Klik! Eerste stap naar carrière in de film GROENE STROOM? Honden aan de heupen PINGPONG Draadloos nu echt op tafel dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - Walk With Me Games - Infamous Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 43 Gadgets/Games Wandelen of joggen met één of meer honden? Deze hardloop gordel is niet alleen veilig, maar ziet er ook heel trendy uit! Voorzien van reflecterende strepen en lijn, zodat je goed opvalt. Info op Helpintemational.eu. Kleine fotograaf, grootse foto's. De verwondering van peuters, kleuters en kids leggen de klein tjes voortaan zelf vast, om die daarna te delen met hun ou ders. In beeld en geluid. Want bij elke foto kan het kind zijn ei gen commentaar inspreken. De camera wordt geleverd met waterdicht etui waarmee onder water gefotografeerd kan wor den. Meer op Vtechnl.com. Je hebt er een flink stuk water én een goed gevulde portemonnee voor nodig, maar dan krijgt water pret ook wel een hele nieuwe dimensie! Dit enorme feestbeest biedt ruimte om te klimmen, te stuite ren en natuurlijk vooral om het water in te glijden. Meer op Hammacher.com Dankzij YouTube krijgen veel regisseur-wannabees de kans om hun kunsten aan een groot publiek te tonen. Zou jij jouw bureaustoel ook het liefst omwisselen voor een regisseursstoel? Dan be gint jouw carrière misschien wel met deze Hollywood Webcam. Met ingebouw de microfoon en dankzij de flexibe le steun altijd zo te richten dat je goed in beeld komt. Bron: Bestel.nl tsm 'kês*&: I [ff** 1<b)«TT.,' BBïsas— I 1 4— 1 een overzichtelijk, opge ruimd bureau past geen wirwar van kabels. Maar als je alle gadgets opgela den wilt hebben, lijk je niet te kunnen ontkomen aan een paar draden. De Grass Charging Valet is een originele manier om je mobiele tele foon, mp3 speler, digitale camera en andere gadgets op een 'groene ma nier' op te laden. Deze plantenbak is de perfecte vermomming voor alle oplaadapparatuur en die gadgets in het (kunst)gras is ook nog eens een grappig gezicht. Wel goed opletten dat er niemand in de buurt is die denkt dat het gras af en toe wat water nodig heeft. Nog meer informatie staat op Taylorgifts.com. Een potje tafeltennis kan nu op zo'n beetje iedere gewenste plek gespeeld worden. De nieuwste variant is namelijk slechts 71 cm lang en 35,5 cm breed, dus die kun je overal mee naartoe nemen en neerzetten. Natuurlijk zul je jouw slag moeten aanpassen aan deze nieuwe afmetingen, maar dat maakt het spel alleen maar spannen der! Deze mini tafeltennis wordt natuurlijk geleverd met twee bat- jes die ook in maat zijn aangepast. Meer op Firebox.com. Je wilt een film of presentatie van de pc op een groot scherm of op de muur projecteren, maar je hebt geen zin in gedoe met kabels en aansluitingen? De nieuwste high definition be- amer komt graag aan jouw wensen tegemoet. Het wifi net werk stuurt het materiaal draadloos van pc naar beamer. Slim en snel. Deze nieuwkomer is vanaf deze maand in Japan verkrijgbaar, maar het is nog niet duidelijk of en zoja, wan neer hij naar ons land komt. Bron: Sanyo.com Op Mars worden kolonisten onderdrukt door de wrede Aardse le germacht. Al snel word jij meegesleurd door het verzet om moe dig weerstand te bieden aan de overweldigers. Waar Red Fac tion in excelleert is de mogelijkheid om werkelijk alles op te bla zen. Gebouwen reageren hierbij zeer realistisch. Plaats je bij voorbeeld explosieven. op kritieke steunbalken, dan zakt de structuur onder zijn eigen gewicht in elkaar. Tijdens de vele mis sies kun je naar hartenlust de militaire doelwitten uitschakelen en de vijandelijke troepen verslaan. Online is het spel nog in drukwekkender, en bieden de vernietigbare omgevingen veel tactische mogelijkheden. En een boel explosieve lol. Voor: 360 /iew uptions Help Het werkt écht. Deze DS titel is verpakt met een stappenteller (twee zelfs) waarmee je dagelijks bijhoudt hoe actief je bent. Op ieder gewenst moment kun je met de DS software de teller uit lezen om te zien of je je doel van de dag hebt gehaald. En ook kun je je jouw prestaties meten tegen wandelaars wereldwijd. Nu moeten we toegeven: zo bijzonder veel doet Walk With Me niet. Het is feitelijk een uitgeklede versie van Apple's Nike stap penteller. Maar door de speelse vormgeving en makkelijke inter face stimuleert het programma wel degelijk een actiever wan delgedrag. Wij schroefden in elk geval al snel ons stappen- doel omhoog, en namen zelfs met regelmaat wat trappen ex tra. Misschien moet je er voor al ook in willen geloven. Voor: DS File View Options Na een enorme explosie in het midden van de stad ontwaak jij met superkrachten. Je kunt elektriciteit als wapen gebruiken, en bent bovenmenselijk sterk. Zo kun je met gemak torenhoge ge bouwen beklimmen, en waanzinnige sprongen maken. Terwijl de stad nog in rep en roer is van de ramp, probeer jij te ontdekken wat er met je is gebeurd. Infamous geeft je een groot gevoel van vrijheid, en biedt veel variaties in de missies. Jammer alleen dat de 'zware morele keuzes' redelijk lachwekkend zijn. Dit doet niks af aan het 'superheldengevoel'. Infamous is een van de betere exclusieve titels voor Son/s spelcomputer. Voor: PS3

de Faam | 2009 | | pagina 63