Vlissingen groet AZ Jij ook hogerop* 01UJORK MANON Cateringmanager m/v Cateringmedewerker m/v Medewe Gezocht: leerling steigerbouwer Voor jou is niets te hoog gegrepen! BH23332EH1 De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 32 - 40 uur per week, Vlissingen 10 -15 uur per week Vlissingen Gevraagd: BROODBAKKER 38-uur per week 5-daagse werkweek Ervaring is een pré Voor nadere informatie: Corné Steketee 06-24 50 53 86 Bakkerij Steketee Oost-Souburg (2 Vacature ibuildingsDO (financieel) administratief medewerker Wij zijn tevens op zoek naar vakantiekrachten voor deze functie. Meer weten? Direct solliciteren? Ga naarwww.curadomi.nl of bel (0113) 33 30 30 Curadomi, organisatie voor thuiszorg Postbus 55,4420 AC Kapelle Curadomi Bel voor meer informatie 0492 66 17 25 H o i i and of mail je CV naar info@socholland.nl Steigerbouw Opfeidings Centrum Fulltime Magazijnmedewerkers (m/v) vac.nr.200g.17.04 Woensdag 6 mei 2009 - Pagina 40 Appèl B.V. is een snelgroeiende onderneming in Contract-Catering, Schoonmaakdiensten, Theater- en Receptiediensten. Al meer dan 30 jaar bieden wij onze klanten services van topkwaliteit. Maak jij er werk van! Het verzorgen van de dagelijkse catering activiteiten op locatie zoals het (voorberei den en uitgeven van maaltijden, de koffie- en vergaderservices en extra activiteiten zoals recepties; de cateringmanager is daarnaast verantwoordelijk voor aansturing personeel, de voedselveiligheid, inkoop, planning en de admi nistratie op locatie; 2 - 5 werkdagen per week van maandag t/m vrijdag! De diensten vinden zowel overdag als in de avonduren plaats. Appèl zoekt Enthousiaste teamspelers met een dienstver lenende en kwaliteitsbewuste instelling. Met een flexibele opstelling ten aanzien van werkdagen en werktijden. Ervaring en affiniteit met catering is een pre. Aantoonbare leidinggevende capaciteiten voor de functie van cateringmanager. Appèl biedt Goede arbeidsvoorwaarden. De werkzaamheden en werkomgeving zijn inspirerend temidden van jonge, ondernemende mensen. Collega's die er werk van maken. Belangstelling? Stuur dan je sollicitatie en CV naar Appèl B.V., t.a.v. K. Verweij, postbus 2250, 5202 CG 's-Hertogenbosch. Via mail: kverweij@appel.nl of bel: 073-7074145. Meer info: www.appel.nl Vincent houdt van Manon. Zij geeft nierpatiënten zoals hij toekomst. Word ook donateur. www.nierstichting.nl NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST. De Middelburgse Joyce Verschuren was met haar kinderen bij de huldiging van AZ. VLISSINGEN - Het was druk op het water in Alk maar tijdens het kam pioensfeest van AZ. Velen hadden al vroeg een plek je gezocht om vanaf het water de helden van AZ toe te juichen. Ook Joyce Verschuren was hierbij met haar kinderen. Vanaf hun bootje zag zij het spandoek Vlissingen groet AZ. "Ik vond het wel leuk dat er nog meer Zeeuwen verte genwoordigd waren in Alk- F0T0: JOYCE VERSCHUREN maar", vertelt ze. Amstel fe liciteert landskampioen AZ met het speciale AZ Kam- pioensblik. Een eer die al léén Ajax ten deel viel, toen zij in 1969 een plaats vero verde in de finale van de Eu ropa Cup I. THE PHP PROFESSIONALS Ibuiidings is gespecialiseerd in het ontwikkelen van websites en webapplicaties. Per 1 juli 2009 zijn we op zoek naar een (financieel) administratief medewerker met MBO denk- en werkniveau die ons office team 16 tot 24 uur per week komt versterken. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Klantvriendelijkheid staat bij jou hoog in het vaandel. Je hebt enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Tot je taken behoren onder meer: Correcte afhandeling van binnenkomende telefoongesprekken en post Inkoop van kantoorbenodigdheden, hardware, boeken, reizen en hotels Controle inkoopfacturen a.d.h.v. geplaatste orders en deze inboeken in boekhoudprogramma Accountview, aanmaken verkoopfacturen Beheren van de kas, agendabeheer Sollicitatie Ibuiidings biedt je een leuke en veelzijdige baan, met een marktconform salaris en aantrekkelijke secundaire voorwaarden. Word jij onze nieuwe collega? Kijk op www.ibuildings.nl voor meer informatie, of reageer uiterlijk 13 mei en stuur je motivatie en CV naarjobs@ibuildings.nl! Organisatie voor thuiszorg SOC Holland B.V. biedt dé opleiding voor werkend leren in de steigerbouw. Wat bieden wij jou? Werken en leren tegelijk 1 jaar durende studie Vanaf 22 jaar een bruto salaris van 2.166,- per maand! Met een assortiment van ruim 40.000 artikelen en een klantenkring van meer dan 1.000 drogisterijen, apotheken en parfumerieën werken we bij Unipharma aan uitbreiding, kwaliteit en service. Vanuit ons distributiecentrum in Middelburg leveren wij dagelijks in Nederland en België. Wij zoeken voor de vakantieperiode van 1 juni tot 15 september: Wij zoeken zelfstandig werkende mensen met een volwassen werkhouding die foutloos orders verzamelen en verzendklaar maken. In een moderne werkomgeving werk je volgens een wisselend weekrooster tussen 8.00 en 21.00 uur van maandag t/m vrijdag. Je bent stressbestendig en minimaal 6-10 weken achter elkaar beschikbaar. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid dat je contract verlengd wordt. Bezoek voor meer informatie over Unipharma onze site www.unipharma.nl Brieven met CV en specificatie van de weken dat je beschikbaar bent voor werk ontvan gen wij graag binnen 14 dagen per post, fax of maih UNIPHARMA v.o.f. Postbus 57 4330 AB MIDDELBURG e-mail: vakantiewerk@unipharma.nl

de Faam | 2009 | | pagina 60