Walcheren Reijnhout Elektra 30 jaar Amerika herontdekt Hobbytijd in Vlissingen Salon La Bellezza Croissanterie Daily's Uit het Zakenhart van... dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Expositie Port of New York Best Beachhotel 25 jaar lid horeca Ipods voor bezorgers van De Faam Woensdag 27 mei 2009 - Pagina 49 De heer Siben (wijk 4381-112 Vlissingen) HANSWEERT - Het elektro technisch installatiebedrijf Reijnhout, gevestigd aan de Tramperweg in Hansweert, blinkt uit in veelzijdigheid. MIDDELBURG - De .voor malige broodjeszaak aan de Langeviele 41 in Middelburg is verbouwd en overgeno men door Patrick Lukasse. Eenzelfde concept voert hij al 5 jaar in Goes met Crois- santerie Daily's. De nieuwe zaak heeft eenzelfde kwali teit en 34 zitplaatsen. "Ik ben me er van bewust dat er de laatste jaren wisseling was betreft eigenaar en dus concept. Ik geloof dat dit be ter kan en daar ga ik mé voor inzetten." Bij Croissanterie Daily's zijn eerlijke ovenver- se broodjes te koop, rijkelijk belegd met garnituur en al lerlei soorten beleg, warm en koud. Ook afhaal behoort tot de mogelijkheid. MIDDELBURG - ToysXL, de overtreffende trap in speel goed en multimedia is nu ook in Zeeland te vinden. Middelburg had de eer om de negentiende ToysXL winkel te mogen verwelko men. De zaak is gevestigd op het vrijetijdspark ZEP in Middelburg en opent zater dag 30 mei. De ToysXL is de nieuwe naam van het voor malige Toys 'R' Us. VLISSINGEN - Port of New York, Zeeland herontdekt Amerika is de titel van de nieuwe expositie van het Zeeuws maritiem mu- ZEEum dat tot en met 30 augustus te bezoeken is. Wie naar buiten kijkt ziet de Vlissingse Ruyterhaven, wie naar binnen loert, de New York Harbour. De tentoonstelling is één van de activiteiten in het mu- ZEEum die in het teken staat van 400 jaar Hudson. Het is dit jaar 400 jaar geleden dat Henry Hudson in opdracht van de V.O.C. voet aan wal zette op Manhattan. Kort daarop werd Nieuw Amsterdam, de stad New York gesticht. De relatie tussen Nederland en de Ver enigde Staten heeft in beide landen, dus ook in Zeeland, haar sporen nagelaten. Haven De expositie toont schilderijen van de New Yorkse haven be zien door de ogen van New Yorkse kunstenaars. De expo sitie toont vijfentwintig werken in verschillende stijlen. De meeste werken zijn olieverf op doek, maai- er zijn ook enkele foto's vertegenwoordigd. Alle kunstenaars zijn lid van de Sal magundi club. Deze kunste naarsvereniging heeft een rijke historie en is gevestigd in Fifth Avenue, New York. Meer dan zeshonderd kunstenaars zijn lid. Een van de leden is de Ne derlandse kunstenaar Leen- dert van der Pool die het groot ste deel van het jaar in New York woont. Voor openingstij den: www.muzeem.nl of bel 0118-412498. OOST-SOUBURG - Aan het Meiveld 12 in Oost-Sou burg is Marianne Goedhart schoonheidssalon La Bel lezza begonnen. Dat bete kent schoonheid in het Ita liaans. "Het is een profes sionele schoonheidssalon en een plek voor ontspan ning en rust. Het persoon lijke contact met de klant vind ik heel belangrijk. Ik werk met hoogwaardige producten van Dermalogi- ca en een mooie mannen lijn Shave." Als openings aanbieding krijgen de le zers van de Faam tot 1 juli een skin kit cadeau bij een volledige gezichtsbehande ling. Meer info: www.salon- bellezza.nl. Industriële installaties, woning installaties; zowel de renovatie van bestaande woningen als nieuwbouw, brandmeldinstal- laties, inbraakalarm, CCTV, da ta en telecom, noemt maar op. Een van de vele gebieden waar in Reijnhout Elektro zichzelf heeft gespecialiseerd is het ont werpen en installeren van brandmeldinstallaties. Het bedrijf stond onlangs met een verkeerd telefoonnummer in De Faam. De juiste gegevens zijn: Reijnhout Elektro B.V. Tramperweg 1 4417 CZ Hansweert Tel: 0113-38 25 89 e-mail: info@reijnhoutelektro.nl www.reijnhoutelektro.nl ZOUTELANDE - Het Best Be ach Hotel in Zoutelande heeft mooie kamers, beschikt over een restaurant en cafégedeel te. Consulent van Koninklijk Horeca Nederland, Peter Ar kenbout, feliciteerde Pascal van 't Westeinde met zijn 25 jarig lidmaatschap en over handigde hem de oorkonde. Patrick Lukasse voor zijn verbouwde zaak. De naam ToysXL is niet voor niets gekozen. De speelgoed- en multimediagigant onderscheidt zich door in alles voor de over treffende trap te gaan. Van de grootte van de winkels en de collectie tot de beloften naar de klanten. Dat resulteert in een XL collectie, XL actieprijsgarantie, XL service, XL openingstijden en XL winkelgemak. Wat dat laatste betreft, een gro te ruime winkel is prettig, maar kan de klant dan nog wel een voudig vinden wat hij of zij zoekt? Ja, via duidelijke borden en panelen kan iedereen in één oogopslag de weg vinden. Bo vendien staat het speelgoed overzichtelijk opgesteld per ca tegorie of soms per merk in een shop-in-shop. Alle populaire merken zijn vertegenwoordigd en ook de afdeling multimedia oogt zeer uitgebreid en profes sioneel. Er is werkelijk voor ie der wat wils. En als ouders even lekker rustig een cadeau uit wil len zoeken, kunnen ze met een ToysXL heeft veel te bieden. foto: p.r. gerust hart hun kroost achterla ten bij de enorme speel- en klimopstelling in het midden van de winkel. Er omheen staan speelhuisjes waar de kinderen de grootste lol mee hebben. Ze vermaken zichzelf dus prima. ToysXL noemt zichzelf de grootste in speelgoed en multi media. Waar kinderen hun ogen uitkijken, zullen ouders vooral onder de indruk zijn van de prijzen. Door schaalvoorde len kan de gigant het zich na melijk permitteren te stunten met de actieprijs en zijn er altijd mooie aanbiedingen. ToysXL opent 30 mei met een groot spektakel. ROC hulp Een groot deel van de 2e jaars leerlingen van de afdeling de tailhandel van het ROC heeft de mega grote ToysXL speelgoed winkel van 1500 vierkante me ter helpen inrichten. "Omdat het onze nieuwe buren zijn, en stagiaires van het ROC er de ko mende schooljaren gaan wer ken, is dit een prima combinatie om kennis te maken met de praktijk", vertelt docent William Boone. MIDDELBURG - Onze ver- spreidorganisatie RVN Roosendaal heeft bij het be gin van de bezorging van De Faam, per 1 januari dit jaar, bezorgers gezocht. Voor de drie kranten De Faam, De Be velander en Ons Eiland Schouwen-Duiveland wor den door RVN onder de beste bezorgers van de eerste drie maanden 10 ipods verloot. De criteria hiervoor waren dat de bezorger vanaf 1 januari moest bezorgen en geheel klachtenvrij moest zijn. Win naars zijn: de heer De Bruine (wijk 4361 Westkapelle). Danielle de Loof (wijk 4353 Serooskerke/wijk 4356 Oost- kapelle) Samuel van der Ronde (wijk 4335-510 Middelburg) Jan en Francis Sinke in Hobbytijd. FOTO: TOM DIETV0RST Marianne Goedhart in haar nieuwe schoonheidssalon. VLISSINGEN - De winkel Hobbytijd aan de nieuwen- dijk 62 in Vlissingen is 9 mei geopend. Eigenaren van de nieuwe winkel zijn Jan en Francis Sinke. Zij verkopen in de winkel allerlei hobby artikelen voor kaarten ma ken als scrappen en stem pelen. Ook er radio- grafisch bestuurbare voer tuigen te koop. De winkel en het assortiment zijn nog volop aan het groeien. Hobby tijd heeft naast de winkel ook een webwinkel www.hobbytijd.com waar artikelen online besteld kunnen worden. Hobbytijd is is alle dagen open behal ve op maandag. Reijnhout blinkt uit door veelzijdigheid, foto: rachel van westen

de Faam | 2009 | | pagina 49