3js uit Volendam in De Mythe in Goes Grill buffet Mediterraan Keuze diner Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu «j Tournee met viooltalenten www.piccard.ni Reserveer nu uw pinksterbrunch De Hobbyisten zijn supportact van Kubus BangBang C 15,23 pp 31 mei - Pinksteren: Dagelijks a la carte 12,50 EEÜZM33ML De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 31 mei Maandag 1 juni Expositie, galerie en tentoonstelling Rocks met Ken Hensley RESTAURANT MIDDEN ZEELAND Zonnig terras aan het vliegveld Deze vrijdag onbeperkt spareribs eten voor r-~f Iedere vrijdag van 17.00 tot 19.00 uur ALLES VAN DE TAP voor Ij- Telefoon 0113-613264 www. restaurantmiddenzeelandnl CCARD Bij C 25,- besteding ontvangt u 1 stempel. Bij 10 stempels krijgt u een dinerbon t.w.v. 30,- ledere zondag: 21,50 p.p. vanaf 16 uur met CLOWN en kindervermaak Iedere zaterdagavond buffet 24,50 p.p. vanaf 18 uur v.a. 10 personen 10% korting maandag t/m vrijdagavond: a 21,50 p.p. vanaf 18 uur - Voorgerechtenbuffet - Soep van de dag - Keuze uit 10 verschillende hoofdgerechten, vis en vlees - Nagerechtenbuffet **kindermenu's** Lunch diner GRATIS gebruik van het overdekte zwembad Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178, Vlissingen Tel. 0118 413551 K/ok- m *?o*uAue fëettacvuMt Guevtfat Onbeperkt Wokken inclusief Lopend Buffet Dinsdag, Woensdag en Donderdag Vrijdag, Zaterdag en Zondag 17,50 ook op Pinksteren en Vaderdag All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Woensdag 27 mei 2009 - Pagina 55 Jazzfestival Middelburg met o.a. Eric Vloeimans, Nieu we Kerk, Abdijplein, 12.30 uur Grandpa Nick Sessieband, coverband met sessiemuzikan ten, Café 't Schuttershof Mid delburg, 17.00 um- Jazzfestival Middelburg, met o.a. Fay Claassen en Gino Vanelli, Abdijplein, 12.30 uur Galerie-T, Turfkaai Middelburg, tot en met 30 mei, diverse kunstenaars ex poseren www.galerie-t.nl Galerie de Norenburgh, Middelburg, doorlopend expo sities van schilderijen en beel den www.galeriedenoren- burgh.nl POP Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, www.ga- leriepop.nl Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, www.artaurum.nl Kunstuus Heinkenszand, tot en met 4 juli, gemengde technieken Eva Bonneur en Karlijn Haars Wijkcentrum Hof van Buren Middelburg, t/m 2 juni, Zeeuw se kunstenaars exposeren Galery Maritime Middelburg, tot en met eind mei, Leendert van der Pool, schilderijen en te keningen De Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, Katinka Bock, The Sound of Distance Grote Kerk Goes, 5 tot en met 27 juni, overzicht sexpositie Goes en Passant- Galerie van den Berge Goes, tot en met 20 juni, schilderijen en neon muurbeelden World of Silk Meliskerke, tot en met 1 juni, expositie cry- stal-glazing keramiek Drvkkery Middelburg, tot en met 7 juni, foto tentoon stelling Jaap van de Klomp, Jazz lives Rechtbank Middelburg, tot en met 27 juni, sierraden In eke Otte De Kabinetten van de Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, schilderijen Dave Meijer Geerteskerk Kloetinge, tot en met 12 september, foto tentoonstelling wierook en tra nen Museum De Glazenkast Mid delburg, tot en met 28 juni, Anna Blom beeldend kunstenaar e.a. Museum Schotse Huizen Vee- re, tot en met, zomerexpositie Een Tere Stilte en een Sterk Ge luid Racketcentrum Vlissingen Expositie van schilderijen van Tjarko ten Have, tot september OOSTKAPELLE - Het kameror kest I Consonanti speelt vrijdag 29 en zaterdag 30 mei met het jonge viooltalent Lieke Daniëls op twee locaties in Zeeland. Het vioolconcert staat vrijdag 29 mei om 20.00 uur in de Dorps kerk in Oostkapelle en 30 mei om 16.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk in Burgh- Haamstede. Lieke Daniëls, die haar debuut maakt bij het or kest, zal het Vioolconcert in A- moll van Johann Sebastian Bach ten gehore brengen. Met dit debuut geeft I Consonanti invulling aan de doelstelling om jonge mensen de gelegenheid te bieden concertervaring op te doen. Naast het Vioolconcert zal onder andere een werk van George Friedrich Handel op de lessenaars staan. Dit Concerto Grosso VI wordt gespeeld ter gelegenheid van het Handel- jaar. Ook speelt het orkest de Kühnauvariaties van Hendrik Andriessen en het Lyrisches An dante van Max Reger. Kameror kest I Consonanti is afkomstig uit de Meierij van 's-Hertogenbosch en is een mix van professionele- en vergevor derde amateursstrijkers onder de bezielende leiding van diri gent Laurens Felix. Hij is violist, studeerde aan het Sweelinck- conservatorium in Amsterdam, en is nu directeur van de Meie- rijse instellingen voor kunste ducatie (MIK). Felix staat nu twintig jaar voor het orkest. De orkestreis is speciaal hiervoor georganiseerd. Vrije toegang; vrijwillige bijdrage in de organi satiekosten. staan drie nummer die De VLISSINGEN - De Hobbyisten Hobbyisten in de studio van staan zaterdag 30 mei tij- JB Meijers mochten opne- dens Popaanzee samen met men. De vijf mannen creëer de hoofdact Kubus Bang- den al vrij snel hun eigen Bang in De Piek in Vlissin- sound en nummers. In 2007 gen. Nog geen half jaar gele- won de groep zowel de pu- den begon voor De Hobbyis- blieks- als juryprijs van de ten het avontuurlijke poppro- Zeeuwse Belofte. Deze over- ject, waarbij de jongens een winning gaf het startsein jaar lang muzikaal begeleid voor talrijke optredens. Ku- worden door JB Meijers gita- bus BangBang is een sa- rist van De Dijk en compo- menwerking van de Neder- nist/arrangeur/producer van landse producer Kubus en de onder andere Acda De Britse rapper BangBang. De Munnik, Het Metropole Or- electrobeats en bassen van kest en Solomon Burke. Het Kubus en het levensverhaal eerste resultaat van deze sa- van de Brit zijn een unieke menwerking is te vinden op combinatie. Aanvang: 21.00 de promo Progressie. Hierop uur. www.depiek.nl. GOES - Ken Hensley is zaterdag 30 mei met Live Fire te zien tijdens Zeeland Rocks in de Zeelandhallen in Goes. Daarnaast zijn er diverse tributes van Genesis, AC/DC, Rory Gallagher en Status Quo door bands als We can't dance, The Marshalls, Bullf rog Taste Express en Quotation. Aanvang: 19.00 uur. Kaartver koop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. foto: pr. GOES - De drie J's, zanger Jan Dulles, gitarist en mandoline- speler Jaap Kwakman en gitarist en tekstschrijver Jaap de Witte staan zaterdag 30 mei in Theater De Mythe in Goes. De troubadours uit Volendam staan dit voorjaar op de planken met hun eigen theaterprogram ma Akoesteren. Hun eerste lan delijke single Kom dateert uit fe bruari 2007 en sindsdien zijn de muzikale heren nooit meer van radio en televisie weggeweest. Het jaar 2008 begon met een Zilveren Harp en een Rem brandt Award voor het debuut album Watermensen. In okto ber 2008 kwam het vervolgal- bum De Kamers van m'n Hart Calandweg 30 Arnemuiden ss "as a os s Gelegen direct achter de boulevard uit. Kenmerkend aan de stijl van de 3js is dat bijna alle liedjes, hoe rijk gearrangeerd ze ook werden, terug te brengen zijn naar een compositie van twee akoestische gitaren en een zan ger, precies zoals de 3js jaren ge leden begonnen in de kroegen op de Volendamse dijk. Dit is dan ook wat de 3js doen tijdens deze theatershow. Samen met een klein groepje topmuzikan- ten en het publiek zullen de liedjes van de albums Water mensen en De Kamers van m'n Hart worden gekoesterd in de akoestische oervorm. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten via 0900- 3300033 en www.theaterver- koopzeeland.nl. kinderen van 4 t/m 11 jaar 50% korting Inclusief buffet met specialiteiten uit China, Thailand en Indonesië Catering voor particulieren en bedrijven,van 15 tot 500 personen, Afhaalcentrum en bezorging van maaltijden Schuttestraat 10-12 Koudekerke (centrum) tel.(0118) 551122 - www.orientalgarden.nl Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00-20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's pinksterdag per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 54