Mazda op weg met mobiele showroom Cabriolet is populair bij zowel jong als oud Sloopregeling ook voor bestelauto's Een groen label en hoge uitrustingsgraad VW maakt naam pick-up nu al bekend G37 Cabrio in de markt Renault Kangoo: schoon aardgas www.zeeuwsautojournaal.nl Volkswagen maakt nu al de naam bekend van de pro ductieversie van haar nieu we pick-up, die recent als concept werd getoond. Met directe ingang levert Re nault de Kangoo op aardgas. De extra tank voor dit brandbare goedje kan zowel bij de Express bestelversie als de Kangoo Fa mily worden ingebouwd. De be staande benzinetank blijft zo ge woon in gebruik en dat is weer goed voor de actieradius. De nieuwe Mazda3 krijgt de primeur maar het merk gaat de komende jaren vaker op pad met de mobiele showroom. Het is een truck met oplegger inge richt als showroom, die door het land trekt langs activiteiten en festiviteiten. De zomerperiode dient zich aan en dan gaat het dak er af. Uit onderzoek van MSI-ACI Europe in opdracht van online autover zekeraar Allsecur is gebleken dat de cabriolet geliefd is bij jong en oud, man en vrouw. De C180 Kompressor Estate Business Edition wordt door Mercedes-Benz toegevoegd aan c-Klasse-programma. De uitvoe ring is voorzien van de nieuwe 1.6 liter Blue efficiency-kracht- bron. Een groen label en een ho ge uitrustingsgraad gaan samen in de uitvoering. Van Qeveren-Vervaet Ster IN MOBILITEIT Mercedes-Benz C200 Kompressor Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 16 De auto gaat Amarok heten. Een vreemde naam? Toch betekent het wel degelijk wat. In de Eskimotaai staat het voor wolf. De wolf is een dier dat staat voor robuustheid, superioriteit en uithoudingsver mogen en dat zijn eigenschappen die ook een grote pick-up niet misstaan. Volkswagen gaat de Amarok in Argentinië produceren. Daar komt het model begin 2010 al op de markt. Daarna volgen successievelijk andere wereldde len, waaronder ook Europa. Infiniti zet de G37 Cabrio vanaf september in de markt voor 71.750 euro. De luxe uitgevoerde auto heeft 3.7 liter V6-motor on der de leden. Die presteert het om de cabrio in 6,2 seconden naar de 100 km/u te brengen. Een pri meur: het model is voorzien van het infosysteem Connectiviti+. Bij de Family ligt de 90 liter tank op de vloer, bij de Express staat deze rechtop. Uiteraard is deze ombouw alleen mogelijk bij de 1.6 16V benzi nemotor. Het is jammer te noemen dat de overheid geen voordeel biedt bij het achteraf inbouwen, daarom moet de Kangoo-koper 4.285 euro betalen, wil hij gebruik maken van deze mo gelijkheid^.750 euro Kangoo Ex press excl. BTW). Op de locatie wordt de trailer open geklapt en verandert in een bijzonde re showroom, waarbij gebruik wordt gemaakt van moderne LED—verlich ting en een elektrisch draaiplateau waarop één van de nieuwste Mazda- modellen ronddraait. Evenementen die nu al op de agenda staan zijn het Dance Event Extrema in Best, de Zo merfeesten in Nijmegen en de Milita ry in Boekelo. Bijna de helft van de Nederlanders zou graag in een cabriolet rijden deze zomer. De populariteit van de cabrio let is voor Allsecur reden om twee van deze sportwagens weg te geven. Jeroen Nieuwenhuize had de eer om de sleutels te overhandigen aan de winnaars en onder andere Alain Clark en Van Velzen ondersteunen de fees telijke prijsuitreiking met een exclu sief 'Cabrio Concert' in de Amster damse Westerunie. Overigens over het aanbod cabriolets geen klagen. Zowat elk merk heeft er een in het gamma, van sjiek tot spor tief. Trouwens, de nieuwe Mini Ca briolet houdt via een vernuftig digi taal klokje bij hoe lang er open wordt gereden en daar hoeft het niet per se dertig graden voor te zijn.... functie, diefstalVinbraakalarm, ve lours matten en telefoonvoorberei ding maken het verblijf in deze Estate aangenaam. De versie met handge- schakelde zesversnellingsbak is goed voor een B-label, de uitvoering met automatische transmissie heeft een C-label. De C 180 Kompressor Estate Business Edition is er vanaf 37.949 euro. Dit is tevens de fiscale waarde die de basis vormt voor de bereke ning van de bijtelling. De sterke punten zijn onder meer de 156 pk sterke motor en het koppel van 230 Nm. Maar ook metallic lak, Park Tronic systeem, regensensor, DVD-navigatie, Bluetooth-telefoon- Vestiging Goes Albert Piesmanweg 2, tel. 0113-21 27 30. Vestiging Terneuzen Productiestraat 4, tel. 0115- 62 04 00. info@VanOeveren-Vervaet. ni De nationale sloopregeling is niet louter gericht op personenauto's, ook eigenaren van een bestelauto profiteren er van. Voor voertuigen tot een maximaal totaal geladen gewicht (GVW) van 3.500 kg zijn er vijf categorieën op gesteld waarvoor verschillende slooppremies gelden, van 750 tot en met 1.750 euro. Dat maakt het aan trekkelijk om een oudere bestelwa gen versneld aan te bieden voor sloop en om te ruilen voor een nieu wer en schoner voertuig. Mercedes- Benz zag de sloopregeling in het be gin van het jaar al aankomen en kwam met een aantrekkelijke 'voor regeling'. 12 maanden garantie 24-uurs mobiliteitsgarantie Gegarandeerde kilometerstand Bekende onderhoudshistorie Gegarandeerde kwaliteit Proelritklaar Gebruik van originele onderdelen 14dagenof2.00ökmomruilgarantie Landelijk servicenetwerk Kijk voor het complete aanbod op onze website www.VanOeveren-Vervaet.ni Automaat, Diamantzwart metallic, 32.500 km, Sport Edition Pakket, Lederlook, Navigatie Audio APS 50, Verwarmde spiegels, Tempofnaat, Park distance control, Licht metalen velgen December 2006 €26.500

de Faam | 2009 | | pagina 42