VAN DE dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE Woensdag 3 juni 2009 - Pagina 26 INFORMATIE OVERHEID RECTIFICATIE In de Faam van 22 april 2009 is gepu bliceerd onder de kop: AANLEG/BOUW/SLOOP/MO NUMENTEN/AANVRAGEN Domburg -het oprichten van een 2-onder-l-kap woning Aanloop 24/26; dit moet zijn: -het oprichten van een 2-onder-l-kap woning met zomerwoning Aanloop 24/26; In de Faam van 20 mei 2009 is gepu bliceerd onder de kop: AANLEG/BOUW/SLOOP/MO NUMENTEN/AANVRAGEN Koudekerke - het veranderen van een winkelpand tot 4 appartementen Schutterijstraat 13; dit moet zijn: - het veranderen van een winkel naar winkels en kantoor Schutterijstraat 13; PROCEDURE ONTHEFFINGVERLE NING Domburg Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan Kom Domburg te verlenen voor: Het vestigen van een winkel aan de Noordstraat 6 Het ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 4 juni t/m 15 juli 2009 ter inzage. Ge durende deze termijn kunnen belang hebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indie nen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met mevrouw D. Nuhaan-van Amelsfoort, telefoonnummer 0118 - 555 415. Domburg Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 11 lid 1sub a en b en artikel 11lid 4 van het bestemmingsplan, om met toepas sing van artikel 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bestemmingsplan Brouwerij- wea 2e fase een bouwvergunning te verlenen voor: - het oprichten van een 2-onder-l kap woning met zomerwoning Aanloop 24-26. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerpbe sluit, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken van 4 juni t/m 15 juli ter inzage. Gedurende deze termijn kun nen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Ina van Belzen, telefoon nummer (0118) 555352. Grijpskerke Wij zijn van plan om, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 14, lid 4, sub e van het bestemmingsplan, met toepassing van artikel 3.6, lid 1 sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bestemmingsplan Buitengebied 2e herziening en bouw vergunning te verlenen voor: - het vergroten van een ligboxen- en melkstal Loodholseweg 5 Het ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 4 juni t/m 15 juli ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college.Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belang hebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Ina van Belzen, telefoonnummer (0118) 555352. Koudekerke Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 22, lid 1sub a van het bestemmingsplan, om met toepassing van art. 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van de regels van het bestem mingsplan Kom Koudekerke 1 e herzie ning en bouwvergunning te verlenen voor: - het vergroten van garages Noord- einde 14 en 16 Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 4 t/m 17 juni ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden een schrifte lijke zienswijze indienen bij het colle ge.Voor het indienen van een monde linge zienswiize kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn contact opnemen met Ina van Belzen, telefoon nummer (0118) 555352. Koudekerke Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaal de in het bestemmingsplan Kom Kou dekerke le herziening en bouwvergun ning te verlenen voor: - het veranderen van een carport naar afqesloten berqruimte Middelburqse- straat 88 Het ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 4 juni t/m 15 juli ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college.Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belang hebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Ina van Belzen, telefoonnummer (0118) 555352. Koudekerke Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 22, lid 1 sub a van het bestemmingsplan, om met toepassing van art. 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van de regels van het bestemmingsplan Kom Koudekerke le herziening en bouwver gunning te verlenen voor: - het vergroten van een woning De Boisotstraat 36 Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerp-be- sluit, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken van 4 t/m 17 juni 2009 ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden een schrifte lijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact op nemen met Ina van Belzen, telefoon nummer (0118) 555352. VERLEENDE ONTHEFFING Oostkapelle Wij hebben besloten om, met toepas sing van art. 3.23 van de Wet ruimte lijke ordening en art. 40 van de Wo ningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan Kom Oostkapelle en bouwvergunning te verlenen voor: De vestiging van een makelaarskan toor in een gedeelte van het pand Domburgseweg 87 Tegen het voornemen tot het verlenen van ontheffing zijn geen zienswijzen ingediend, waarvan bij deze, op grond van artikel 3:18, lid 4, van de Algeme ne wet bestuursrecht, mededeling is ge daan. De besluiten liggen van 4 juni t/m 15 juli ter inzage. Tijdens deze termijn kan tegen deze besluiten door een belang hebbende binnen 6 weken vanaf ae dag na die waarop het-besluit ter inza ge is gelegd, d.w.z. vanaf de tweede dag na de onderstaande datum van publicatie, beroep worden ingesteld bij de rechtbank, sector Bestuursrecht, post bus 5015, 4330 KA te Middelburg. Het besluit tot het verlenen van de ont heffing treedt in werking m.i.v. de 7e week na de dag van bekendmaking. De bouwvergunning zal dan ook in werking treden. Ook al dient u een beroepschrift in, dan mag toch van de verleende ontheffing gebruik worden gemaakt. Als u dat wilt voorkomen, dan kunt u ook een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met de grif fie van de rechtbank, tel. 0118- 677000. Als u gedurende de beroeps termijn een verzoek om voorlopige voorziening indient, wordt de werking van de ontheffing opgeschort totdat op dat verzoek is beslist. AANLEG/BOUW/SLOOP/MO NUMENTEN/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge arti kel 41 Woningwet) Grijpskerke - het oprichten van een garage en een serre Mariekerkseweg 46; - het slopen van een garage/schuur Mariekerkseweg 46; Meliskerke - het oprichten van een stal Krommen- hoekseweg 3; Serooskerke - het plaatsen van 10 bedrijfsunits De Zompe ongenummerd; Vee re - het plaatsen van zonnecollectoren Ka naal weg WZ 12; Vrouwenpolder - het plaatsen van een Prefab polyester zwembad met tribunes Faelweg 5; Westkapelle - het oprichten van een garage/ber ging Koestraat 51 Zoutelande - het plaatsen van een hekwerk t.o. Zil vermeeuw 2; Tegen deze aanvragen kan géén be zwaarschrift ingediend worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG)VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Domburg - het oprichten van een woning Brouwe- rijweg 30D;(19-5) Grijpskerke - het oprichten van een woning Middel- burgseweg 35;(le fase)(20-5) Koudekerke - het vernieuwen van een plat dak Dis hoek 16,(20-5) Meliskerke - het oprichten van een woning Valken burgstraat 13;(20-5) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum be zwaar maken tegen de verleende ver gunningen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. IE HERZIENING BESTEMMINGS PLAN "KAMPEERTERREINEN" Van 4 juni t/m 15 juli 2009 ligt, op grond van de Inspraakverordening/art. 1.3.1. Bro, het voorontwerp le herzie ning "Kampeerterreinen" ter inzage. Deze herziening heeft betrekking op drie kwaliteitsverbeteringplannen voor de campings Olmenveïa, In den Borvgerd en Valkenisse. Daarnaast is de regeling voor verevening in deze herziening aan gepast. Ook is camping Moens, waar eerder een vrijstellingsprocedure voor is gevoerd, in aeze herziening opgeno men. Gedurende de genoemde termijn kunnen inwoners en natuurlijke-en rechts personen die in de gemeente een belang hebben op dit plan inspreken door schriT telijk een inspraakreactie bij het college in te dienen. Afhankelijk van de reacties wordt bekeken of het plan aangepast wordt. Het bestemmingsplan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl., onder "visie en beleid, partiële herzieningen". Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met dhr. Q. Karman (0118) 555427 of dhr. J. Muizelaar (0118) 555335. Inloopavond Maandag 8 juni van 19.00-20.30 uur in het gemeentehuis aan de Traverse 1 te Domburg. U kunt op elk moment binnenlopen om het plan in te zien en daarover van gedachten te wisselen met de aanwezige vertegenwoordigers van de gemeente en de initiatiefnemers van de kwaliteitsverbeteringplannen. TOEZICHTHOUDERS AANGEWE ZEN Het gaat om de heer Wouter Bastian, de heer Anna-Jan Zwart, de heer Ger- ben Brinkhof, de heer Marcel Mico, me vrouw Ramona Staes en mevrouw Kir- sten Tabak. Zij controleren vanaf 3 juni 2009 de naleving van diverse gemeen telijke belastingen, op grond van artikel 231 van de Gemeentewet en de daar op gebaseerde verordeningen. Dit be sluit ligt van 4 juni 2009 t/m 16 juli 2009 ter inzage. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale publieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Dömburg. Ope ningstijden van de balie zijn van maan dag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Bur gerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, onderte kend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na ae verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de recht bank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand recht- streeks gevolgen van dat besluit onder vinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij ae Voorzienin genrechter. Voor informatie kunf u bel len (011 8) 555 444. Domburg, 3 juni 2009 Burgemeester en wethouders van Vee re De inrichting van de huidige Oostperk- weg is thans niet afgesteld op de nieu we hoofdontsluitingsfunctie; functionele Gedurende de termijn van terinzageleg- weg is thans niet afgesteld op de nieu- ging kunnen inspraakreacties schriftelijk gemeente Middelburg INSPRAAK VOORONTWERPBE STEMMINGSPLAN 'RAMSBURG- OOSTPERKWEG' Op grond van artikel 1.3.1. van het Be sluit ruimtelijke ordening en de Middel burgse inspraakverordening ligt het voorontwerp van het bestemmingsplan 'Ramsburg-Oostperkweg' gedurende zes weken, van 5 juni toten met 16 juli 2009, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het gedeelte van het tracé dat in ge noemd voorontwerp wordt geregeld grenst aan de zuidzijde ter plaatse van de Oude Veerseweg en aan de noord zijde ter plaatse van de op- en afritten van de N57. Het plangebied loopt aan de westzijde gedeeltelijk over bestaande woon- en bedriifspercelen. Aan de oostzijde volgt het plan in het zuiden de Oostperkweg en ook aan de noordzijde loopt het plan over bèdrijfspercélên. en een daarop afge stemde ruimtelijke aanpassing van deze weg is noodzakelijk. Dit betekent dat de inrichting van de Oostperkweg vanwe ge de nieuwe hoofdontsluitingsfunctie wordt geherstructureerd en de weg enigszins wordt verleqd. Het (voorontwerp) oestemmingsplan 'Ramsburg-Oostperkweg' beoogt het benodigde juridisch-planologische ka der voor (de aanleg en waarborging van) de nieuwe Oostperkweg te bieden. Inspraak wordt verleend aan ingezete nen en in de gemeente een belang heb bende natuurlijke en rechtspersonen. Een exemplaar van het voorontwerpbe stemmingsplan kan voor enkele dagen worden geleend tegen betaling van een borgsom van 15. Het voorontwerp kan ook worden bekeken op de gemeentelijke website www.middel- burg.nl. Het plan is te vinden onder Wonen en leven/(ver) bouwen en on derhoud/Bestemmingsplannen/Actuele plannen/Ramsburg-Oostperkweg. - naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier (te verkrijgen bij de vakbalie). Tevens kunnen gedurende voormelde termijn inspraakreacties mondeling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, telefoon (0118)-67 52 25. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn in gekomen voor: - Jacob Catsstraat 30/32: bouw 5 appartementen en 9 garages. - Jonannes Postkwartier 88: bouw garage/berging. - Lange Delft 57: wijzigen gevelre clame en schilderen winkelpui. - Lange Delft 66-68: vernieuwen ge velkozijnen 1 e, 2e en 3e verdieping voorgevel. - Louis Armstrongstraat 46: bouw garape. - Podium 3: binnen inrichten be staand casco. -Van Cittersweg 2i, Arnemui- den: plaatsen scorebord. - Zusterstraat 6a: vernieuwen kozijn in voorgevel. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopver gunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Breeweg 35: plaatsen ventilatie- raam in badkamer (26-5). - Domburgs Schuitvlot 14: wijzi gen voorgevel (27-5). - Koestraat 39 en 51 :-vemieuwen 2 houten erkers (26-5). - Molenwater 71: plaatsen 3 dakra men (26-5). - Nassaulaan, ong. (parkeerter rein winkelcentrum "de Veer- pk constructies (26-5). - Punt ong.: ged. slopen kademuur (27-5). sche Poort"): plaatsen 2 pergola- Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg, Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht- bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Lees verder op- pagina 27

de Faam | 2009 | | pagina 46