r Wim de Bie en Blue Clay in de Drvkkerij spotters verdienen leuk ajob.nl Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu N _A. Iets te vieren? Breek de Weekparty De Spot Ska en reggae in De Piek met RSJF en Bob Mariey Tribute La Bonne Auberge Reserveer nu uw moederdagbrunch i dé Weekkrant De Faam Zondag 10 mei Woensdag 13 mei Expositie, galerie en tentoonstelling Restaurant MAANDMENU MEI 25.50 p.P. Café Brasserie Vlissfngsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu met muziek City Dance, dancefestival, Grote Markt Goes, 12.00 uur Srdan Kekanovic, muziek en verhalen uit voorma lig Joegoslavië, Arsenaaltheater Vlissingen, 15.00 uur Dagboek van Eva, toneel, Vestzak 99 Vlissingen, 15.00 uur Rock 'n Roll Revue, met onder andere The Spades, Podium 't Beest Goes, 15.00 uur Tenores de Bid, duizend jaar oude zangkunst, Grote Kerk Veere, 15.30 uur Benefietconcert, klassieke muziek, Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 15.30 uur Tango El Amante, Argentijnse Tango salon met DJ Guillermo, Cine Café Vlissin gen, 16.00 uur Rocksession, coverband, Café 't Schuttershof Middelburg, 17.00 uur Het Nationale Toneel, Romeo en Julia, Stadsschouw burg Middelburg, 20.00 uur Breek de Week Party, live muziek, De Spot Middel burg, 20.00 uur Willem3, Oranjestraat Vlissingen, tot en met 17 mei, Fotowerken en sculptuur, www.burobk.nl Galerie-T, Turfkaai Middelburg, tot en met 30 mei, diverse kunstenaars ex poseren www.galerie-t.nl POP Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, www.ga- leriepop.nl Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, www.artaurum.nl Rechtbank Middelburg, tot en met 8 mei, Gerianne Wiersum-Huisman, sieraden en schilderijen Kunstuus Heinkenszand, tot en met 23 mei, schilderijen en beelden in steen en brons Wijkcentrum Hof van Buren Middelburg, t/m 2 juni, Zeeuw se kunstenaars exposeren Galery Maritime Middelburg, tot en met eind mei, Leendert van der Pool, schilderijen en te keningen De Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, Katinka Bock, The Sound of Distance Duingalerie Domburg, tot en met 18 mei, voorjaarsex positie met schilderijen en sculpturen Grote Kerk Goes, 5 tot en met 27 juni, overzicht sexpositie Goes en Passant Galerie van den Berge Goes, tot en met 20 juni, schilderijen en neon muurbeelden World of Silk Meliskerke, tot en met 1 juni, expositie cry- stal-glazing keramiek MIDDELBURG - Vaak werkt men zich door de week rot en zijn de weeken den en vakanties om te ge nieten. Om dit te doorbre ken komt De Spot Middel burg woensdag 13 mei met een nieuw initiatief: De Breek-de-Week-Party. Met optredens van de Ameri kaanse band Rainbow Ara bia en supportact Malorix. Het duo Rainbow Arabia brengt live elektronica en wereldmu ziek. Het echtpaar Danny en Tiffany Preston laat zich inspi reren door oriëntaalse melo dieën, bezwerende gitaren en kleurrijke beats. Opvallend voor Rainbow Arabia zijn de elek- tro/akoestische dancesounds gemixt met wereldmuziek, punk, Libanese synthesizers en drums. Hun EP verscheen op het Merok label, bekend van Klaxons en Crystal Castles. Bij supportact Malorix worden ge luiden van de stad gemengd met breaks, beats en bass tot vette tracks. Rai, banghra, gab ber, draaiorgel en blingbling rap klanken gaan regelrecht zijn laptop in. Malorix maakte voor heen deel uit van het producers duo Cyozlab. Hij was eerder te zien in St. Petersburg, Moskou, en Istanbul en was in 2006 Hol landse nieuwe bij VPRO's 3voorl2. Zaal open 20.00 uur. Entree: 5,00 euro. Studenten: 3,50 euro. Kaarten zijn te reser veren via reserveren@despot- middelburg.nl. Info op www.despotmiddelburg.nl. VLISSINGEN - Ska en regga- eliefhebbers hoeven zich dit Piekweekend niet te verve len. The Rotterdam Ska-Jazz Foundation (kortweg RSJF) speelt vrijdag 8 mei authen tieke Jamaicaanse ska en De Faya Nation Band brengt za terdag 9 mei een Bob Mariey Tribute op het Vlissingse po dium. Met een jazz georiën teerde blazerssectie tracht de RSJF een breder te pu bliek te omvatten. De groep is een graag geziene gast in clubs en festivals in België, Oostenrijk, Zwitserland, De nemarken, Tsjechië, Spanje, Frankrijk en de Verenigde Staten, maar is ook regelma tig in Nederland en vooral Duitsland te zien. De groep heeft sinds 2003 diverse LP's en CD's uitgebracht in Europa en The States. De Faya Nation Band bestaat uit zes leden met ieder hun ei gen muzikale achtergrond. Deze band is een mix van mu zikanten van de vroeger be kende band Postman en The Renaissance Band, beter be kend als de begeleidings band van Ziggi. Bij deze for matie neemt de succesvolle reggaezanger Smiley de lead- zang voor zijn rekening. De concerten beginnen om 21.30 uur. zaal open 21.00 uur. www.depiek.nl. MIDDELBURG - Wie De Drvk- kery uit Middelburg kent, weet dat schrijvers en muzikanten er regelmatig een podiumplaatsje krijgen. Zo is Wim de Bie don derdag 7 mei te gast om uit zijn nieuwe boek Meneer Foppe de hele reutemeteut te vertellen en het boek te signeren. De band The Blue Clay speelt zater dag 9 mei tijdens Lost Key on Tour in de brasserie om 15.00 uur. Meneer Foppe de hele reutemeteut bevat nieuwe ver halen en een keuze uit eerder verschenen stukken over Meneer Foppe, de meest verle gen man van Nederland en zijn heldhaftige pogingen de bin nenwereld van zijn veilige ap- Biggekerksestraat 3 Koudekerke 01 18-551526 is vriendelijk ook met de prijzen Kruidig flensje gevuld met tonijn of gevuld met kipfilet Normandische visschotel of varkenshaasbiefjes "piccata" Bavarois met rood fruit KLOETINGE - In het kader van de Verwenzorg treedt de band MoonDance zaterdag 9 mei op in de theaterzaal van Emergis in Kloetinge. Een keur aan jazz, pop en eigen werk is verpakt in een muzikale theatershow met verrassende elementen. Twee stu denten van de theaterschool uit Goes verzorgen de techniek. Het concert is gratis toegankelijk. Aanvang: 14.30 uur. foto: pr. partementje te beschermen. De bonte bundel bevat korte ver halen, mono- en dialogen, in terviews, sketches, notities en nieuwsberichten. Aanvang: 19.30 uur. The Blue Clay is ont staan door een reeks akoesti sche optredens van Johnny Roscoe en Wouter Verhelst. Daarnaast worden ze bijgestaan door Old Firm accordeonist Hans van der Werf, percussio nist Sander Elderkamp en Re- pete van Merode op contrabas. De groep speelt akoestische blues en folkmuziek. Naast ei gen werk spelen zij blues en hil- lbillynummers met invloeden uit bluegrass, tex-mex en zyde- co. Aanvang: 15.00 uur. Spot iemand voor één van onze vacatures én jij ontvangt een flinke bonus. Iedere zondag van 12.00- 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur soep luxe koudbuffet - luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 59