ier in het vizie Lieve zachte kittens Ilgste PELMA www.pelmakeukens.nl goedkoopste uitvaart uitvaartcompact.nl Jan de Nooijer vof kijk op Woning- en meubelstoffeerder ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Met een hoog miauwtje nemen ze het in zich op Onze wilde haren zijn we al kwijt geraakt deweekkrant.nl Kat Max T3 SFEER, IN IEDER INTERIEUR Langstraat 79 Arnemuiden www.jandenooijervof.nl Nieuw van Quick-step een extra brede en lange plank in diverse nieuwe kleuren, neem eens een kijkje in onze showroom naar de uitgebreide collectie van laminaat vloeren van Quick-step! Wij garanderen vakwerk en streven naar perfectie EEEZM33EHL De Faam Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 5 Het asiel in Middelburg heeft momenteel, samen met de gastgezinnen, rond de veertig kittens om voor te zorgen. foto: karin ocké door karin ocke MIDDELBURG - Kittens, wie raakt hier nu niet door vertederd? Ze zijn klein, zacht, lief en ontzettend grappig. Het asiel in Mid delburg heeft er een hele boel. Ze wonen verspreid over drie kittenkamers. In één van de kamers huizen moeder poes met haar kleintjes van net een maand oud. De kindjes scharrelen rond en spelen met alles wat ze tegenko men. Nog een beetje wiebe lig op hun pootjes, nieuws gierig en met een heel hoog miauwtje nemen ze alles in zich op. Als ze negen weken zijn, mogen ze worden geadopteerd. In de kamer er tegenover wonen kit tens, die een paar weken ouder zijn. Eerst waren ze erg schuw en mochten ze in een bench in het kantoor om aan alles te wennen. Als er te veel kittens zijn, gaan ze in een gastgezin. Het zijn vaak gevonden katjes en de verzorgers voeden de hongerige maagjes om de twee uur. Het gebeurt ook, dat een gevonden poes in het asiel be valt. Zij kan dan voor haar eigen kinderen zorgen en neemt daar soms ook een weesje bij. De kit tens zijn zeer gewild en er wordt zelfs met een wachtlijst gewerkt. Mensen die hier op staan, heb ben de eerste keuze. Wie inte resse heeft voor kittens en uiter aard ook voor de andere dieren in het asiel, kan vrijblijvend een afspraak maken. Dierenasiel Middelburg, Oostperkweg9, tel. 0118-613579. door karin ocké MIDDELBURG - Geachte lezeressen en lezers van Dier in het vizier. Mijn naam is Berend. Ik ben een -kater van zeven jaar oud. Ooit gevon den en naar het asiel gebracht. Ik ben aan hankelijk en lief en zoek een lief aanhankelijk baas je. Ik zie velen van u al den ken: alweer zo'n oude kat in de krant? Daar heb ik wel een antwoord op: ja. Weet u, hier in het asiel wonen veel poezen en katten die al wat ouder zijn. En wij gevorderden willen hier net zo graag weg als de jongeren. Onze jonkies gaan als warme broodjes over de toonbank om maar eens in een cliché te ver vallen en-de honden gaan ook erg rap. Maai" met ons, oudere miauwers gaat het meestal min der snel. Wij vragen ons vaak af waarom dat zo is. We kunnen aardig oud worden, dus als u ons adopteert, beleeft u hier nog jaren lang plezier aan. Onze wil de haren zijn we kwijt, maar we zijn nog net zo schattig, knuffe- lig en speels als vroeger. Waar schijnlijk zijn we wat serieuzer. Neem nu 4 juni. Alle dieren van vijf jaar en ouder zijn wezen stemmen. Sommigen hadden wat moeite om het rode potlood tussen hun pootjes te houden, maar hetds toch allemaal gelukt. En u weet vast wel op welke'par tij wij allen onze stem hebben uitgebracht. We hebben het best wel gezellig met elkaar en met Berend is een lieve cyper van zeven jaar en wil graag een baasje. foto: karin ocké onze baasjes, door wie we lief devol worden verzorgd, maar er gaat echt niets boven een eigen domein en een eigen huis en ge zin. Ik smeek u, lieve mensen, als u een poes of een kat wilt, ga eens voor een ouder exemplaar. Deze week ben ik aan de beurt, dus beveel ik mezelf aan natuur lijk. Kom een keertje naar mij kijken op de Oostperkweg num mer 9, tel. 0118-613579. je eigen wereld op "Dag allemaal, ik ben het, Max, de kat met het schrompeloortje. Ik heb in De Faam van 3 juni het één en ander over mezelf ver telt. En ik moet jullie beken nen, dat ik sinds die dag al leen maar eenzamer en zie liger ben geworden, want ik zit namelijk nog in het asiel. Ik wil hier zo vreselijk graag weg. Ik heb het echt gehad hier, mijn koffer is al gepakt en ik had eigenlijk al van ie dereen afscheid genomen. En tja, daar zit ik dan nog steeds... Alstublieft, wie wU me alsnog adopteren?" 1 a w sssïlf Provincie Zeeland AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur vindt u op www.zeeland.nl/abdijnieuws. Geen internet? Bel vooreen afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400. Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad. Abdij 6, Postbus 6001,4330 LA Middelburg

de Faam | 2009 | | pagina 5