VOORJAARSOPRUIMING zen Zitten op maat Zeeland in Europa quiz 20% korting 40% korting 40% korting 20% korting 20% korting 40% korting 20% korting 40% korting 40% korting 20% korting 40% korting dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL ZOMERMODE Deze week korting op de voorjaarscollectie Dames vesten, jacks, sweaters, voorjaarstmien, blouses Damesblazers, rokken, pantalons Cecil dames pantalons, blazers, gilets Cecil dames sweaters, blouses, T-shirts, vesten Herenjacks, sweaters, overhemden Herenpantalons Meisjesjacks, sweaters, bloezen, vesten Meisjesbroeken Jongensbroeken Jongensjacks, sweaters, bloezen Babybroekjes, truitjes, jurkjes, voorjaarspakjes WWW.VAHDEVENFASHlONSHOpS.NL Bent u 'aware' van de strijd tegen het water? :mmè www.tmcwoonwinkels.nl De Faam Woensdag 13 mei 2009 - Pagina 16 MIDDELBURG «Fazantenhof 10 - Tel. 0118-648779 KAPELLE - Biezelingsestraat 6 -Tel. Ö113-33Ö136 OOST-SOUBURG - Kanaalstraat 9 - Tel. 0118-474313 Provincie Zeeland Wie kent de strijd van Zeeland tegen het water niet? De laat ste grote overstroming was in 1953 waarbij in Zuidwest Nederland 1837 mensen zijn overleden. Maar rampen houden zich niet aan grenzen. Ook in België stierven 22 mensen en in Engeland 306. Sinds die tijd werken de overheden in Zeeland, Engeland en België samen om overstromingen te voorkomen en de gevolgen daarvan te beperken. Met subsidie van de Europese Unie zijn hiervoor een aantal projecten gestart Een van de projecten is het project Aware. Dat wil er voor zorgen dat ook u zich bewust bent van wat te doen bij een mogelijke ramp. In 2007 is er als test in Terneuzen een grootschalige oefe ning gehouden in samenwerking met Oost Vlaanderen. Vraag: Welke Zeeuwse wijk is tijdens de oefening van Aware in 2007 geëvacueerd? Uw antwoord kunt u doorgeven op: www.zeeland.nl/europaloket Zonder inzet van Europees geld was het niet mogelijk geweest om dit project in Zeeland te starten. Wil jij ook invloed hebben op Europees beleid? Laat dan op 4 juni je stem horen! Provincie Zeeland ondersteunt de Europese Verkiezingen Bij Zenz lijkt hèt moeilijk kiezen, want we hebben zoveel fauteuils... Maar het is helemaal niet moeilijk. We adviseren u zitten op maat, dankzij onze uitgebreide collectie (relaxjfauteuils. Eindeloos veel mogelijkheden als het gaat om bediening en' bekleding. En wij bieden u niet alleen advies in onze winkel, maar ook aan huis. Kent u onze thuisservice al? Wij halen u op of komen met de fauteuils langs aan huis. Makkelijker kan toch niet? Advies, service en zitten op maatl home Sx living Kruiningen Zandweg 1b (0113) 38 26 26

de Faam | 2009 | | pagina 16