Artiesten uit binnen- en buitenland spot a job nl Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu r The Perfect Tool Iets te vieren? Reserveer nu uw vaderdagbrunch De Jeugd Van Tegenwoordig in Podium 't Beest in Goes A dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes Ali-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in€21,50p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst t Tel. 0118-470962 J All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Stand-up Comjedy UITGAAN Woensdag 20 mei 2009 - Pagina 41 Zondag 24 mei Straatfestival Ovezande met theater- en muziek uit binnen- en buitenland in Ovezande om 11.00 uur. Klankschalen concerten door Lia Koper aan de Vierstraat 8 in Yerseke om 11.00 en 14.00 uur. Jazz-it, jazz en Dixieland optre den in Ter Reede in Vlissingen om 14.30 uur. Dwazen, toneel door Het Mid delburgs Theater in het Mini- theater in Middelburg om 14.30 uur. Theaterconcert van Patricia Be- ijsens in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland om 15.00 uur. CD presentatie van singer en songwriter Winnie Haarhuis in de Piek in Vlissingen om 15.00 uur. Egidius Kwartet, madrigalen en motetten in de Grote Kerk in Veere om 15.30 uur. Benefietconcert van de Ameri kaanse band The Perfect Tool, in Café 't Schuttershof in Mid delburg om 18.00 uur. Woensdag 27 mei Avondconcert met Henny van Eersel en Angelique van Gooi inTer Reede in Vlissingen om 19.30 uur. Art, komedie met Huub Stapel in de Stadsschouwburg in Mid delburg om 20.00 uur Expositie, galerie en tentoonstelling Expositie in Galerie-T aan de Turfkaai in Middelburg, tot en met 30 mei, diverse kunstenaars exposeren www.galerie-t.nl. POP Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minderhoud, Grote en kleine doeken met vreemde we zens, www.galeriepop.nl Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, www.artaurum.nl Kunstuus Heinkenszand, tot en met 23 mei, schilderijen en beelden in steen en brons. Wijkcentrum Hof van Buren Middelburg, tot en met 2 juni, Zeeuwse kunstenaars expose ren. Galery Maritime Middelburg, tot en met eind mei, Leendert van der Pool, schilderijen en te keningen. De Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, Katinka Bock, The Sound of Distance. Grote Kerk Goes, 5 tot en met 27 juni, overzichtsexpositie Goes en Passant. Galerie van den Berge Goes, tot en met 20 juni, schilderijen en neon muurbeelden. World of Silk Meliskerke, tot en met 1 juni, expositie crystal-gla zing keramiek. Drvkkery Middelburg, tot en met 7 juni, foto tentoonstelling Jaap van de Klomp, Jazz lives. Rechtbank Middelburg, tot en met 27 juni, sierraden Ineke Ot- te. De Kabinetten van de Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, schilderijen Dave Meijer MIDDELBURG - De Ameri kaanse band The Perfect Tool geeft zondag 24 mei een exclu sief concert in Café Schutters hof in Middelburg. De band wordt gezien als beste Tool Tri- buteband van de wereld. De op brengst gaat naar Survivors- land, research tegen kanker. Omdat Maynard James Keenan momenteel met zijn project Puscifer een aantal optredens aan het geven is in zijn thuis land, moeten Europa het dit jaar opnieuw zonder hem doen. De zanger van Tool geeft op zijn myspace echter wel als tip dat men eens naar The Perfect Tool moet gaan. Hijzelf is samen met TOOL gita rist Adam Jones namelijk een enorme fan van deze band. De muziek van Tool wordt om schreven als progressieve Me tal, maar wordt de laatste jaren gedragen door een steeds bre der publiek, zo stond de band als hoofdact op het Pinkpopfes tival van 2006. "Tijdens de tour in 2008 deed The PerfectTool voor het eerst Zeeland aan. Er werd hier lang over nagepraat. We zijn dan is dan ook zeer ver eerd dat de heren speciaal voor Survivorsland terug naar Zee land komen" laat de organisatie weten. "Met de meesterwerken van Tool kunnen we een spec taculaire show met muzikale hoogstandjes verwachten met meeslepend beeldmateriaal op de achtergrond, wat we van Per fect Tool gewend zijn". Aanvang is om 18.00 uur en voorverkoop via www.survivorsland.nl. GOES - De Jeugd van Tegen woordig staat zaterdag 23 mei in Podium 't Beest in Goes. Oudere mensen zullen deze naam eerder als term herkennen, maar jongeren van nu kennen het drietal Freddie, Pepijn en Oli$io voor namelijk van Watskeburd. De ze onmiddellijke megahit zorgt ervoor dat De Jeugd op eens overal is; serieuze Volks krantcolumnisten werpen hun licht op dit merkwaardige col lectief en hun nog vreemdere taal, radiostations draaien het nummer grijs en ook op tv* duikt het drietal regelmatig! op. Intussen zingen jongeren mee met de tweede single, Voorjekijkendoorlopen. Om dat muziekstations de video clip die bij dit nummer hoort niet geschikt achten voor jon ge kijkers, verbannen TMF en MTV de clip. Inmiddels verto nen de zenders een gekuiste dagversie. Naast de release van een tweede single, dropt De Jeugd ook haar debuutal bum Parels voor de Zwijnen. Bovendien waren de mannen te bewonderen in een reality soap op The Box. De rest van de avond wordt verzorgd door DJ Vindictiv. Aanvang is om 21.00 uur. Kaartverkoop: X- ray Goes, Delta Disc Zierik- zee, Spin Cd Middelburg en 't Beest in Goes. GOES - De Comedy Explosion staat zaterdag 23 mei in Theater De Mythe in Goes. De groep bestaat uit gevestigde namen, aan stormend talent en comedyhelden die steeds in wisselende be zetting door het land toeren. Leden van de Comedy Explosion zijn onder andere Alex Agnew, Claudia de Breij, Javier Guzman, Kristel Zweers, Pien Ankerman en Samba Schutte. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033. foto: pr OVEZANDE - Voor straat theater, komische clownerie, spectaculaire acrobatiek, pro fessionele artiesten en live mu ziek kunnen mensen zondag 24 mei terecht in Ovezande tijdens het jaarlijkse Straatfestival. Als de weergoden mee werken, wordt het dorpscentrum over spoeld door duizenden men sen, zoals in de 21 eerdere edi ties van dit evenement is geble ken. Naast de vele optredens in parkjes en pleinen is er ook dit jaar weer een braderie en een kindermarkt. Op het program ma staan dit jaar zo'n achttien groepen en artiesten, waaron der professionele acts uit bin nen en buitenland. Theater is er Spot iemand voor één van onze vacatures én jij ontvangt een flinke bonus. met: Betty Brawn uit Australië, Eddy Only, Svetlana Flamingo uit The States, Oddlings, Het Mobiele Naaiatelier, Theater Doublee, Martin Forget, Torch Michael en Les Fréres Lumiére uit België, Frans Custers en het Poppentheater Muzemuis. Op de podia in de festivaltenten zijn optredens van De Jongus, The Willies, Groover, Blaas of Glory, The Revolvers, Freeride Band, en ter afsluiting Memphis Maniacs. Het festivalterrein is het dorpscentrum en het terrein aan de Nieuwstraat in Ovezan de. Aanvang: 11.00 uur. Entreeprijs 2,00 euro, kinderen onder de acht jaar gratis. Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 61