Info-avond Volg les by Pi-Spello Spanning op het werk en op het kussen Spelling? Lezen? Rekenen? Werkwoordspelling? dé Weekkrant www.hz.nl De HZ brengt je vérder! Pi-Spello Singelstraat 7 - Goes www.pi-spello.nl DeFaam ALTIJ D ACTU EEL: D EWEEKKRANT. N L Woensdag 27 mei 2009 - Pagina 59 De door ons ontwikkelde methode Pi-Spello wordt in Nederland op 53 scholen en praktijken ingezet. Bij Pi-Spello in Goes begeleiden wij met veel succes ruim 50 kinderen en volwassenen, 1 uur in de week. Er is nu weer plaats voor u of uw kind. Direct beginnen! Geen wachtlijst. Maak nu een afspraak voor een gratis en vrijblijvend intakegesprek: 0113 - 21 71 42 Moeite met Duplicity is een spannende en romantische thriller met Julia Roberts en Clive Owen. Ex-CIA agent Claire Stenwick (Julia Roberts) en ex-MI6 agent Ray Koval (Clive Owen) zijn beiden overgestapt naar het bedrijfs leven en hebben in het geheim een relatie. Als ze verwikkeld raken in een levensgevaarlijk spionagespel, ontdekken ze welke gevolgen dit voor hun werk heeft. Want in hoeverre kan je je geliefde vertrouwen. Stenwick en Koval hebben hun respectievelijke geheime diensten vaarwel gezegd om hun talenten in het bedrijfsle ven ten gelde te maken. Voor hun werkgevers van twee riva liserende multinationals is echter niets te gek, hetgeen be tekent dat de twee lijnrecht te genover elkaar komen te staan. Als de twee elk proberen de ander voor te blijven, wor den hun plannen bedreigd door het enige dat hun liegen Met You'll Never Walk Alone viert André Rieu zijn 30-jarig jubileum als podiu martiest. Maar als meest populaire artiest van Australië staat hij met zijn album ook stil bij de verwoestende branden die het land begin dit jaar troffen. Met The Johann Strauss Orchestra en een selectie aan soloartiésten legde Rieu de door hemzelf gearrangeerde muziekstukken vast, die een beeld geven van zijn in drukwekkende carrière. en bedriegen niet woord is: hun liefde. Voor de film werkte producer John Gilroy opnieuw samen met het team achter de Legal thriller Michel Clayton. Je bent van harte welkom op de HZ Info-avond. HZ-studenten en docenten beantwoorden al jouw vragen en informeren je graag over alle opleidingen en over de school. Programma Edisonweg 4, Vlissingen Infomarkt 18.00 - 21.00 uur, info over alle opleidingen (ook de nieuwe: 'Vitaliteits- management en Toerisme') Voorlichtingsrondes opleidingen 19.15 uur Rondleidingen 18.30, 19.15 en 20.00 uur Spreekuur decaan doorlopend van 18.00 - 21.00 uur Voorlichting speciaal voor ouders 'studeren aan het HBO' De Vin-Pass BV is een in Terneuzen gevestigde onderneming die actief is op het segment van pipeline-service. Dagelijks werken meerdere serviceteams in Nederland maar ook hierbuiten aan specialistische opdrachten zoals het afstoppen, lekdichten, pijpvriezen, koudsnijden, hottappen en andere pijpbewerkingen. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd voor opdrachtgevers uit de (petrochemische) industrie, energiebedrijven en pijpleidingaannemers. Door continue te investe ren in nieuwe technieken en in te spelen op de laatste ontwikkelingen hoopt De Vin-Pass haar marktpositie in de nabije toekomst nog verder uit te bouwen. Om deze ambitie mede mogelijk te maken wordt er momenteel hard gewerkt aan de realisatie van een nieuwe vestiging aan de Communicatielaan in Terneuzen. Voor de uitbreiding van onze serviceteams zijn wij op zoek naar een Deze medewerker zal worden ingezet als operator voor lekdichting, flowstopping en hottapping. Voor deze functie zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers met kennis en gevoel voor het bedienen op locatie van gespecialiseerd hydraulische en pneumatische apparatuur. Tevens dient er goede vaardigheid en kennis aanwezig te zijn op het gebied van metaalbewerking, verbindingstechnieken en pijpfitten. De functie kenmerkt zich vanwege de grote mate van zelfstandigheid waarin op een veilige wijze zeer gespecialiseerde werkzaamheden dienen te worden verricht. Wij bieden een uitdagende groeifunctie waarbij door "training on the job" de benodigde kennis wordt bijgebracht binnen een technisch hoogwaardig bedrijf. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen. 14 dagen richten aan: De Vin-Pass BV, t.a.v. C. de Vin Postbus 179 4530 AD Terneuzen of via e-mail: devin@zeelandnet.nl Voor eventuele nadere informatie kunt u bellen naar 0115-617707 of bezoek onze website. V EILIGHEIDS C HECKLIJST A ANNEMERS industriële lekdichting hottap- en flowstopservice

de Faam | 2009 | | pagina 58