10 De vriendschap tussen twee bekenden van u lijkt een beetje te bekoelen. Het is niet zonder risico om te interveniëren tussen de partijen, maar het even- tuele resultaat is mogelijk ook goed voor uw om standigheden. Middelburg

de Faam | 2009 | | pagina 65