Optreden van Andre Williams in 't Beest Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu 161 21,00 Maandag 4 mei Maartje van Weegen leest voor Eerste editie van grootschalig gratis hiphopfestival in Goes 12,50 "De Meerkoet" Reserveer nu uw moederdagbrunch ^MMSSBSL De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Dinsdag 5 mei /oensdag 6 mei jositie, galerie en ^toonstelling Saxofonist speelt in de Piek Öïimfat Onbeperkt Wokken inclusief Lopend Buffet Dinsdag, Woensdag en Donderdag Vrijdag, Zaterdag en Zondag 17,50 JUBILEUMCONCERT ZEEUWS BYZANTIJNS KOOR SRÉTENJE Zaterdag 9 mei, aanvang 20.00 uur Restaurant, Paviljoen MAANDMENU MEI Steengrillen All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Woensdag 29 april 2009 - Pagina 41 Herdenkingsconcert met on der andere Mozarts Requiem, Zeeuwse Concertzaal Middel burg, 20.30 uur Van Randwijklezing door drs. Alexander Pechtold, D66, St.Ja- cobskerkVlissingen, 10.30 uur Bevrijdingsfestival met o.a. Milow, Room Eleven en BZB, hoofdpodium Bellamy- park Vlissingen vanaf 13.00 uur Debat met Lange Frans, Arse- ïaalplein Vlissingen, 13.00 uur Duiture podium net o.a. Smout, Jay Minor en La Centura, Vlissingen, 14.00 uur leflexionz of Freedom en di- erse artiesten, "pijktheater Vlissingen, 14.00 uur, Liberty Locals met o.a. Na- adia Dancefeest bevrijdingsfestival het diverse dj's, De Piek Vlissin- pn, 14.00 uur )iscomania, [)-koppige Engelse band met ren 70 show, Stadsschouw- urg Middelburg, 20.00 uur Jazzorkest New Orpheans, rsenaalplein Vlissingen, 22.00 ir Vivineke van Groningen en febby Petter, fnakter van Youp van 't Hek, adsschouwburg Middelburg, 1.00 uur lem3, ïjestraat Vlissingen, tot en met 17 mei, Fotowerken en ilptuur, www.burobk.nl derie-T, kaai Middelburg, tot en met J mei, diverse kunstenaars ex- idseren www.galerie-t.nl 'P Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, www.ga- leriepop.nl Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, vw.artaurum.nl :htbank Middelburg, )t en met 8 mei, Gerianne Wiersum-Huisman, sieraden en schilderijen Kunstuus Heinkenszand, ot en met 23 mei, schilderijen :n beelden in steen en brons Wijkcentrum Hof van Buren Middelburg, t/m 2 juni, Zeeuw se kunstenaars exposeren 't Kerkje Ellesdiek, zondag 3 mei, kunstenaarsecht- I paar Christine Altena en Willem Ploum, 14.30 uur Galery Maritime Middelburg, tot en met eind mei, Leendert van der Pool, schilderijen en te keningen De Vleeshal Middelburg, tot en met 21 juni, Katinka Bock, The Sound of Distance Duingalerie Domburg, tot en met 18 mei, voorjaarsex positie met schilderijen VEERE - Het Amsterdam Baroque Orchestra staat za terdag 2 mei onder leiding van dirigent Ton Koopman in de Grote Kerk van Veere. Het orkest brengt werken van Haydn. Tijdens dit con cert worden tevens door oud-nieuwslezeres en Ra dio 4-coryfee Maartje van Weegen teksten voorgele zen. Het publiek wordt uitgenodigd onder leiding van Ton Koop man mee te zingen in de koor versie van Die Sieben letzte Worte in de versie van Michael Haydn, een eenvoudig stuk. Er wordt echter aangeraden de zangpartijen van tevoren te GOES - De eerste editie van het grootschalige 12 hours of hiphop festival is zaterdag 9 mei aan de Joseph Luns- laan 15, nabij winkelcentrum De Spinne in Goes. De gehe le dag staat in het teken van Hip Hop. Er zijn optredens van diverse artiesten, works hops, demonstraties en wed strijden. Het festival is gratis toegankelijk. Doel van het festival is te la ten inzien dat hiphop voort komt uit verschillende ras sen, culturen en nationalitei ten. Volgens de SWMO, or ganisatie van het festival staat hiphop voor vrijheid, rechtvaardigheid, gelijkheid, kennis, wijsheid en begrip, creativiteit en tolerantie. Het open air festival begint om 10.00 uur. Geïnteresseerden kunnen zichzelf of hun team inschrijven voor een of meer dere elementen als rap, bre- akdancing/streetdance, graffiti en turntabelism. Over het vijfde element bestaat nog altijd discussie. Sceptici zeggen dat het drugs en ge weld zijn, anderen noemen human beatboxing, (street) fashion en street language. Opgave van een van de ele menten kan via www.l2hour- sofhiphop.nl. Er zijn grote prij zen te winnen. VLISSINGEN - Saxofonist Hans Dulfer speelt zaterdag 2 mei in de Piek in Vlissingen. Hij is autodidact en sinds zijn zeventiende professioneel muzikant Hans speelt zowel blues, jazz, rock als funk en werkte samen met onder meer John McLaughlin, Ak kerman en Brood. In 1993 won hij de Bird Award van het North Sea Jazz. Deuren open: 21.00 uur. www.depiek.nl. foto kim hoorweg GOES - De 70-jarige Ameri kaanse R&B legende Andre Williams staat zaterdag 2 mei in Podium 't Beest in Goes. Over the Black Godfa ther wordt gezegd dat hij het nog steeds voor elkaar krijgt de zaal compleet op zijn kop te zetten met cult- hits als Agile, Mobile and Hostile, Bacon Fat en Jail- bait. Williams begon zijn carrière in 1952 als songwriter, producer en uitvoerend artiest. Zo werkte hij aan hits als Shake A Tailfeat- her en Funky Judge. Hij werkte tevens samen met Barry Gordy (Motown), Mary Wells, Stevie Wonder, The Dramatics, The Chi-Lites, Ike Tina Turner en schreef werk voor Funkadelic. In 1998 maakte hij zijn come back met Silky, een plaat vol ranzige garagepunk. Supportact The Slaves bestaat uit vier rijpe mannen op gitaren, zang, bas en drums, die volgens eigen zeggen een gezonde ba lans hebben weten te vinden tussen rock 'n roll, goeie liedjes, ritmiek en melodie, gesubli meerde geslachtsdrift en IQ. Aanvang: 21.00 uur. www.tbeest.nl. /ijiati&cA TVofó- ett *?<Mdue fëeAtawuMt downloaden via www.tonkoop- man.nl. Naast diverse missen, opera's en 104 symfonieën componeerde Haydn die van 1732 tot 1809 leefde, in 1787 Die sieben letzten Worte voor de viering van Goede Vrijdag in de Santa Cueva kerk in het Spaan se Cadiz. Tijdens de dienst las de bisschop de laatste woorden van Christus voor, waarna hij telkens de kansel verliet om voor het altaar te bidden. De muziek van Haydn diende om de daardoor ontstane pauzes in te vullen met muziek die aan sloot op hetgeen gezegd was. Aanvang: 20.00 uur. Repetitie vanaf 18.30 uur onder leiding van Koopman. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. kinderen van 4 t/m 11 jaar 50% korting (ook op Koninginnedag, bevrijdingsdag, Hemelvaartsdag en Pinksteren) inclusief buffet met specialiteiten uit China, Thailand en Indonesië Catering voor particulieren en bedrijven,van 15 tot 500 personen, Afhaaicentrum en bezorging van maaltijden Schuttestraat 10-12 Koudekcrkc (centrum) tel.(0118) 551122 - www.orienta1gardcn.nl o.l.v. Emilia Tabachnik-Li Russisch-orthodoxe kerkmuziek en volksliederen i.s.m. KON. ZANGVERENIGING ROTTE'S MANNENKOOR o.l.v. René Verhoeff Grote of Maria Magdalenakerk te Goes Toegangsprijs 10,00 - jongeren t/m 18 jaar gratis Voorverkoop kaarten Boekhandel de Koperen Tuin, Keizersdijk 16 en Boekhandel Het Paard van Troje, Lange Vorststraat 2 te Goes Inlichtingen 0118-478685/627343 of www.zeeuwsbyzantijnskoor.nl Dit concert wordt mede mogelijk gemaakt dankzij een financiële bijdrage van de Culturele Raad Goes en Rabobank Walcheren Noord-Beveland 7 dagen open! Restaurant om 11.00 uur open Keuken open: 11.00-20.00 uur Frisse kipsalade of Zeevruchtencocktail Lichtgebonden aspergesoep of Heldere bospaddestoelenbouillon Gebakken rodepoonfilet met tomaat en basilicum of Grillspies Aardbeienba varois of Chocoladeijs met stukjes peer en slagroom vanaf 2 personen a 17,50 1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's zondag 10 mei per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 65