Zeeuwse deernen protesteren in Venetië Dier in f Nu norma Wakker liggen van de prijs van een goede boxspring? Timeless de meest verkochte boxspring van Nederland Langeviele 56-64 Middelburg 0118-633592 Wegens succes verlengd!!! Alle binnen- zonwering van Luxaflex, Multisol en Gardisette 10% korting! www.blankenburghbv.nl info@blankenburghbv.nl dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Boxer Thaise Nina is 6, speels en zoekt een thuis korting^ op alle binnenzon lowering De Norma Timeless Elektrisch en Timeless Vlak. Uitzonderlijke kwaliteit. Met maar liefst 1.250,- jubileumkorting! Da's pas echt lekker slapen... Norma Timeless is de meest gevraagde boxspringcombinatie van Nederland. Behaaglijk, degelijk, comfortabel, echt een kwaliteitssensatie. U krijgt hem inclusief topper. En de hoekers gratis bij de Planosa-uitvoering. Stap eens bij ons binnen, en ervaar het liggenot dat de Timeless u biedt. Wegens enorm succes hebben we de mei-actie verlengd en kunt u dus ook in de eerste week van juni profiteren van 10% korting op al onze binnenzonweringen van de kwaliteitsmerken Multisol, Luxaflex en- Gardisette. Kom gerust eens kijken naar de enorme collectie horizontale of verticale jaloezieën, rolgordijnen, vouwgordijnen, plissés of duettes, maar ook bijvoorbeeld multishades, silhouettes of facettes. actie geldig t/m 6 juni a.s. Woensdag 27 mei 2009 - Pagina 41 Hallo allemaal, een berichtje van mij, Max de boxer. Ik stond een paar weken gele den in De Faam, omdat ik op zoek was naar een baasje. We hebben elkaar gevon den! Ik woon nog steeds in Middelburg, maar gelukkig niet meer in het asiel. Mijn nieuw baasje heeft ervaring met boxers en ik mag zelfs mee op cursus. Dat vind ik super. Ik schijn dan onder andere te leren, dat ik wat minder druk word. Nou, ik ben benieuwd. Misschien komen we elkaar eens tegen, groetjes, Max." DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - De dames van de roeiploeg De Zeeuw se Deernen zijn in Venetië. Zij doen mee aan de pro- testtocht Vogalonga op zondag 31 mei. De tocht is ontstaan doordat men ging protesteren tegen alle ge motoriseerde vaartuigen in Venetië en wordt nu voor de 35e keer geroeid. "Die dag mag alles op het water wat roeit. Het parcours is 32 ki lometer lang en de start is om 9.00 uur voor het San Marco plein, over het Canal Grande en langs de eilanden weer terug. Er doen circa zestienhonderd bo ten aan mee. We gaan er met een gemengd team naar toe. Dat wil zeggen dat we vanuit al le vijf teams van de Zeeuwse Deernen één team hebben ge vormd", vertelde Ron Nijs vlak voor het vertrek vandaag (27 mei). "Het is een vrij kostbare aangelegenheid want we beta len alles zelf. Ook moeten we vrije dagen van ons werk opne men. Ik ga samen met een an dere roeister met de auto en de sloep er achter. We gaan met de sloep Kaapse Vreugd, omdat de Kaapse Pracht 500 kilo zwaar der is. De anderen komen met het vliegtuig. Ook roeien nog drie leden van onze ploeg mee met een Friese ploeg die een te kort aan roeisters heeft." Ron heeft vreselijk veel zin in de Vo galonga tocht. "Als enige van onze ploeg heb ik de tocht al een keer gemaakt en het is een groot spektakel. Daarom wil ik er graag heen, zodat de andere roeisters het ook mee kunnen maken. Tussen die majestueu ze gebouwen doorroeien en onder de Rialtobrug door...dat is niet te beschrijven." Als het buitenlandavontuur de dames goed bevalt gaan zij volgend jaar ook met de Thames wed strijd meedoen in Londen. Meer informatie: www.voga- longa.it. Da's een aardig eindje weg, niet waar? Als pup ben ik naar Zee land gekomen en officieel inge burgerd. Dat alles is alweer zo'n jaar of zes geleden. Ik heb best al wat meegemaakt in mijn leventje en nu zit ik dus in het asiel, alwaar ik dolgraag weer uit wil. Een baas je is toch wat een hond zoekt. Ik ben geen echt ras, maar een vrouwelijk mengsel ervan. Ik wil mezelf omschrijven als lief en aanhankelijk en zo nu en dan een beetje zielig en schuw. Lik Als er mensen langskomen, dan geef ik ze alle aandacht: zelfs op de achterpoten om een liefheb bende lik op de wang te geven. Maar ook kopjes geven, bijna als een kat. Over deze diersoort ge sproken: daar heb ik het niet zo op. Alleen als ik ze achterna kan zitten. Dat doe ik trouwens ook met konijnen en fazanten als ik de kans krijg als ik los word gela ten. Ik vind het leuk om aange lijnd te zijn, en ik vind het erg in teressant om mee te rijden in de autó. Nu gebeurt dat natuurlijk niet. Is er iemand die mij met de auto, of een busje mag natuurlijk ook, in het Dierenasiel wil komen ophalen? Voor altijd? En die re gelmatig tochtjes met me wil ma ken? En die voor me wil zorgen en met me wil knuffelen? Alsjeblaft Kom dan 'alsjeblaft' langs bij het Dierenasiel aan de Oostperkweg 9 in Middelburg of bel eventjes om een afspraak met mij te rege len, tel. 0118-613579. Tot gauw!!!" DOOR KARIN OCKÉ MIDDELBURG - "Hallo, hal lo, deze tekst hoort bij de lieftallige foto van mijn persoontje. Eindelijk kan ik mezelf aan de grote buitenwereld presenteren. Ik heb me er zelfs op ge kleed, zoals jullie zien. Ik ben er hele maal klaar voo n gewassen, geknipt, verzorgd, goed uit geslapen, uitgelaten, beknuf- feld en gevoed. Dat betekent, dat het tijd wordt dat ik me verder ga voorstellen: Ik ben Nina en ik kom uit Thailand. VLISSINGEN - Gek op die ren? Flexibel inzetbaar, ook in de weekenden? In het be zit van een rijbewijs? Én werk je graag in een team? Dan is de Dierenbescher ming Zeeland blij met de hulp. Vrijdag 29 mei van 12.00 tot 15.00 uur kunnen geïnteresseerden een kijkje nemen bij de Dierenambu lance van de Dierenbescher ming Afdeling Zeeland. De dierenambulance is altijd op zoek naar nieuwe enthousiaste collega-vrijwilligers. Medewer kers vertellen over hun werk en laten zien wat het werk op de ambulance inhoudt. De inloop middag is bij het infocen trum/kantoor aan de Alexander Gogelweg 12A te Vlissingen. Voor meer informatie: telefoon 0118 49 05 72 (op werkdagen tussen 09:00 uur en 16:00 uur) MET €1.250, JUBILEUM- t KORTING Matrassen- en beddenmakers sinds 1884

de Faam | 2009 | | pagina 41