Diner compleet Aan u de keuze menu Kleurrijke markt bij multiculturele dag Landlust Mandolineorkest Exelsior Iets te vieren? Schateren in de Piek: Stand-up comedy is zeker niet flauw! Hotel Zuiderduin V De Faam ALTIJD ACTUEEL: OEWEEKKRANT.NL All-in, inclusief dranken Reserveer nu Expositie, galerie en tentoonstelling Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in 21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Café Brasserie In het theater recensie josiE kneepkens spannende - lichaamsdelen en grapjes over poep en pies. VLISSINGEN - Vier stand-up Dat stand-up comedy grappig comedians zijn vrijdag 19 ju- kan zijn en inhoud kan heb- ni te zien tijdens Schateren ben, bewijst de line-up in de in de Piek in Vlissingen, de Piek in Vlissingen keer op maandelijkse stand-up avond keer. Het maandelijks terug van het Vlissingse podium, kerende avondje stand-up in Bert Koster bekend van het het knusse zaaltje met zitjes televisieprogramma The Co- en zoutjes bewees ook de medy Factory, Arie Vuyk, Mi- laatste keer weer het hoge chiel Peereboom en onze ei- niveau. Enkele reacties van gen Zeeuwse Steffen Brink- het publiek na afloop: "ik heb haus zij deze keer te zien. Je van het begin tot het eind in wordt de laatste tijd doodge- een deuk gelegen" en "Dit gooid met stand-up comedy was echt ongekend goed, ei- op televisie. Vaak komt het genlijk boven verwachting", niveau niet verder dan be- Aanvang: 20.00 uur. Kaart- paalde - kennelijk ook voor verkoop: ww.cultuurwerf.nl volwassenen nog steeds en 0118-415244. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Inclusief aardigheidje voorvader, bij vertek! De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. restaurant partycentrum Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur Iedere dag vanaf 17.00 uur i if. BEACH fletcher|^hotelgroup Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt broodbuffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: voor de helft van de prijs Van 12:00 tot 14:30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen I luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet - luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Muziekfestival Middelburg, met Egidius Kwartet Bart Sch- neemann, Zeeuwse Concert zaal, 20.00 uur Galerie-T, Turfkaai Middelburg, maande lijks wisselende expositie van diverse kunstenaars G Achttien 88 Baarland, tot en met eind augustus, zo- merexpositie van diverse kun stenaars Kunsthandel Thom Schaar Middelburg, tot en met 1 augus tus, glasobjecten Mieke Groot Galerie de Norenburgh, Middelburg, doorlopend expo sities van schilderijen en beel den KRUININGEN - Mandolineor kest Excelsior uit Kruiningen speelt dinsdag 23 juni in het nieuwe complex Hof Cruning- he, Langeviele 41-43 in Kruinin gen en dinsdag 30 juni Ons Dorpshuis, Berghoekstraat in Kruiningen. Beide concerten zijn gratis toegankelijk voor ie dere belangstellende, jong en oud. Excelsior verzorgt 30 juni de jaarlijkse openbare repetitie, waarbij de leerlingen hun pres taties laten horen. Daarnaast zal ook het orkest enkele nummers uitvoeren. Deze avond wordt het publiek ontvangen met een kopje koffie of fris en is er ook gelegenheid om bijvoorbeeld zelf eens een instrument vast te houden. Na de zomervakantie wordt weer gestart met nieuwe mandoline- en gitaarlessen en door kennis te maken met deze instrumenten hoopt het be stuur op nieuwe aanwinst. Het orkest werd opgericht in 1941. Momenteel telt Excelsior 23 le den, verdeeld over een eerste en tweede mandolinepartij, man- dola, gitaar en mandoloncello, soms aangevuld met gastmuzi kanten. Het orkest voert origi nele voor mandoline gecompo neerde muziek uit; ook worden arrangementen van diverse be kende en onbekende compo nisten ten gehore gebracht. Het orkest is aangesloten bij het Ne derlands verbond van mandoli neorkesten. Er worden regel matig opgetreden gegeven op diverse plaatsen in de gemeente Reimerswaal. Aanvang: 19.30 uur. Info: www.mandoline-ex- celsior.nl. POP Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, Kunstuus Heinkenszand, tot en met 4 juli, gemengde technieken Eva Bonneur en Karlijn Haars De Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, Katinka Bock, The Sound of Distance Grote Kerk Goes, tot en met 27 juni, overzichtsex positie Goes en Passant Galerie van den Berge Goes, tot en met 20 juni, schilderijen en neon muurbeelden Museum De Glazenkast Mid delburg, tot en met 28 juni, Anna Blom beeldend kunstenaar e.a. Museum Schotse Huizen Vee- re, zomerexpositie Een Tere Stilte en een Sterk Geluid MuZEEum Vlissingen, tot en met 30 augustus, Port of New York: 25 Amerikaanse schilderijen en foto's Willem3 Vlissingen, tot en met 12 juli, Passages 3 achter de Dijk, schilderijen, werken op papier, foto's, video en ruimtelijk werk De Drvkkery Middelburg, tot en met 12 juli, Expositie Denz de Kroon - Traces of Faces, fotoprints Gallery Maritime Middelburg, tot en met 27 juni, Geer Hybers, martime schilder World of Silk Meliskerke, tot en met 29 augustus, kera miek en schilderen Atelier Sandra van der Meulen, tot en met 4 juli, gemengde techniek, abstract, schilderijen Boerderijgalerie Dë Ossenberg Grijpskerke, 2 juli tot en met 1 augustus, schilderijen, hout sculpturen en maskers uit Jeru zalem VLISSINGEN - De Middelburgse theatersportgroep Apard speelt vrijdag 26 juni een wedstrijd tegen de Vlissingse groep Zonder Zijwieltjes in De Piek in Vlissingen. Beide teams spelen improvi- satiesketches waarbij het publiek de opdrachten bepaalt. Zij zijn dit jaar geselecteerd voor de Nederlandse Kampioenschappen. Aanvang: 20.00 uur. foto: enkele spelers zonder zuwieltjes. GOES - Integratiewerkgroep Variant houdt zondag 21 juni in samenwerking met diverse au tochtone Stichtingen en de Stichting Promotie Goes een multiculturele dag op de grote Markt in Goes. Deze dag heeft als doel de integratie van cultu ren te bevorderen en kennis van andere culturen bij alle lagen van de bevolking te vergroten. Middelen die daarvoor ingezet worden zijn diverse muziek- en dansoptredens, verkoop van handwerk en allerlei andere cultuurgerelateerde artikelen. Er zijn workshops waaronder arabisch kalligraferen en henna schilderen en ook voor kinde ren zijn er diverse activiteiten. Hoe dan ook staat tijdens deze dag het proeven van een andere cultuur centraal, waarbij alle zintuigen geprikkeld zullen worden. Variant is een Goese integratiewerkgroep die tot de vorming van een zelfstandige stichting deel uitmaakt van de SMWO. Variant is partner van de gemeente Goes ten aanzien van het integratiebeleid en als project erkend door het Minis terie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Mi lieubeheer. Ontmoeting en sa menleven met elkaar vormt het kernpunt van het activiteiten programma van Variant. De multiculturele markt is gratis en is van 15.00 uur tot 20.00 uur. Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Rechtbank Middelburg, tot en met 27 juni, sierraden Ineke Otte De Kabinetten van de Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, schilderijen Dave Meijer Geerteskerk Kloetinge, tot en met 12 september, foto tentoonstelling wierook en tra nen Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 59