r Kiek 'soverd'n dieke bij ROCZeeland Middelburg Eent^badTnvë^re115 Officiële Mededelingen milieu dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl □PEN DAG OP VRIJDAG 15 MEI S009 VAN 13.DO - 15.3Q UUR Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Wilt u meer weten over Arduin: www.arduin.nl Woensdag 13 mei 2009 - Pagina 37 MIDDELBURG - Contacten leggen, daar draait het allemaal om vandaag (woensdag 13 mei). Vanaf 14.00 uur staat het cluster Economie van ROC Zee land aan de Ravensteijnweg 1 in Middelburg in het teken van in ternationale handel en groot handel. Bedrijven uit de regio, leerlingen, mini-ondernemin gen, vmbo'ers die interesse hebben in deze richting en on dersteunende organisaties zo als de Fenedex, Douane en Ka mer van Koophandel ontmoe ten elkaar. Het initiatief van dit event komt van de opleidingen Exportmedewerker en Vesti gingsmanager Groothandel van het Cluster Economie van ROC Zeeland. Samen met hun do cent hebben leerlingen van de ze opleidingen het evenement zelf georganiseerd. Er zijn ver schillende sprekers en bedrij ven zijn in stands vertegen woordigd. Het wordt een bruis ende markt met tal van moge lijkheden. Bedrijven kunnen el kaar ontmoeten, ervaringen uit wisselen, invulling geven aan projecten of stages. Vmbo'ers ontmoeten leerlingen die al één van deze genoemde opleidin gen volgen en zij doen op deze manier beurservaring op. VEERE - In de Grote Kerk in Vee- re is er op zondag 17 mei de pre mière van Een koud bad. Dit is een nieuwe liederencyclus voor sopraan, bariton en strijkkwartet van Christian Blalia op teksten van Peter Swanbom. Het begint om 15.30 uur en entree kost 12,00 euro. Reserveren kan via www.muziekpodiumzeeland.nl. Een koud bad, dat in januari dit jaar als deel 127 in de Zeeuwse Slibreeks verscheen, bevat 24 lie deren over verdronken Zeeuwen. Vanuit hun zeemansgraf blikken zij terug op hun leven. De eerste helft gaat over fictieve slacht offers van de Ramp van 1953. De tweede helft over mensen die op andere wijzen verdronken. Melding BUS-bodemsanering Seissingel [Olmenlaan, Park de Griffioen] Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 27 april 2009 een 'Melding BUS-bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen voor de bodemsanering op de locatie Seissingel [Olmenlaan, Park de Griffioen] te Middelburg Tegeri de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodemverontrei niging of de voorgenomen bodemsa nering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- bodemsanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118- 631924). Besluit accepteren melding van de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. voor de milieu- straten te Middelburg. Serooskerke en Vlissingen. De melding heeft betrek king op het uitbreiden van de opslagcapaciteit van groenafval en de separate inzameling van frituurpan nen inclusief frituurvet. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 10 juni -2009 bij: - de Directie ruimte', milieu en water. Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren. En in ieder gemeentehuis van de gemeente waarin de milieustraat is gelegen. Dat betreft respectievelijk: - de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en hand having, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefoni sche afspraak 0118-675000] op don derdagavond; - het gemeentehuis van Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkda gen van 9.00-12.00 en 14.00-16.00 uur en op donderdagavond van 17.30 - 19.00 uur en; - het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen-, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 10 juni 2009 tegen dit besluit schrifte lijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tel. (0118) 631986. Heeft u wel eens gehoord van Stichting Arduin? Wist u dat Stichting Arduin, naast huisvesting, ook werk biedt aan mensen met een beperking? Dit in de vorm van tal van leuke en zinvolle dagbestedingprojecten en bedrijven. Als u meer wilt weten over het werk van Arduin nodigen wij u van harte uit een kijkje te komen nemen tijdens onze Hieronder vind u een lijst met de deelnemende eenheden en bedrijven: Dagcentrum Biggekerke Bankstraat 1 Biggekerke Wassalon de Zeepbel Lange Noordstraat 25 Middelburg Oude Bakkerij Kerkplein 5 Biggekerke Werkploeg J.V. Sprengerlaan 3 Middelburg Goese Groen Stanleyweg 6 Goes Dagcentrum Nieuwland Oude Rijksweg 54 Nw. en Sint Kadowinkel, Zeep* en Joosland Kaarsenmakerij KdoKdo Kolveniershof 21 -23 Goes Houtatelier Houtvakwerk Ritthemsestraat 108A Ritthem Academie voor Kwaliteit Dagcentrum Landschuurweg Landschuurweg 5 Veere van Bestaan Koudekerkseweg 131 Middelburg Klein Museum 't Veerse Gat Landschuurweg 5 Veere AtelierV Verwerijstraat 34 Middelburg Dagcentrum Bosweg Bosweg 4 Vlissingen Drukkerij Arduin Fagotweg 23 Middelburg Kringloopwinkel Vlissingen Hermesweg 6 Vlissingen Fietsenstalling Delta Cycle Zusterplein 19 Middelburg Kunstatelier Glazen Pui Walstraat 41 Vlissingen Kwekerij Overwater Langevielesingel 12 Middelburg Manege Paardoes Bosweg 6 Vlissingen Lunchroom Galerie Dustoch Korte Geere 16 Middelburg Sociëteit voor ouderen Spuistraat 94 Vlissingen Montage Fagotweg 23 Middelburg Dagcentrum Yerseke Paardemarkt 19 Yerseke Restaurant Di-vers Vlasmarkt 13 Middelburg Kringloopwinkel Yerseke Paardemarkt 19 Yerseke Textielatelier Knip-oog Lange Noordstraat 20 Middelburg De deuren van onze dagbestedingeenheden en bedrijven staan voor u open, de koffie staat klaar en de cliënten zijn voorbereid om u rond te leiden om over hun werk te vertellen.

de Faam | 2009 | | pagina 37