2e PINKSTERDAG GEOPEND VAN 10.00 -17.00 UUR meer zien? vraag naar onze complete catalogus! OUT Het nieuwe buiten- gevoel hangt in de lucht. Tuinen' wordt een werkwoord. Geen actief werkwoord, maar een woord dat staat voor uitrusten, onthaasten en relaxen. Het leven verplaatst zich naar buiten. Kingston living chair mét kussens 749,- Kingston coffee table 180 x 80 cm 699,- Kingston bench met kussens 1799,- Kingston footstool mét kussen 329,- Vraag naar onze speciale setprijzen! Nieuwbouwhuizen worden al bijna stan daard met schuifpui gebouwd. Niet voor niets, want we leven steeds meer buiten en genieten meer en langer van de na tuurlijke omgeving die zich naast onze buitendeur bevindt. Dankzij een serre of terras loopt het interieur steeds vaker ongemerkt over in het buitenterrein, waarbij de tuinmeubelen net zo goed binnen hadden kunnen staan als bui ten. De uitstraling van (tuin)meubelen, het design, het natuurlijke kleurgebruik, ze versterken het beeld dat het buiten- gevoel binnen al begint. Wie (nog) niet naar buiten kan, vanuit huis werkt of binnen met huishoudelijk werk bezig is, heeft wel de mogelijk heid tussendoor stiekem te genieten van het buitentafereel.dat zich op knip- oogafstand bevindt. De tuin oogt veel mooier, completer nu de tuinmeubelen niet- meer voor de winter opgeborgen hoeven te worden. De moderne collec ties zijn zodanig vervaardigd dat ze vier seizoenen lang de veranda of het terras blijven opsieren. En wie maar enigszins kan, stapt tussen alle bedrijvigheid door dus even naar buiten, de frisse lucht in. Het vrije gevoel opsnuiven. De oermens leefde niet voor niets ge woon buiten in de natuur! Wales dining chair met kussen 279,- Extreme tafel met fibercement blad 240 x 110 cm 1198,- Terug naar de basis. Deze nieuwe familie vlecht werk tuinmeubilair vindt zijn roots in een ver verleden. De traditionele en klassieke vormgeving in combinatie met ronde tafels zorgen voor een unieke sfeer. Chester dining chair met kussen 329,- 1 Victoria tafel o 130-cm 649,- Waarschijnlijk komen sommige model len bekend bij u voor. Dankzij de natuur lijke uitstraling laten deze meubelen zich eenvoudig combineren met bijvoorbeeld teakhout of stenen tafels. De nieuw ontwikkelde volkunststof draad heeft een dikte van 5 mm. Dank zij een speciaal procédé voelt de draad harig en zeer natuurlijk aan, waardoor de uitstraling identiek is aan de prach tige ouderwetse rotanmeubelen maar dan met alle eigenschappen van deze tijd, waaronder een gepoedercoat aluminium frame zodat u deze meube len 12 maanden per jaar buiten kunt laten staan. De inspiratie voor het vormen van deze range klassiekers vonden we met name in Engeland. Daar maakt men al decen nia lang gebruik van zeer fijne dunne weefsels voor het vervaardigen van binnenmeubilair. Deze uitstraling heb ben wij weten te vertalen in een collec tie klassiek vormgegeven tuinmeubelen van een onverwoestbare kwaliteit. Dankzij unieke vlechtwerktechnieken zijn we erin geslaagd een complete range klassiekers aan te bieden. of kijk op www.sunshinegoes.nl

de Faam | 2009 | | pagina 44