Zangers uit binnen- en buitenland in De Piek Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu 16 woensdag i7 juni Zeeland's Got Talent in Goes Koorconcert Mannenkoor de Lofzang te horen in Kloetinge Reserveer nu uw vaderdagbrunch ZOMERCONCERTEN Hotel Zuiderduin de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Expositie, galerie en tentoonstelling Bass party Beest All-in, inclusief dranken ik Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Urker Mannen Ensemble KORTINGSBON .kk'V, Grote Kerk in GOES Jacobskerk in Vlissingen Oostkerk in Middelburg Molukse avond tijdens Boeren golf, muziek, film, dans en lekkernij en, polder Aagtekerke, 18.00 uur Euterpe Baroque Consort olv Bart Rodyns, St.Jacobskerk Vlissingen, 20.00 uur Galerie-T, Turfkaai Middelburg, maande lijks wisselende expositie van diverse kunstenaars G Achttien 88 Baarland, tot en met eind augustus, zo- merexpositie van diverse kun stenaars Kunsthandel Thom Schaar Middelburg, tot en met 1 augus tus, glasobjecten Mieke Groot Galerie de Norenburgh, Middelburg, doorlopend expo sities van schilderijen en beel den POP Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, Kunstuus Heinkenszand, tot en met 4 juli, gemengde technieken Eva Bonneur en Karlijn Haars De Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, Katinka Bock, The Sound of Distance Grote Kerk Goes, tot en met 27 juni, overzichtsex positie Goes en Passant Galerie van den Berge Goes, tot en met 20 juni, schilderijen en neon muurbeelden Rechtbank Middelburg, tot en met 27 juni, sierraden In eke Otte De Kabinetten van de Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, schilderijen Dave Meijer Geerteskerk Kloetinge, tot en met 12 september, foto tentoonstelling wierook en tra nen Museum De Glazenkast Mid delburg, tot en met 28 juni, Anna Blom beeldend kunstenaar e.a. Museum Schotse Huizen Vee- re, zomerexpositie Een Tere Stilte en een Sterk Geluid MuZEEum Vlissingen, tot en met 30 augustus, Port of New York: 25 Amerikaanse schilderijen en foto's Willem3 Vlissingen, tot en met 12 juli, Passages 3 achter de Dijk, schilderijen, werken op papier, foto's, video en ruimtelijk werk De Drvkkery Middelburg, tot en met 12 juli, Expositie Denz de Kroon - Traces of Faces, fotoprints Gallery Maritime Middelburg, tot en met 27 juni, Geer Hybers, martime schilder World óf Silk Meliskerke, tot en met 29 augustus, kera miek en schilderen Atelier Sandra van der Meulen, tot en met 4 juli, gemengde techniek, abstract, schilderijen GOES - Als afsluiter van het seizoen sluit Jeugdtheater- school Zeeland zaterdag 13 juni met een dag vol activi teiten in Podium 't Beest in Goes. Overdag kan er een workshop gevolgd worden, waarna drie voorstellingen te zien zijn. Zo speelt de productiegroep met spelers vanaf 12 jaar uit Middelburg om 13.30 uur de voorstelling Ontspoord gevolgd door het stuk Spijt dat om 15.00 uur gespeeld wordt door de productiegroep 12+ uit Goes. De jongeren van Jeugdtheater- school SKVR uit Rotterdam geeft om 16.30 uur een gastop treden met de voorstelling Oresteia. 's Avonds krijgt elke leerling van de Jeugd theaterschool Zeeland de kans zijn of haar individuele talenten te vertonen tijdens Zeeland's Got Talent. Dit kan van alles zijn: een lied, een mo noloog, een dans, toneel, mu ziek en vele andere talenten. Voorwaarde is dat de act niet langer dan vijf minuten duurt. Een jury bepaalt na afloop wie de winnaar is. Zeeland's Got Ta lent begint om 20.00 uur. En treeprijs per voorstelling is 5,00 euro, een dagkaart kost 10,00 euro. Meer informatie over de Jeugd- theaterschool Zeeland en over de afzonderlijke voorstellingen en reserveringen voor Zeeland's Got Talent is te vinden op de website www.tbeest.nl. KLOETINGE - Het Mannen koor de Lofzang uit Goes geeft zaterdag 13 juni een koorconcert onder leiding van dirigent Ron van Omme ren in de Geerteskerk in Kloetinge. Het concert wordt gegeven ter afsluiting van het jubileumjaar Onder bege leiding van organist Jos Oreei uit Amemuiden en panfluitist Ankie Kaljouw worden Neder* landstalige psalmen en gees telijke en vaderlandse liede ren gebracht. Het concert biedt ruimte voor samenzang en orgelimprovisatie. Het christelijke mannenkoor, dat kerkelijk verbonden is aan de Gereformeerde Gemeente van Goes, werd opgericht in 1968 en telt momenteel 75 leden die uit de provincie Zeeland komen. Het groot ste deel komt uit Zuid-Beve land. Dirigent Ron van Om meren komt uit Nieuw-Lek- kerland en speelt sinds zijn achtste op orgel. Hij volgde onder andere lessen bij Wim Koen en Martin Mans. Als vaste begeleider van diverse koren, en ook door het regel matig meewerken aan diver se zangavonden waar hij di verse koren en instrumenta listen begeleid, wilde hij ook zelf de dirigeerstok eens gaan hanteren. Aanvang: 19.30 uur. Toegan gratis. GOES - Het seizoen van Podium 't Beest in Goes sluit vrijdag 12 juni af met een avondje duistere en extreme Drum&Bass. Het DJgenootschap PRSPECT neemt deze avond DJ Hidden, Bryan Fury, Eye-D en Thrasher mee. Voorverkoop bij X-ray in Goes en Vlissingen, Delta Disc in Zierikzee, Spin CD in Middelburg en 't Beest zelf. Kaarten: 10 euro. Aanvang: 21.00 uur. foto: pr. VLISSINGEN - Tijdens het Piek- weekend vrijdag 12 en zaterdag 13 juni staan er zowel interna tionale, nationale als een Zeeuwse artiest op het Vlissing- se podium. De Zeeuwse sin ger/songwriter Jay Minor bijt vrijdag 12 juni om 21.30 uur het spits af als supportact van de Rotterdamse band Moana. Mi nor wordt gezien als het nieu we, jonge Zeeuwse talent, maar zijn muziek klinkt als oude folk gemengd met poppy elemen ten, ook wel Freak Folk ge noemd. Moana is een nieuwe band rondom zangeres Johan- neke Kranendonk. Geïnspi reerd door artiesten als Jeff Buckley, PJ Harvey en Tom Waits, laat de muziek zich om schrijven als donker met een lichte ondertoon. De Ameri kaanse band The Tarbox Ram blers uit Boston speelt zaterdag 13 juni vooroorlogse country- blues met in het voorprogram ma De Eindhovense groep Woody Paul. "Jim Morrison is niet dood. Tegenwoordig is hij de zanger van de Tarbox Ram blers en speelt vuige americana van het onzuiverste water" schrijft een recensent over de Amerikanen. Woody Paul brengt een mengsel van psy chedelische folk, bluegrass, roc kabilly, country-blues en sto- nerrock. Deuren open: 21.00 uur. www.depiek.nl. Adres_ Pe _Plaats_ 15,- i.p.v. 22,50 za. 11 juli in Goes a 15,- i.p.v. 22,50 za. 11 juli in Vlissingen 15,- i.p.v. 22,50 za. 15 aug in Middelburg Voorverkoop: Goes: VW Goes Singelstraat 13 Vlissingen: Boekhandel Bestevaer Scheldestr. 60 Middelburg: Touristshop Markt 65c Via internet: www.pieterjanleusink.nl Bij actiecode invullen: BU55 Telefonisch: 0525-684819 o.v.v. code BU55 Met bon. Gratis opsturen naar: UME, Antwoordnr. 170, 8070 VK, Elburg Andere reducties n.v.t. Prijs excl. 3,50 verzend- administratiekosten. Toegangskaarten factuur worden toegezonden. Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 1 3 desserts Diverse kindermenu's zondag 21 juni per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapellc www.zuiderduinbeachhotel.nl Naam Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur k €17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. Martin Mans, orgel Pieter Jan Leusink, dirigent zaterdag 11 juli, aanvang 15.00 uur zaterdag 11 juli, aanvang 19.30 uur zaterdag 15 augustus, aanvang 19.30 uur De 12 stoere zangers van het Urker Mannen Ensemble brengen o.l.v. de bekende dirigent Pieter Jan Leusink in Urker klederdracht een muzikaal programma voor een breed publiek: liederen, klassieke composities en spirituals. Orgelvirtuoos Martin Mans begeleiden en iTlailly improviseren! 1 FLETCHER© HOTEIGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt brood buffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: voor de helft van de prijs Van 12.00 tot 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu!

de Faam | 2009 | | pagina 45