Goedkope Aktie Pla urant Midden Zeeland Inherpn 125 jaar Gall Gall Verkogt! Huisstyling Des Detach Vlissingen Uit het Zakenhart van... ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL GALL® GALL Wie is de miljoenste klant van Brugman? Geen Petra Berger in Vlissingen Andere open dag Thuiszorgcentrum TTsa'A'niamiiMiH De Faam Woensdag 6 mei 2009 - Pagina 25 Veere same Gall Gall viert feest met allerlei leuke acties. VLISSINGEN - Gall Gall bestaat 125 jaar. Dat wordt gevierd in de 530 winkels én in de Gall Gall dranken speciaalzaak aan de Gilde- weg in Vlissingen. "Inder daad is het tijd voor een feestje, want we zijn erg trots op deze mijlpaal", zegt Gall Gall manager Ron Scheffer. "Bij een jubileum horen ca deaus. Daarom heeft Gall Gall talloze mooie jubileu maanbiedingen en acties in petto. "We laten de kurken knallen, dus mijn advies is de Gall Gall huis aan huis fol der en De Faam goed in de gaten te houden. Ook is er een Proost Win prijs vraag." Gall Gall is markt leider in Nederland. door marcel van der voort VEERE - "Tussen de onder nemers en de gemeente Veere is een behoorlijk spanningsveld ontstaan en zelfs een kloof. Er zijn der tien woonkernen en negen ondernemersverenigingen, daarom lopen de belangen uit elkaar", zegt de nieuwe Ondememersmanager Dick van der Velde. "Verschillenden partijen willen die relatie verbeteren door de ondememersmanager in te zet ten. Ik vind het heel dapper van gemeente Veere dat ze mee doen", vult Dick aan. "Eén van de zaken die ik zeker wil aan pakken is het doen van een on derzoek naar de tevredenheid van de ondernemers wat betreft de dienstverlening van hun ge meente. Omdat een onafhanke lijke partij dit doet zal er een waarheidsgetrouw beeld ont staan", belooft hij. Dick heeft meer plannen: "Het is belang rijk dat ik de startende of zich in Veere vestigende ondernemer in de kraag vat en vertel wat er in de gemeente speelt. En uitleg waar hij moet zijn." Waarom is er spanning tussen het bedrijfs leven en de overheid? Dick: "Blijkbaar praten deze mensen verschillende talen. Een ambte naar van de gemeente heeft an dere prioriteiten dan een ge middelde ondernemer. Wat ik daar aan kan doen? In elk geval zal mijn dagelijkse werkbestaan uit het blussen van brandjes." Horecaman Dick van der Velde is de nieuwe ondememersmanager van Veere. foto: andré van der velde Dick woont in Goes en is geens zins van plan om naar Veere te verhuizen. Toch wilde hij graag de job van ondernemersma nager. "Ik ben jarenlang hore caondernemer geweest. Ik heb weliswaar nog de cafés Pubbles en Lambik op de Grote Markt in Goes, maar die zijn verpacht. Ik ben voorzitter van Horeca Ne derland, afdeling Zeeland. Daarmee stop ik in juni. Wel blijf ik WD raadslid in Goes. In mijn woonplaats hou ik kantoor als ondernemersmanager. Ik zoek geen kantoorruimte in Veere. Als ik wil vergaderen mag ik gebruik maken van het ge meentehuis in Domburg", ver telt Dick. Welke binding heeft hij met Veere? "Er zijn vierhon derd ondernemers in Veere. De helft ervan is horeca. Veel on dernemers ken ik. Maar ook de anderen draag ik een warm hart toe. Ik ben er ook voor de bak ker, slager, supermarkteigenaar en minicampinghouder", zegt Dick. En gaat hij meer Belgische toeristen naar Veere halen? Dick: "Dat is niet mijn eerste speerpunt. Ik moet daar eerst in groeien en ideeën krijgen. Mis schien in mijn tweede jaar. GOES - Brugman Keukens Badkamers verwelkomt tus sen maandag 4 en zondag 17 mei de miljoenste klant. De ze mijlpaal wordt in alle filia len gevierd met spectaculai re acties en een fantastische hoofdprijs. Want de miljoen ste klant krijgt niet alleen een keuken, maar ook nog een badkamer cadeau. Brugman is al bijna 40 jaar een geves tigde naam in de keuken- en badkamerbranche en heeft inmiddels 33 filialen in Ne derland. In welke 'van deze filialen de miljoenste klant zal worden ontvangen, is niet te voorspellen. Wel is ze ker dat Brugman van 4 tot en met 17 mei flink uitpakt. Want alle klanten die tijdens deze bijzondere actieperio de binnenlopen, mogen so wieso kiezen uit een aantal spectaculaire cadeaus. Bij voorbeeld een gratis natuur stenen werkblad of 50 pro cent korting op topappara- tuur bij aankoop van een keuken of bijvoorbeeld voor 1.000 euro gratis tegels bij aankoop van een badkamer. Voor wie wil profiteren en kans wil maken op een gratis keuken én badkamer is een bezoek aan het Brugmanfili aal bij u in de buurt dus ze ker de moeite waard. Meer informatie over deze actie en over Brugman; www.brug- man.nl VLISSINGEN - De organisa tie van de 24 uur van de Bou levard heeft om begroting- technische reden het optre den van Petra Berger op 19 juni geannuleerd. Maar er zijn veel andere optredens die gepland staan. VLISSINGEN - De open dag van Thuiszorgcentrum Zee land aan de Badhuisstraat 104 in Vlissingen is ver plaatst van 2 naar 23 mei. Tussen 10.00 en 15.00 uur is een groot assortiment scoot- mobielen te proberen en zijn allerhande comfortartikelen te bekijken. Verkogt Huisstyling Middelburg. foto: leon janssens MIDDELBURG - Verkogt! Huisstyling staat voor Ma rion Verhage-Peters uit Middelburg. De styliste staat met haar ruime ervaring, opgeruimd karakter, des kundigheid en betrokken heid garant voor een helder, persoonlijk en uitvoerbaar stylingadvies. "Vaak wordt gedacht aan ingewikkeld en dure aanschaf. Voor mij geldt de kunst van het weg laten en wat andere decora ties. Aanvoelen wat mensen willen. Nieuw is de verkoop- styling: huizen herinrichten voor de verkoop." Een origi neel moederdagcadeau is een stylingadvies voor 49 euro. Tel: 06-303076645 of www.verkogt.nl Aktie Plaza, goed en goedkoop. prijs, heeft ook een vestiging aan het Zandpad 4 in Middelhamis en opent binnenkort ook een winkel in Steenbergen. "Middel- f0t0: leon janssens burg is onze pilotstore, in het winkelcentrum Dauwendaele", geeft Stoutjesdijk aan. Meer in formatie: www.aktieplaza.nl ARNEMUIDEN - Het res taurant op het Vliegveld Midden-Zeeland in Ame- muiden kreeg een nieuwe eigenaar en een nieuwe foto: leon janssens naam. VLISSINGEN - In maart startte Des Detach in Vliss ingen en richtte zich op outplacement, reïntegra tie, payroll, uitzending en detacheren. Met eigenaar Desta Huisman, directeur Ronald de Bert en interce dent Renato Salawane zijn drie ervaren krachten, met volop kennis, actief. "Dat betekent korte- en directe lijnen naar de klant", zegt De Bert, "Onze prioriteit ligt bij steigerbouw maar wij willen ons ook op in dustrie en metaal richten. Daar kunnen wij mensen plaatsen." Men kan zelf contact opnemen en Des Detach zoekt ook mensen. Octrooiweg 1, telefoon 0118-480930 en email info@desdetach.nl MIDDELBURG - Bij Aktie Plaza in Middelburg is het goedkoop. Dat geldt voor het hele assortiment van speelgoed, decoratie, huis houdelijke artikelen, ge reedschap, lichaamsverzor ging, textiel en kantoorarti kelen. Eigenaar Leo Stoutjesdijk ver telt: "Wij kopen in principe fa- brieksoverschotten die actueel zijn, uit faillissementen en heb ben een rechtstreekse import uit China. Dat betekent constant een actueel aanbod voor een scherpe prijs." Aktie Plaza, kwalitatief goed voor een lage Renato Salawane en Ronald de Bert. De nieuwe eigenaar is Robert Hammer en de nieuwe naam van zijn etablissement is Res taurant Midden Zeeland. "Het is een restaurant waar je goed en betaalbaar kunt eten. Saté, de huisgemaakte hamburger en lekkere vis. Waar je vliegtuigen kunt kijken, binnen, of buiten op het vernieuwde terras. Cen traal gelegen in een recreatiege bied, en zeven dagen per week open", vat Robert alles wat hij biedt samen. Vrijdag tussen 17.00 en 19.00 is alles van de tap Robert Hammer is de nieuwe eigenaar. foto: leon janssens één euro en 's avonds onbe- landweg 30. Telefoon 0113- perkt spareribs eten. Het res- 613264 www.restaurantmid- taurant is te vinden aan de Ca- denzeeland.nl

de Faam | 2009 | | pagina 45