Bekendmaking Culinair festijn Amuse Me was een succes Nieuw portal voor Toeristisch Zeel@nd IM0 schrijf nu in T lat Single, maar liever samen Die-eet-And9rs Pedicure 1 M Jij m dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 7 tot 10 kg in de eerste maand afvallen én slank blijven! Bél voor een afspraak: BRUIDSJAPONNEN BÉ' Mm ANNETTE Deze week vanaf donderdag Sylvia Stroo, tel. 06 - 226 795 38 &aag fedaan. DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - Het schitterende weer, de Pinksterdrukte en de Pinkstermarkt hebben ongetwijfeld bijgedra gen aan het grote suc ces van de eerste editie van Amuse Me in Vliss- ingen. Het culinaire festijn, waaraan elf res taurants en eetcafés meededen, krijgt vol gend jaar een vervolg. Volgens medeorganisator René Willems van Culi Consult Kookstudio trok Amuse Me ongeveer dui zend bezoekers. En dat is een mooi resultaat voor de eerste keer. Bezoekers stonden voor de terrassen op het Bellamypark te wachten op een vrij tafeltje in de zon. Op de Nieuwen- dijk was het iets minder druk, maar ook daar had den de ondernemers geen klagen. De pittige kerries- DOMBURG - De toeristische website van Zeeland vw- zeeland.nl is vernieuwd. De nieuwe portal biedt niet al leen meer informatie over de zonnigste vakantiebe stemming van Nederland, maar geeft de gast ook han dige hulpmiddelen bij het plannen van de vakantie. Er is informatie over accommodaties, dagactiviteiten, eve nementen en diverse andere Zeeuwse zaken. GOES - Steeds vaker nemen singles de stap om naar een relatiebemiddelingsbureau toe te gaan. Ze weten dan dat ze ongebonden mensen ontmoeten, die serieus op zoek zijn naar een partner. De meeste mensen hebben wel eens op internet gekeken maar vinden daar ook niet wat ze zoeken. 40PlusRelatie richt zich op de wat oude re single van 40 tot 85 jaar en is aangesloten bij de BER (Branchevereniging Erkende Relatiebureaus). Het bu reau biedt persoonlijke begeleiding en een vast aan spreekpunt. Wie schrijven zich in: mensen die hun leven goed voor elkaar hebben, huis, baan, sociale contacten maar net "die ene" nog missen. Meer info: 015-8894807 ofwww.40PlusRelatie.nl. zeeland Hierbij wordt u persoonlijk begeleid. Als. u nu begint bent u voor de zomer al op uw streefgewicht! 06-41 84 08 62 Die eet Anders zeeland Stadhuisplein, 14C 4382 LG Vlissingen www.deaz.nl infoOdeaz.nl Erkende opleiding www.imko.nl Goes, tel. 0800 - 02 03 045 Collectie 2009 CO co oo (ook kleur) Graag even (0187) 482431 bellen Zandpad 90 - Middelharnis oep en twee amuses wer den aan vrijwel alle tafels op het terras van De Ge croonde Liefde genuttigd. Volgens het personeel was Amuse Me een onver wacht groot succes. Iets verderop, bij Roots, was er iets minder publiek. Maar ook daar werden de amu ses met zorg gemaakt en geserveerd. De serveerster in minirok kwam nog uit gebreid vragen wat we het lekkerste vonden. Bij Small Talk waren zondag avond rond achten de amuses zelfs op en moes ten bezoekers teleurge steld worden. De organisatie van Amuse Me heeft nu al besloten dit culinaire evenement jaar lijks met Pinksteren te gaan houden. De gasten konden zaterdag en zon dag bij de elf deelnemende restaurants drie kleine ge rechtjes en een glas wijn proeven voor 9,95 euro per persoon per restaurant. Als je net zwanger bent, maakt je lichaam het unieke hormoon hCG aan. Wat je niet gebruikt, plas je uit en verdwijnt 'zomaar' in het toilet. Zonde, want voor sommige vrouwen is dit hormoon onmisbaar om ook zwanger te worden. Daarom: ben je net over tijd, geef je dan op voor Moeders voor Moeders. Aanmelden kan t/m de elfde week en meedoen t/m de zestiende week van je zwangerschap. Bel gratis 0800 - 022 80 70 (ma. t/m do. 08.00 - 20.00 uur, vrij. 08.00 - 19.00 uur) of neem contact op met de informatrice bij jou in de buurt. Voor meer informatie, zie www.moedersvoormoeders.nl Moeders voor Moeders is onderdeel van Schering-Plough i c. BttS&fË 'i'f hp «.VV»au,.v. Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ontwerpbesluit inzake een aanvraag ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van Martens Haven ontvangstinstallatie Vlissingen B.V. te Nieuwdorp De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Op 16 februari 2009 is van Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. te Nieuwdorp een aanvraag ingevolge de Wet verontreiniging oppervlakte wateren (Wvo) ontvangen voor het wijzigen van de huidige lozingsvergunning. De wijziging betreft het vervallen van de lozingseis voor sulfide en de wijziging van monstemamestrategie. Het voornemen bestaat om, onder het stellen van voorschriften, hiervoor vergunning te verlenen. Terinzagelegging De aanvraag, alsmede het ontwerp en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf 11 juni 2009 tot en met de termijn waarbinnen tegen het besluit op de aanvraag beroep kan worden ingesteld, ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 23 87), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. 2. Gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. 3. In de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen, gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 48 73 39/48 73 00 of whedDvlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Zienswijzen Eenieder kan tot en met 22 juli 2009, zowel schriftelijk als mondeling, ziens wijzen inbrengen bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat Zeeland, Postbus 5014,4330 KA Middelburg. Degene die schriftelijke zienswijzen inbrengt, kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg, 10 juni 2009. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman Half-om-Half Gehakt Naturel voordeelpak Aardappelschijfjes of -krieltjes zak 450 gram 149^ jues/w# Edet Friendly toiletpapier promopak24 rollen Oe aanbiedingen zl|n geldlgvan donderdag 11 juni (/m zondag 1* juni 2009. Prljiwljzlglngen en/of drukfouten voorbehouden. Wederverkoop verboden. Voor alle aanbieding geldt OP-OP. www.supardeboar.nl

de Faam | 2009 | | pagina 13