Wrroemm OUD idee in NIEUW jasje Jong geleerd... Trendy Talenwonder gaat graag mee op pad Bewust met Frisdrank met een functie De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - Punch Out! narS Games - Bionic Commando ^Project Natal 3 c5 X ylu Woensdag 10 juni 2009 - Pagina 43 File View Options Ook Punch Out kennen we nog van de NES. De ze nieuwe Wii versie is helemaal opgepoetst, maar is nog heel her kenbaar voor de fans van het eerste uur. Doel van het spel is om steeds moeilijker tegen standers in de boksring te verslaan. Het is ech ter geen simulatie zoals Fight Night, maar meer een arcade actiespel. Door de bewegingspa tronen van de tegen standers uitje hoofd te leren, kun je op hun aanvallen anticipe ren en hen zo verslaan. De animaties zijn beeldschoon, en ieder personage heeft veel persoonlijkheid. Als je door de eerste reeks gevechten heen bent, wacht een soort bonus ronde waarbij de tegenstanders opeens heel nieuwe truc blijken te hebben. Een der betere Wii games vandit moment. Voor: Wii Dromend van een motor, maar voorlopig alleen een fiets tot je beschikking? Dan is er een grappig alterna tief voor handen. Met de Moto Hom kun je de droom iets dichterbij brengen. Je klemt het apparaatje aan het stuur, je draait en je waant je even op een echte motor. Helaas heeft de Moto Hom al leen effect op je oren en niet op de pedalen van je fiets, dus je zult zelf moeten trappen. Maar je kunt in ieder geval wennen aan het geluid van een motor! Bron: Heals.co.uk. Vakantieplannen over de grens? Als je jezelf toch een beetje verstaanbaar wilt maken, hoefje tegen woordig niet meer aan de slag met boekjes. Slimme vertaalgadgets helpen je graag met het vertalen en ze laten ook nog horen hoe het klinkt. Zo wordt de kans dat je - onbewust en ongewild - iets héél vreemds zegt, een stuk kleiner! Meer de tails staan op Iwantone- ofthose.com Heerlijk, die zon! Maar niet ongevaarlijk. Als je wilt checken of de zonnestralen erg schadelijk zijn, kun je met de UV Monkey aan de slag. Je houdt 'm in de zon en het apparaatje vertelt precies hoe sterk de UV straling van dat moment is. Leuk als hebbeding, maar ook handig als je gebruik maakt van de zon om gadgets op te laden. Hij vertelt je namelijk hoe lang het opladen zal gaan duren. Meer op Coolest-gadgets.com. De overstap naar een digitale camera was voor veel mensen snel gemaakt, maar we kunnen een stuk minder snel afscheid nemen van de tastbare foto. En dat hoeft ook niet. De Polaroid camera is terug! Digitaal en met de mogelijkheid om de foto te bewerken voordat je 'm print. Bron: Firebox.com. altijd en overal, want hij is niet groot en licht van gewicht. Meer op Barbecook.com. Superhandig! Als je op pad gaat, zul je meestal ook wel een fles water of frisdrank bij je hebben. En diezelfde fles kan ook dienst doen als statief, zodat je zelf ook eens op de foto kunt! Meer over de Bottle Cap Tri pod staat op Photojojo.com. Barbecuen oubollig? Echt niet! Kijk maar eens naai' de Tam- Tam. Terwijl jouw snacks bo ven deze gasbarbecue liggen te grillen, sluit je je iPod, mp3- of cd-speler aan op de TamTam. Deze bbq beschikt namelijk over ingebouwde speakers en versterker! 'TamTammen' kan De tijd dat gadgets alleen voor stoere mannen was bedoeld, ligt ver achter ons. Neem Teach Me Time, bij voorbeeld. Vol leuke technische snufjes, maar enkel en alleen bedoelt voor de jongste gadgetfans. Zo kan deze wekker verschillende kleuren aannemen, waardoor je het kind bijvoor beeld kunt leren om pas uit bed te komen als de wekker groen gekleurd is en vervolgens zelf instel len op welk tijdstip de wekker van kleur moet ver anderen. Verder kan de klok praten en spreekt de tijd dus uit, zodat kleine kinderen ook we ten hoe laat het is. Door middel van een in teractief spelletje helpt de wekker in vijf stappen het kind klokkijken. Bron: Thinkgeek.com Onlangs onthulde Microsoft een nieu we manier van spe len, met als code naam Project Na- tal. Met een spe ciale sensor kan de Xbox 360 de bewe gingen van je li chaam registreren. Het lijk wat op de Wii, maar dan zon der afstandsbedie ning. Als jij bijvoor beeld je linker been beweegt, of de vingers van je rechter hand, doet je spelpersonage dat ook. De sensor registreert alles ook nog eens in 3D, wat betekent dat als je doet of je een bal schopt, de sensor ook oppikt hoe hard je dat doet. Volgens Mi crosoft kan dit nieuwe apparaat zelfs gezichten precies herken nen, en aan je gezichtsuitdrukking emoties aflezen. Dat laatste zou eert grote doorbraak kunnen zijn, maar we moeten het alle maal nog in de praktijk zien. File View Options Een klassieker uit de NES tijd in een nieuw jasje steken kan ver keerd aflopen. Nostalgie is niet genoeg voor een goed spel. De ze nieuwe Bionic Commando heeft echter geen roze bril nodig. Je speelt een soldaat met mechanische arm, waarmee je onder andere een slingerkabel kunt afvuren. Een beetje als Spiderman slinger je door de verwoeste stedelijke gebieden, waar vijande lijke soldaten en grotere tegenstanders je om de haverklap aan vallen. Door slim te slingeren kun je leuke stunts uitvoeren en zo het gespuis verslaan. Een lekker actiegame, die best lastig is om onder de knie te krijgen. Waardeloos verhaal trouwens, maar I toch zeker de moeite waard. Voor: 360

de Faam | 2009 | | pagina 51