Vind een boer in de buurt Opnamen TROS Muziekfeest Vlissingen zoekt de leukste spruit i Senioren lopen het vuur uit hun poles Dinsdag 2 juni gaat Verkoop grote maten Nachttocht 02 03 04 05 I Langeviele 41 - 4331 LR Middelburg Patrick Lukasse, met zijn jarenlange ervaring en eigenaar van Daily's Croissanterie in Goes, heet iedereen van harte welkom! Proef de heerlijke ovenverse stokbroodjes, croissantjes en meer, met beleg naar keuze. dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Melkveehouder Fam. Vermeer in Kamperland houdt open huis \nmm Professionele foto opnamen voor 2,50! Laat nu uw kind (t/m 5 jaar) fotograferen door de professionele fotograaf van Kids Profi-Portrait. Een 13 x 18 foto gratis! dinsdag woensdag donderdag vrijdag juni juni juni juni CROISSANTERIE Verse jus - afhaal - goed belegd - redelijk geprijsd. Woensdag 27 mei 2009 - Pagina 7 doortarade vriend KOUDEKERKE - Lekker naar de boer! Nee, dit is geen nieuw televisiepro gramma maar het jaarlijkse open weekend van de biolo gische boeren. Op 6 en 7 ju ni zetten bijna tweehonderd biologische boeren en tuin ders hun deuren open. Er zijn verse hapjes te proeven, dieren om te knuffelen en ook kan rondgekeken wor den op het bedrijf. Juni is bovendien de biologische maand. Behalve boeren, tuin ders en restaurants doen ook andere partijen hun best. Win kels, speciaalzaken en super markten komen met aanbiedin gen. In Koudekerke doet Bio Duin mee aan de open dag op zaterdag 6 juni. Het maatschap van Rene Dingemanse en Ad- win Dekker is een biologisch groenteteelt bedrijf. De helft van het bedrijf (Zeeuws Hof in Big- gekerke) is al acht jaar biolo gisch, de andere helft is nog in omschakeling en is in het voor jaar van 2010 biologisch. Op zondag 7 juni zet de biolo- gisch-dynamische boerderij Ter Linde in Oostkapelle de deuren open. Tussen 10.00 en 17.00 uur is aan de Lijdijkweg de akker bouw, veehouderij met kaasma kerij en minicamping, tuinderij, boerderijwinkel met verse pro ducten en het restaurant te be zoeken. Boomgaard Ter Linde foto's: p.r. aan de Oranjezonweg 1 in Oost kapelle is eveneens een biolo- gisch-dynamisch bedrijf. Piet Korstanje en Heieen van Elsac- ker telen op hun ruim zeventien hectare vooral appels en peren. Dit bedrijf en Het Huis ter Mee aan de Rijnsburgseweg 2 in Oostkapelle zijn ook op zondag open. Huis ter Mee is een biolo gisch werkend pluimveebedrijf met kippen en kalkoenen en huisverkoop van meer dan hon derd producten. Op Huis ter Mee worden geen bestrijdings middelen en chemische medi camenten gebruikt en er wordt geen kunstmest gestrooid. Syn thetische kleur- geur- en/of smaakstoffen zijn eveneens ta boe. Het weekend is een initia tief van Biologica. MIDDELBURG - Het Tros- muziekfeest wordt dinsdag 2 juni opgenomen op de Markt in Middelburg. Dit zeer populaire tv-program- ma, dat door meer dan 1 miljoen kijkers bekeken wordt, zal een keur aan Ne derlandse artiesten presen teren met hun grootste hits. De opnames zijn tussen 19.30 en 23.00 uur. De presentatie, is in handen van Jan Smit. Andere artiesten die, onder voorbe houd, zullen optreden zijn on der andere Nick Simon, Jan nes, Rene Schuurmans, Jan Ke- ijzer, Corry Konings, Monique Smit, Laura Lyn, Dré Hazes en Frans Duijts. Voor dit gratis toe gankelijke evenement zijn spe ciale maatregelen getroffen zo als extra fietsparkeerplaatsen en toiletvoorzieningen. Tevens zullen de toegangswegen naar de Markt gecontroleerd en be heerd worden om de grote stroom mensen in goede banen te leiden. De organisatie is in handen van Vita event uit Mid delburg in samenwerking met de Tros en de gemeente. ledereen is op Tweede Pinksterdag welkom op de boerderij van de familie Vermeer in Kamperland, Jacobadijk 26. Zij bieden op deze vierde Campina Open Boerderijdag een kijkje achter de schermen. Volwassenen en kinderen kunnen zo op ludieke wijze het boerenleven ontdekken. Een leuke en leerzame belevenis, waar je niet alleen op Tweede Pinksterdag plezier aan beleeft, maar waar je ook veel van opsteekt voor later. (fa Vaderdag tip! Win een exclusieve foto op «nnen in eer* luxe lijst t.w.v.«iZ9r Locatie: Albert Heijn in Vlissingen, Aagje Dekenstraat 16 De fotograaf is aanwezig van 9.30 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 18.00 uur. door marcel van der voort VLISSINGEN - "Ik verwacht dat aan de Kennedy Nacht- tocht van Bergen op Zoom naar Vlissingen honderd wandelaars meedoen. Net als vorig jaar. De wandeling begint zaterdag 6 juni om middernacht", aldus Addy Meerman van de vijftigjari ge wandelsportvereniging De Vrolijke Tippelaars uit Vlissingen. De deelnemers mogen kiezen voor een pittige wandeling van vijfenzeventig kilometer. Als ze vijf kilometer doorlopen gelden hun inspanningen als een Ken- nedytocht. Drie jaar geleden in gevoerd omdat Zeeland zo'n wandeling moest ontberen, ter wijl er toch vraag naar was. Tot nu toe zijn de ervaringen posi tief. Vorig jaar zijn er acht wan delaars uitgevallen. Er wordt veel aangedaan om de tocht door nachtelijk Brabant en Zee land zo aantrekkelijk mogelijk te maken. "De deelnemers krij gen koffie, soep, kaas, een ban aan, een appel en komkommer. Ook zijn er twee grote stops. Verder blijven vier EHBO'ers bij de wandelaars, terwijl er in Vlis singen ook twee EHBO'ers staan om de eerste op te wach ten. De koploper loopt 7,5 kilo meter per uur en de wandelaar aan het einde heeft een gang van 5,5 kilometer per uur", al dus Addy. Vooraf trainen is aan te raden. Inschrijven kan bij café De Raayberg, Antwerps estraatweg 267 in Bergen op Zoom. Deelname kost vijftien euro. Informatie: 0118-464753. De wandelgroep onder leiding van Nordic Walking-instructeur Dick Nelemans. foto: p.r. door dick nelemans VLISSINGEN - Club Vief, de sportclub van de Stichting Werkt voor Ouderen in Vlissin gen, had 16 mei een wandel tocht voor leden en belangstel lenden. Een seniorengroep, waarvan de oudste bijna tachtig jaar oud is. Ze liepen 24 kilome ter, van Zoutelande naar Vrou wenpolder. Het was de tweede tocht, uit een reeks van zeven, die samen het zogenaamde Be vrijdingspad vormen. Een dooi de KNBLO uitgezette route van in totaal 130 kilometer op Wal cheren en Zuid-Beveland. Een bijbehorend boekje beschrijft de veelvoud aan oorlogsherin neringen die men onderweg passeert. Een gastvrij kopje kof fie in Het Polderhuis in Westka- pelle en de voortreffelijke lun- che in zorgcentrum Simnia in Domburg waren de vaste stops. Onverwachte stops waren de prachtige vergezichten, de her ten in het bos en het zich kleden tegen de toch nog onverwachte stevige regenbui. Met iedere maand een route te lopen, hoopt de groep in November in Vlissingen te finishen op de thuisbasis, het Centrum voor Verzorgd Wonen 'Ter Reede' in Vlissingen. Meer informatie via; 06-30369412 VLISSINGEN - Bij CasAllijn Is er morgen (28 mei) weer verkoop van nieuwe en goe- De beurs aan de President Rooseveltlaan 744 in Vliss ingen gaat om 14.00 uur de tweedehands kleding open. De opbrengst is Allijn voor grote maten. initiatieven.

de Faam | 2009 | | pagina 7