Adecco ajobnl ffl| WË Zeeuwse Uitjes spot, "De Meerkoet" 21,00 HEEL VEEL VAKANTIEJOBS! Talentenjacht voor Dj's Muziek van Henry Purcell Blaosmuziek van Ge mv/nifrniTi De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Restaurant, Paviljoen MAANDMENU JUNI Steengrillen vanaf 2 personen a 17,50 Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 better work, better life Winkelmedewerker, gastvrouw of gastheer, medewerker bediening, medewerker boekeninname, caissière, supermarktmedewer ker, kaartverkoper, barmedewer- ker, keukenhulp, schoonmaker, afwaskracht... Ben jij nog op zoek naar een leuke vakantiebaan? Dan moet je toch echt naar Adecco, daar zijn nog volop mogelijkheden en kansen! Adecco Goes, Grote Markt 2 Telefoon: 0113-251191 E-mail: goes256@adecco.nl Adecco Middelburg, Lange Geere 22 Telefoon: 0118-639052 E-mail: middelburg@adecco.nl er -T wks' Donderdag 4 juni Vrijdag 5 juni Zaterdag 6 juni Zondag 7 juni Woensdag 3 juni 2009 - Pagina 32 7 dagen open! Restaurant om 11.00 uur open Keuken open: 11.00-21.00 uur Gerookte eendenborst op een bedje van sla of Zalmcocktail Moezelwijnsoep of Bouillon met flensjes Gebakken Pangasiusfilet met gebakken vruchtjes of Varkenshaasmedaillons met stroganoffsaus Kokosbavarois of Vanille-ijs met boerenjongens 1 dag vooraf reserveren) spot en verdien een Linkedln connectie? Leuk en simpel: spot iemand in je omgeving voor één van onze vacatures én jij ontvangt van ons een flinke bonus. Kijk snel op: GOES - Dancetour houdt don derdag 4 juni samen met podi um 't Beest in Goes een talen tenjacht voor DJ's. De prijs is een ereplaats op Dancetour, dat 26 juli op de Grote Markt in Goes, gehouden wordt. Na een succesvolle eerste live editie vo rig jaar is de Dancetour DJ Con test terug. Vier DJ's draaien tij dens de contest een set van een half uur. Deze set wordt door een jury beoordeeld op platen- keuze, techniek, opbouw en presentatie. Daarnaast is er in het teken van het nieuwe con cept DJ Knock-Out een battle tussen de finalisten. Deze draai en achter elkaar korte sets van vijf minuten, waarin ze elkaar zo goed mogelijk moeten over nemen. De winnaar hiervan verovert de felbegeerde plaats in de line-up van Dancetour Goes. Aanvang is om 21.00 uur en entree is gra tis. foto: dancetour 2008. pr. VEERE - De beroemde Neder landse vocaliste Johanette Zo mer staat zondag 7 juni met het programma My Sweetest Choi ce in de Grote Kerk in Veere. Sa men met het Locke Consort brengt ze liederen en kamer muziek van Henry Purcell die dit jaar zijn 350e verjaardag zou vieren. Henry Purcell, een van de grootste Engelse componis ten. Het Locke Consort staat be kend als een van de beste ver tolkers van Purcell wereldwijd. Het trio kent vanwege haar ver tolkingen van 17e eeuwse En gelse muziek, internationale naam en faam waarbij musico logisch inzicht met een gepas sioneerd temperament gecom bineerd wordt. Zomer is even eens thuis in de oude en de nieuwe muziek, gelet op de sa menwerking met grootheden als Herreweghe, Koopman en Brüggen, maar ook Nagano, Gergiev en Eötvös. Aanvang is om 15.30 uur en kaarten zijn te koop via 0900-3300033. foto: pr. MIDDELBURG - De Limburgse zanger Gé Reinders staat zater dag 6 juni met Fanfare Vlijt en Volharding uit Souburg in de Stadsschouwburg Middelburg met het theaterconcert Blaos mich 't landj door. Reinders kreeg eerder al een gouden CD en het lied Blaosmuziek staat op nummer 27 in de Top 2000. In dit programma zingt Gé onder andere het liéd Eine gek. Dit is volgens de Volkskrant: "een be angstigend lied over terrorisme waardoor geen kleuterschool of Van donderdag4 juni toten met woensdag 10 juni Muziekcafé, grootschalige jamsessie voor jong en oud talent in De Spot inMiddelburg om 20.00 uur Talentenjacht DJ's, met als prijs ereplaats op Dan cetour 2009 in Podium 't Beest Goes om 21.00 uur Henk van Putten, Orgelconcert in de monumen tale Hervormde kerk Kapelle om 20.00 uur The Blasters uit Califomië, support The Ditch Divers, rock 'n roll avond in Podium 't Beest Goes om 21.00 uur Lost Key on Tour, diverse bands, dj's en jamsessie in de binnenstad van Vlissingen om 21.00 uur Middelburg Vol-koren, diverse koren en ensembles op verschillende locaties in de bin nenstad van Middelburg om 11.30 uur Presentatieweekend Jeugd- theaterschool Zeeland, Podium 't Beest Goes om 12.30 uur Sjosjanim, symfonieorkest met jonge klari nettist Johanna Molenaar in de Grote Kerk Goes om 19.30 uur Gé Reinders, theaterconcert Blaos mich 't landj door in de Stadsschouw burg Middelburg om 20.00 uur Flowriders, soul, jazz en danceband, een mix van samples, elektronica en akoestische muziek in De Piek inVlissingen om 21.00 uur Adoma, live triphop en chill out, elektro nisch en experimenteel in De Spot in Middelburg om 21.00 uur winkelstraat meer helemaal vei lig is. Het dreigende arrange ment van Alex Poelman maakt het treffend zweterig." Ook de overige arrangementen zijn ge maakt door blaasmuziekcory- feeën als Bert Appermont, Peter Kleine Schaars en Hardy Mer- tens. De praatjes van Gé hebben "een hoog Toon Hermans gehalte", waardoor de avond ook licht voetig is. Aanvang is om 20.00 uur en kaarten zijn te koop via 0900-3300033. foto: pr. Lunchconcert kamermu- ziekensemble Padovana, concert in de Historische Kerk van Oost-Souburg om 11.30 uur Manhuistuinconcert met Eup- honia, concert in het kader van het Afrikajaar in de Manhuistuin in Goes om 12.00 uur Middelburg Vol-koren, diverse koren en ensem bles geven optredens op verschillende locaties in de binnenstad van Middelburg om 13.00 uur Presentatieweekend Jeugd- theaterschool Zeeland, Podium 't Beest Goes om 13.30 uur Cadant Symfonie Orkest en Zeeuws-Vlaams kamerkoor, concert In Paradisum in de Gro te Kerk Goes om 15.00 uur The Locke Consort en vocaliste Johanette Zomer, Concert met werken van Henry Purcell in de Grote Kerk Veere om 15.30 uur

de Faam | 2009 | | pagina 52