Dé Nationale Open Huizen route Stippel uw route uit op www.huisliin.nl Makelaars kunnen zich inschrijven 6 juni 2009 Kat Nelis Max is lief en wil na 1 jaar weg uit het asiel N Schenk Wijzer en bespaar nü belasting Meedoen? Vraag het uw makelaar! Woensdag 3 juni 2009 - Pagina 22 Dier in het vizier FOTO: KARIN OCKÉ "Ik stond in De Faam van 20 mei. Jullie herinneren je mij vast wel: ik ben Ne lis, de-Zwart, met een beétje witte, kat die abso luut niet op de foto wilde en er bij toeval toch op kwam, zij het dat ik zeer chagrijnig en kwaad keek. Niet echt slim van me, want er is niemand langs geweest. Dus bij deze nog een oproepje... Ik beloof wat vriendelijker te kij ken; want mijn karakter is ook vriendelijk. Xfou_ wens, Joost, die een keer bij Nieuw- en Sint Joos- land werd gevonden, is gelukkig toch nog ge plaatst! Nu ik nog..." MIDDELBURG - "Hallo dierenliefhebbers, vandaag kunnen jullie een artikel over mij lezen. Ik ben Max, tien jaar oud, ex-kater en woon in het asiel, waar ik uiteraard graag weg wil. Ik ben vorig jaar zomer in Vlis- singen gevonden. Eerst zat ik daar een tijdje in het asiel, als ge zellig dik kerdje. Ver- volgens moest ik mee naar Mid delburg en besloot gelijk op dieet te gaan. Nu ben ik su perslank. Ik heb speciale brok jes om blaasgruis te voorkomen, maar dat is niet erg hoor. Aan mijn oor zit en schoonheidsfout je. Ik heb een schrompeloortje, waar ik verder geen last van heb. Eigenlijk vind ik het wel heel schattig aan mezelf. Ook het woord. Ik ben een lief dier, aan hankelijk, dol dp mensen, groot en klein, en-ik. speel heel graag met knuffels. Dat heb ik overge houden aan mijn kittentijd, die ik zelf graag poezénpuppytijd noem. Ik kan ook goed overweg met katten en honden. Ik ben trouwens-een heel- rustig type. Werken Ierland Even iets anders: één van de baasjes hier in het asiel mag ko mende zomer in een asiel in Ier land gaan werken. Is dat niet fan tastisch? Wij hier vinden dat alle maal zo leuk voor haar. Wat een avontuur. Ikden benieuwd of er daar oolc dierenstukjes worden geschreven voor een weekblad. The Famous of zoiets? Maar Max wil graag weg uit het asiel. goed, meid, wij wensen je vast heel veel plezier en succes daar. Terug naar hier en nu. Momen teel deel ik een heel groot hok met andere poezen en katten. Dat is bést-gezellig, afgezien van een blaaspartijtje zo nu en dan. Maar ik geef toch de voorkeur aan de gezelligheid van een ge zin. Er is vast toch wel iemand die zich nu écht geroepen voelt om contact op te nemen met het asiel? Het dierenasiel is bereikbaar via telefoonnummenOl 18-613579. Gelijk persoonlijk langs komen, kan natuurlijk ook. Ik zit al te wachten op bezoek. Tot gauw!" Wagenaarstraat 1 4331 CX Middelburg T (0118) 65 96 00 E middelburg@jmwnotarissen.com Janse de Jonge Et Van Wouwe - Netwerk Notarissen -*kv www.jmwnotarissen.com Er zijn plannen om het tarief voor de schenkbelasting in 2010 te wijzigen. Hierdoor moet in 2010 over schenkingen van bepaalde bedragen meer belasting worden betaald. Schenk daarom in 2009! Via de SchenkWijzer op onze website kunt u kosteloos het belastingvoordeel in 2009 laten berekenen. Ook ontdekt u door de SchenkWijzer waarom schenken in de recessie juist gunstig kan zijn.

de Faam | 2009 | | pagina 42