A Officiële Mededelingen milieu natuur en dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Woensdag 3 juni 2009 - Pagina 27 Vervolg van pagina 26 VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDU RE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem mingsplan en bouwvergunning is ver leend: - Balans 15: uitbreiden woning. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 4 iuni tot en met 15 juli 2009 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een mondelin ge toelichting gegeven op de voornoem de stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan kan vanaf 5 juni tot en met 16 juli 2009 een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bii burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatstge noemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van ae indiener, de dagtekening, omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt ge maakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende rijksmonumentenvergun ning is verleend: - Dwarskaai 2a t/m 2fc vergroten kilgoten. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 4 juni tot en met 15 juli 2009 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een mondelin ge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 5 juni tot en met 6 juli 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heelt ingediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzien ingenrech ter bii de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. WEIGERING MONUMENTENVER GUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenvergun ning is geweigerd: - Sint Antheunisstraat 10,12,14, 16: vernieuwen ramen en aanbren gen dubbele beglazing begane grond. Het weiaeringsbesluit en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 4 juni tot en met 15 juli 2009 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Des gewenst wordt er door de afdeling Ver gunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 5 juni tot én met 16 juli 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzieningenrech- ter bii de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZUN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Midaelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten bin nen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn ge bracht: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 - Dam 45a: voor splitsen één appar tement in twee appartementen. - Dam 65: voor uitbreiden woning en herstellen balkkoppen. - Latijnse Schoolstraat 10-12: voor verbouwen pand. verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke ordening - Bogardstraat 5: voor uitbreiden woning. verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening - Dam 65: voor uitbreiden woning. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimtelijke orde ning ontheffing te ver lenen van: - het bestemmingsplan "Uitbrei dingsplan in hoofdzaak 1959 plangedeelte 1 m.b.t. Groot industrieterrein" tbv. Klevers- kerkseweg, rotonde: vervangen billboard. - het bestemmingsplan "Sprenck- laan" tbv. President Rooseveht- laan/Leliëndaalseweg: vervangen billboard. - het bestemmingsplan "Dau- wendaele" tbv. Schroeweg/ Vrijlandstraat (2x): vervangen bill boards. - het bestemmingsplan "Buiten gebied Middelburg 2e herzie ning" tbv. Stromenweg/Kou- dekerkseweg: vervangen billbo ards - het bestemmingsplan "Rijks weg N 57 2003" tbv. Toren- weg, coupure (2x): vervangen bill boards. - het bestemmingsplan "Mortie- re" tbv. Torenweg/Bosschaarts- weg: vervangen billooard. - het bestemmingsplan "Uitbrei dingsplan in hoofdzaak 1959 plangedeelte 1 m.b.t. Groot industrieterrein" tbv. Waldam- meweg/Grenadierweg: vervan gen billboard. - net bestemmingsplan "Uitbrei dingsplan in hoofdzaak 1959 plangedeelte 1 m.b.t. Groot industrieterrein" tbv. Waldam- me/Herculesweg: vervangen bilk board. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 84. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerpbouwvergunninaen met de rele vante stukken liggen geaurende zes we ken, van 4 juni tot en met 15 juli 2009, ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het qeven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer bdomicilie ven de gemeente Middelburg op de ge meentelijke informatiepagina's el ders in deze Facm, www.middeF burajil en Maximad Teletekst pagr- Vergunning ontgronding aanleg waterpartij Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vergunning ingevolge de Ont- grondingenwet verleend aan DGA financieel adviseurs Zeeland B.V. te Vlissingen. Het betreft hier reeds uitgevoerde ont grondingswerkzaamheden ten behoe ve van de aanleg van een waterpartij bij het gerealiseerde kantoorgebouw op een perceel, gelegen nabij de roton de Sloeweg/Bossenburghweg te Vlis singen. Naar aanleiding van de ontwerpver- gunning zijn geen zienswijzen naar voren gebracht. De vergunning, de aanvraag en de-ove rige stukken liggen van 4 juni tot en met 15 juli. 2009 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooruren (voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot G. Beckers, tel. 0118- 631786) alsmede in het gemeentehuis van Vlissingen, afdeling Publieks- zaken, Paul Krügerstraat 1 te Vlissin gen, maandag tot en met woensdag van 8.30-12 uur (op afspraak-van 12-17 uur), donderdag van 8.30-12 uur en van 16-19 uur (op afspraak van 12-16 uur), vrijdag van 8.30-12 uur (op afspraak van 12-17 uur). Tot en met 16 juli 2009 kunnen belang hebbenden tegen voornoemde vergun ning beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Gelijke bevoegdheid komt toe aan de vergunninghouder voor zover betreft de aan de vergunning verbon den voorschriften. De vergunning wordt op 17 juli 2009 van kracht, tenzij overeenkomstig art. 36 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 17 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 de volgende vergunningen heeft verleend. Voor het voor eigen gebruik snijden van zeegroenten, ter plaatse van het Natura 2000-gebied Oosterschelde zijn 284 vergunningen verleend. De vergunningen hebben betrekking op delen van enkele schorgebieden, behorende tot de gemeenten Noord- Beveland,' Reimerswaal, Tholen en Schouwen-Duiveland. Ter inzage De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer J. Brilman (tel. 0118-631154) of de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795). Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendmaking van hét besluit tot verlenen van de vergunning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Mid delburg. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaar schrift is gekoppeld aan de datum van verzending of uitreiking van het besluit aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinza- gelegging. Op bovenstaande telefoon nummers kan informatie worden inge wonnen over de exacte verzenddatum van het besluit. Krachtens artikel 6:16 van de Alge mene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Alge mene wet bestuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend, indien - gelet op de •betrokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Rapportages Faunabeheereenheid Zeeland Door Gedeputeerde Staten van Zee land zijn in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet ontheffingen verleend aan de Faunabeheereenheid Zeeland (FBEZ) te Goes. Het betreft ontheffingen voor het doden van en vangen van spreeuw met behulp van vangkooien en slagnetten op percelen kersen in de periode van 15 mei t/m 31 augustus 2008 wilde eend tot een uur na zonson dergang in de periode van 1 juli t/m 14 augustus 2008 haas op percelen bieten, peulvruch ten, vollegrondsgroenten en kool soorten, in de periode van 1 maart t/m 30 juni 2008 en in boomgaarden en boomkwekerijen in de periode van 1 januari t/m 14 oktober 2008 fazant op percelen graan in de perio de van 1 maart t/m 15 april 2008, bieten in de periode van 1 maart t/m 30 april 2008 en vollegrondsgroenten in de periode van 1 maart t/m .15 mei 2008 grauwe gans en kolgans van een half uur voor zonsopkomst tot 12.00 uur met gebruik van het hagelgeweer op kwetsbare akkerbouwgewassen, vollegrondsgroenten, 1e jaars gras land en overjarig grasland in de peri ode van 15 september 2007 t/m 31 maart 2008 grauwe gans met gebruik van het geweer op cultuurgronden in de periode van 1 april t/m 14 september 2008 en vangen van grauwe gans en Canadese gans met behulp van vangkooien en (slag)netten in Zeeuws Vlaanderen in de periode van 1 mei t/m 30 juli 2008 damhert ter regulatie van de popula- tieomvang, ter voorkoming van belangrijke landbouwschade, in het belang van verkeersveiligheid en ter bescherming van flora en fauna, bin nen de aangewezen leefgebieden in de periode van 1 april 2008 t/m 31 maart 2009 damhert ter regulatie van de popula- tieomvang van 1 uur voor zonsop komst tot 2,5 uur na zonsopkomst en van 2,5 uur voor zonsondergang tot 1 uur na zónsondergang in de periode van 1 januari 2009 t/m 28 februari 2009 en voor het schudden van eieren van grauwe gans in Schouwen-Duive land, Tholen, Sint Philipsland, Noord-Beveland en Zeeuws-Vlaan- deren in de periode van 1 februari t/m 31 maart 2008 Conform de voorschriften in de onthef fingen heeft de Faunabeheereenheid Zeeland gerapporteerd over de wijze waarop van de ontheffingen gebruik is gemaakt. Deze rapportages liggen van 4 juni 2009 tot en met 1 juli 2009 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984) of mevrouw H.J. Mersie-du Cloo (tel. 0118-631907). De rapportages zijn tevens in te zien en te downloaden via de provinciale website (provincie.zeeland.nl/milieu_natuur/ze euws_natuurbeleid/flora_fauna/ver- leende_ontheffingen). Provincie Zeeland

de Faam | 2009 | | pagina 47