r» ii Gepassioneerd slot met La Passion t Kraaienest Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu 16 1 Ierse Flames of the Dance AFMAALMENU VOOR 2 PERSONEN Restaurant Veelzijdig concert van Ad van Meurs The Folksurvivalclub m m 4fM tëfifa i 18,75 26,95 Reserveer nu uw vaderdagbrunch De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 17 mei Dinsdag 19 mei Expositie, galerie en tentoonstelling NCC mbeest Jule|j"r,QQlHQ' i HOTEL ZUIDERDUIN 3-gangen Lentemenu All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Orgelconcert Evert van de Veen, Gerefor meerde Kerk Arnemuiden, 20.00 uur Dagboek van Eva door de Zeeuwse Komedie, Vestzak99 Vlissingen, 20.15 uur Première Dwazen, Minitheater Middelburg, 20.30 uur Popaanzeë tour Podium 't Beest Goes, 21.00 uur Tom Pintens, luisterliedjes concert, De Piek Vlissingen, 21.30 uur Dagboek van Eva door de Zeeuwse Komedie, Vestzak99 Vlissingen, 15.00 uur Première Christian Blaha Grote Kerk Veere, 15.30 uur Concert Dan Baird Home made Sin, Bar American Middelburg, 17.00 uur De Vermoorde Onschuld, toneelstuk, psychologische thriller, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur Willem3, Oranjestraat Vlissingen, tot en met 17 mei, Fotowerken en sculptuur, www.burobk.nl Galerie-T, Turfkaai Middelburg, tot en met 30 mei, diverse kunstenaars ex poseren www.galerie-t.nl POP Domburg, Doorlopend,. Liesbeth Minder- houd, www.galeriepop.nl Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, www.artaurum.nl Kunstuus Heinkenszand, tot en met 23 mei, schilderijen en beelden in steen en brons Wijkcentrum Hof van Buren Middelburg, t/m 2 juni, Zeeuw se kunstenaars exposeren Galery Maritime Middelburg, tot en met eind mei, Leendert van der Pool, De Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, Katinka Bock, The Sound of Distance Duingalerie Domburg, tot en met 18 mei, schilderijen en sculpturen Grote Kerk Goes, 5 tot en met 27 juni, overzichts expositie Goes en Passant Galerie van den Berge Goes, tot en met 20 juni, schilderijen en neon muurbeelden World of Silk Meliskerke, tot en met 1 juni, expositie cry- stal-glazing keramiek Drvkkery Middelburg, tot en met 7 juni, foto-tentoon stelling Jaap van de Klomp, Rechtbank Middelburg, tot en met 27 juni, sierraden In eke Otte Weekend Amateur Kunst (WAK), 15, 16 en 17 mei, Mid delburg, Zoutelande, Vlissin gen, Goes, Baarland GOES - Ierse dans, Amerikaan se tapdance, breakdance, mo derne dans, percussie en ballet komen donderdag 14 mei sa men in de Ierse show Flames of the Dance in Theater de Mythe in Goes. De topsolisten van 8Hot Feet en The Modem Com pany hebben de handen ineens geslagen en toeren door Euro pa, Amerika en China. Zo zijn Michael Donnellan (tweevou dig wereldkampioen en sterso list van Riverdance en Lord of the Dance), wereldkampioen Ronan Sherlock en zesvoudig wereldkampioene Michelle La wrence van de partij. Samen met American Tapwonder Sven Götüicher, waarvan gezegd wordt dat hij de snelste tapper aller tijden is en een onderhou dend entertainer en niet te ver geten de breakdance revelatie Bryan Berry, die adembene mende hoogstandjes vertoont, zijn te zien in deze veelzijdige dansrevue. Aangevuld met bal let, tango, moderne dans en showelementen, vormen alle onderdelen samen een dyna misch en wervelend spektakel. In deze show worden verschil lende dansvormen samenge smolten tot één geheel. "Je wordt overweldigd door een perfecte mix van dans, komedie en verbluffende moed" schrijft een recensent. Of het nu om erotische tango, verstild klas siek ballet of heftige ritmes gaat, dansliefhebbers komen vast en zeker aan hun trekken. Aan vang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. NIEUW EN ST JOOSLAND - Singer/songwriter Ad van Meurs The Folksurvival club, bestaande uit Marjan Cornille en Ankie Heultjes staan vrijdag 15 mei in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland. Van Meurs, alias The Watchman, ziet The Folksurvivalclub als een soort paraplu waar diver se activiteiten en muzikan ten onder verenigd kunnen worden. Hij speelde eerder samen met Ankie Heultjes en de singer/songwriter Marjan Cornille. Folkzangeres/gita- riste Cornille is terug na een paar jaar stilte waarin ze twee kinderen op de wereld zette. In 2000 bracht ze het album Won't You Try uit op het label Monkey Man dat door de nationale en regiona le radiostations enthousiast werd ontvangen. Het album bevat ondermeer de volgens velen kippenvelvertolking van A case of you van Joni Mitchell en de titeltrack Won't you try, door Cornille zelf geschreven. De songs van The Folksurvivalclub zijn van de hand van Van Meurs, qua sfeer te plaatsen in de hoek van Gillian Welch en Emmylou Harris. Aanvang: 20.30 uur. Kaartverkoop: 0118-602741 en www.theaterdewegwijzer.nl. f" MIDDELBURG - De jazzgroep New Cool Collective staat 16 mei in de Stadsschouwburg Middelburg om de teksten van dichter en podiumbeest Jules Deelder te voorzien van groovy arrange menten. Een samenwerldng waarbij de liefde voor jazz tot uiting komt Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.theaterverkoop- zeeland.nl en 0900-3300033. foto: frans hanswuk. KRUININGEN - Het theatersei zoen van Podium Reimerswaal sluit zaterdag 16 mei met het concert La Passion door Cuate XL en een danseres in Ons Dorpshuis in Kruiningen. De groep brengt een pittige melan ge van diverse Mediterrane en Caribische muziekstijlen. Bij Cuata hoor je een tikkeltje rum ba gitana, een toefje Cubaanse son en een snuifje zigeuner swing. Van vrolijk tot opzwe pend tot melancholiek. De groep bestaat uit Hans Kamps (contrabas en zang), Frank de Kleer (gitaar en zang), Wim Dic- tus (gitaar, diatonische accor deon, laüd en zang), Anabell Fe- bles Gutierrez (percussie)en Maife Hontelé (trompet). Gita rist "Frank heeft tijdens studies in Granada een gitaarstijl ont wikkeld met een geheel eigen vorm. Flamencotechnieken worden vermengd met Jazz en Gypsy Swing in de stijl van Django Reinhardt. Hierdoor zijn de gitaarlicks karakteristiek geworden in de muziek van Cu ata. Klassiekers als Guantana- mera en La Bamba en bekende toppers van de Gypsy Kings en Buena Vista Social Club staan op het programma, maar ook de laatste hits uit de latinopop van Manu Chao, Juanes en Bel le Perez. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.podium- reimerswaal.nl en 0113-551552. i FLETCHER HOTELGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt broodbuffet Onbeperkt dessertbuffet Onbèperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: voor de helft van de prijs Van 12.00 tot 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur €17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Chinees - Indisch Restaurant NIEUW CHINA GARDEN MENU B Babi Pangang, Tjap Tjoi met kip, tsiu yim kai (kip met pikante saus), Gebakken banaan (4 stuks), 2 stokjes saté, met grote bak bami of nasi 19,00 Iedere vrijdag en zaterdag van 17.00-20.00 uur uitgebreid Chinees-Indisch lopend buffet 15,00 per persoon inclusief twee drankjes per persoon (bier, wijn of fris) Wij verzorgen eveneens uw catering aan huis of op de zaak Maandag t/m donderdag 16.00 - 22.00 uur Vrijdag t/m zondag 12.00 - 22.00 uur Badhuisstraat 8 Vlissingen Tel. 0118 - 41 47 78 Op 23 en 24 mei een speciaal 3-gangen aspergemenu voor de liefhebbers van dit Witte Goud. Voor meer info: 0113-586116 of www.restauranthetkraaienest.nl Geopend woensdag t/m zondag Watersportweg 4 Wolphaartsdijk Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet - live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's li AftiQj*. zondag 21 juni per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 45