Ajax B2 pakt supercup op Veerse Poort Promotietour accordeonisten Concertina door Zeeland «Politieberichten Walcheren LITI E Implantologie, kaakchirurgie en mondzorg Verantwoorde plastische en cosmetische chirurgie en mondzorg www.mwcz.nl Bel nu voor een afspraak met één van onze mondzorgspecialisten Als u besluit tot behandeling ontvangt u een waardebon ter waarde van 75,- De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL tandimplantaten voor een vastgebit tanden bleken all on 4 (implantaatbrug in 1 dag) cosmetische tandheelkunde Woensdag 10 juni 2009 - Pagina 32 DOOR J ELMER OSKAM MIDDELBURG - Op de KNVB Finaledag in Middel burg kroonde Ajax B2 zich zaterdag in een boeiend du el met Feyenoord BI tot winnaar van de landelijke supercup. Op het hoofdveld van Zeelandia Middelburg werd het 0-1 voor de Am sterdammers door een doelpunt van Ouasim Bouy. De wedstrijd gaf de zeer ge slaagde en gezellige finaledag een spannend en hoogstaand slot. Al vanaf tien uur in de och tend werden over het gehele Middelburgse sportpark finales gespeeld in regionaal straat-, school en supercupvoetbal voor junioren. De grote inzet die de vele vrijwilligers uit alle geledin gen van de club de afgelopen maanden hadden getoond werd beloond met heerlijk voet- balweer en zeer boeiende en sportieve wedstrijden. De jeugdige bezoeker kon zich tevens uitleven met verschillen de activiteiten, zoals onder meer panna-knockout. De ge hele dag was er een gezellige drukte rondom de velden, met als hoogtepunt de vele toe schouwers tijdens de 'klassie ker'. Zij zagen de jeugdige Feye- noord-revelatie Luc Castaignos in de slotfase een penalty mis sen, waardoor de Amsterdamse voorsprong tot het fluitsignaal bleef staan. Al het fotomateriaal is te vinden op www.zeelandia- middelburg.nl/knvbfinaledag MIDDELBURG - De orkes ten van de Zeeuwse Accor deon Vereniging Concerti na gaan zaterdag 20 juni op promotietour. Om 10.30 uur verzorgt de ver eniging een concert op de markt in Middelburg tij dens de braderie. Aansluitend gaat het gezel schap naar Vlissingen om daar van 13.00 uur tot 14.30 uur in de Lange Zelke te spelen. Aan het eind van de middag staat een concert gepland bij restau rant Emelisse in Kamperland. Alle concerten zijn in de open lucht en natuurlijk vrij toegan kelijk. Doel van deze tour is het pro moten van het instrument ac cordeon en de vereniging. Be langstellenden kunnen tijdens deze tour informatie krijgen over de vereniging, die haar le den aantrekkelijke les- en ac cordeon huurmogelijkheden aan biedt. Het repertoire zal bestaan uit muziek van top 40 nummers, jaren zestig muziek tot Klez- mer. Voor meer informatie: Joke Schroevers, telefoonnum- mer:0118 470532. rige Middelburger is aange houden. Hij heeft de nacht in een politiecel doorgebracht. Aan de auto is schade ge maakt. DOOR KARIN 0CKÉ Dronken rijders gepakt MIDDELBURG - De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een 44-jarige Middel burger van de Schroeweg in Middelburg gehaald. Hij had bijna 3,5 keer te veel gedronken en had geen rijbewijs bij zich. In Oost-Souburg bracht een burger een 46-jarige automobi list uit die plaats tot stilstand en droeg hem aan de politie over. De bestuurder had bijna 4,5 keer te veel gedronken. Auto over de kop MIDDELBURG - Een 35-jarige automobiliste uit Veere sloeg in de nacht van vrijdag op za terdag over de kop bij de weg werkzaamheden aan de A58 bij Nieuw- en Sint Joosland. Ze kwam uit de richting Arnemui- den en schrok zo van een ver keersgeleider, dat ze een stuur fout maakte. De vrouw werd met pijn aan hoofd en gewrich ten naar het ziekenhuis ver voerd. Haar auto is vernield. Dief tuinbeelden opgepakt OOST-SOUBURG - Een poli tieman heeft vrijdagavond in zijn vrije tijd een dief opgepakt. Hij betrapte een 34-jarige man uit Oost-Souburg op het stelen van beelden uit een tuin langs de Burgemeester Stemerding- laan. De politieman woont in die buurt en ging kijken toen hij lawaai hoorde. De dief ging er vandoor maar werd na een korte sprint alsnog opgepakt. Jeugd gecontroleerd ZOUTELANDE - Vanaf zater dagavond 21.30 uur tot zater dagnacht 2.30 uur heeft politie Zeeland, in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland en Indigo (verslavingszorg) in Zoutelande gecontroleerd op alcoholmisbruik onder jonge ren. Aan het begin van de avond is iedereen die Zoute lande in kwam, ook bestuur ders van bromfietsen en auto's, gecontroleerd op het gebruik van alcohol. Erg veel kinderen van onder de 15 jaar oud ble ken onder invloed van alcohol te zijn. Bij vier kinderen, jonger dan 15 jaar, was meer dan één promille alcohol in hun bloed geconstateerd. Later in de nacht is bij nog eens drie kin deren, onder de 15 jaar, meer dan één promille alcohol in hun bloed aangetoond. Aangehouden joyrider MIDDELBURG - Een 18-jarige jongeman uit Middelburg is vorige week woensdag aange houden door de Zeeuwse poli tie. De jongen had dinsdag, sa men met een 17-jarige vriend, de auto van de moeder van die vriend geleend. Hij had daar wel toestemming voor van de vriend, maar niet van diens moeder. Op woensdag kreeg de 18-jarige wel weer zin in een autoritje en pakte dus weder om de auto van de vrouw. Zij kwam nu echter thuis en zag haar auto niet meer op de par keerplaats staan. De politie werd erbij gehaald en de 18-ja- Inbraak VEERE - In panden aan de Pol- redijk en de Kaai in Veere is in de nacht van donderdag op vrijdag ingebroken. Uit beide panden is een onbekend geld bedrag weggenomen. In het pand aan de Polredijk werd in gebroken door een raam dat open stond. Aan de Kaai werd een toegangsdeur geforceerd. Beschoten in Scheldestraat VLISSINGEN - Politie Zeeland heeft vorige week donderdag rond 14.00 uur een jongen aan gehouden in de Scheldestraat in Vlissingen. De politie stelde een onderzoek in nadat een 54- jarige vrouw, afkomstig uit Vlissingen, aangifte deed. Zij liep in de Scheldestraat en werd tussen 10.00 uur en 10.10 uur enkele malen beschoten. De vrouw werd niet geraakt. De aangehouden verdachte is een 17-jarige jongen uit Vlissingen. In zijn kamer is een luchtdruk pistool gevonden. Eenzijdig ongeval SEROOSKERKE - Op de Vrou- wenpolderseweg in Seroosker- ke was vorige week donderdag een eenzijdig ongeval. De 24- jarige bestuurder uit Middel burg, van een personenauto raakte van de weg af en kwam in een sloot terecht. De man kwam bekneld te zitten in zijn auto en werd door de brand weer bevrijd. Hij is met onbe kend letsel per helikopter naar het Erasmus ziekenhuis in Rot terdam vervoerd. MEDISCH WELLNESS CENTRUM ZEELAND erkende plastisch chirurgen en mondzorg specialisten. persoonlijke aandacht, prettige bejegening. geen ziekenhuis omgeving, geen wachttijden. hoog kwalitatieve behandelwijzen en de modernste technieken. discrete behandeling en deskundig advies. duidelijke website en een breed scala aan behandelingen. Kijk voor de mogelijkheden en tarieven op Tel.: 0113-237620 - Piet Heinstraat 41-43 - 4461 GL Goes

de Faam | 2009 | | pagina 40