Klik en win Passie voor het edelsmeden 20e OMLOOP GOEREE-OVERFLAKKEE op 28 en 29 augustus 2009 Kijk op www.omloop.com of op dewandeltocht.nl Goed en voordelig! GROENTEHAL SCHOUT Atelier Henk en Ingrid van der Kooij Maak kans op een golfclinic voor 2 personen én een luxe golfset! Golfclinic ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten Een jubileumwandeltocht met verschillende afstanden door unieke natuurgebieden 20 prima Maroc sinaasappelen 2,95 10 rode grapefruits 3,50 10 kiwi's nu 1,95 2 kilo Jonagold 1,95 2 komkommers 0,95 Gesneden snijbonen, versgeschrapte krieltjes, volop nieuwe aardappelen... Scherpe dagprijs Zomerfruit, alle soorten Supervoordelig, profiteer Breeweg 47 - Middelburg Maandagmiddag en donderdags GESLOTEN! Henk en Ingrid van der Kooij, sieraden horloges design Walstraat 197, 4381 GR Vlissingen, tel. 0118 - 41 73 77 www.deweekkrant.nl/actie TEmmaHKiftiin De Faam Woensdag 17 juni 2009 - Pagina 3 Jolène en Annemarie zijn al lange tijd met de voorbereidingen van hun studie bezig. Maar voorlo pig zijn ze nog op Walcheren. foto: izmk verkeste Tandprothetische Praktijk Schippers Verrassend sfeervoC... Van vele soorten verse thee tot schitterende sfeen>er(ichting, kaarsen <Sr'kandelaars. Van unieke, zeff samen te stellen sieraden tot modieuze handtassen. Gjeoycnd van dinsdag t/n zaterdag Vlissingsestraat 4.6, 'Middcfburg 'Ju het verlengde van de Cjoitstraat Tef,OÏI8-6128SÓ door Loes van der Hoeven De goud- en zilversmeden van Henk en Ingrid van der Koolj uit Vllsslngen ver staan de kunst van het eeuwenoude am bacht als geen ander. Vanuit hun ruime ervaring en gedrevenheid vertalen zij al uw wensen In bijzondere, eenvoudige of Juist uiterst complexe sieraden. uw wensen direct met de goud- en zilversmid die ze gaat uitvoeren. In gezamenlijk overleg met u maakt hij eventueel een schets van het sieraad, die u direct een impressie van het eindresultaat geeft. Het atelier is achterin de stijlvolle juwelierszaak gevestigd. Daardoor blijft uw kostbare bezit bij Henk en Ingrid van der Kooij in vertrouwde, ambachte lijke handen! VLISSINGEN - De werkzaamheden van de drie goud- en zilversmeden van Henk en Ingrid van der Kooij zijn zeer divers, maar krijgen alle dezelfde aandacht. De opdrachten variëren van het repareren van een simpel collier, het vergroten of verkleinen van een ring tot het ontwerpen en vervaardigen van nieuwe siera den in geel-, wit- of roodgoud en zilver, al dan niet bezet met edelstenen, zoals diamant. Re gelmatig worden stukken met een bijzondere gevoelswaarde vermaakt tot eigentijdse sie raden, zoals de trouwringen van overleden dierbaren. Dankzij hun veelzijdige expertise kunnen de goud- en zilversmeden elke ge wenste vorm en stijl realiseren. Direct contact bij Henk en Ingrid van der Kooij bespreekt u In samenwerking met Variiux vakopticiens or ganiseert brillenglasfabrikant Essilor de actie 'Altijd scherp zien in een fractie van een seconde'. Koopt u bij de vakopticien een bril met één van de brillenglazen uit de actie, dan maakt u t/m 31 juli onder meer kans op tickets voor het KLM Open golftoernooi. Goed zicht is altijd en overal belang rijk, dus ook op de golfbaan. Het verschil tussen succes en falen zit 'm vaak in een fractie van een seconde. De vakopticien heeft kijkoplossingen die dat verschil kunnen maken. Golft u liever zelf? In samenwerking met Essilor geeft dé Weekkrant een golfclinic én een luxe golfset weg! Beantwoord de prijsvraag op: 1 en luxe golfset

de Faam | 2009 | | pagina 3