De ideale combi: een riant bed én gratis een gave fiets! I ÊM. Woongoed Woongoed Middelburg heeft één telefoonnummer voor alle klantcontacten! Woonboulevard Goes, Marconistraat 32, Goes, tel. 0113 23 01 81. Wij zijn ook gevestigd in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht. Bij aankoop vanaf 1.000,- gratis een Harvard dames- of herenfiets t.w.v. 399,- cadeau. Vraag in de winkel naar de actievoorwaarden. Cato is deftig, zeven en houdt niet van honden deweekkrant.nl Vanaf 1 mei 2009 belt u voor al uw vragen één nummer: 0118 691700 oor e*_ www.woongoed.nl Lapjespoes Cato zoekt een lief, hondenloos, baasjefoto: karin ocké mijn buurt. Da's wel een uitda ging hè? Maar ik ben heel lief en echt de moeite waard om voor te zorgen. Ik ben een leuke don- derstraal en zit vol energie, al had ik die energie even niet, toen ik op de foto ging." Wie interesse heeft voor Cato kan bellen naar het Dierenasiel, telefoonnummer: 0118-613579 of langsgaan aan de Oostperk- weg 9 in Middelburg. Tot dan! Sje eigen wereld op MIDDELBURG - "Ik hoop dat jullie mij nog kennen. Ik ben Dizzy, de lieve en speel se fox van de krant van 15 april. Ik heb mijn vijfde verjaardag nog in het Dierenasiel ge vierd. Nou, ik kan met grote vreugde en trots mededelen, dat ik mijn zesde verjaardag volgend jaar bij mijn nieuwe baasje vier. Dolgelukkig was ik toen er serieus bezoek voor me kwam. Ik hoopte, dat het zou leiden tot plaat sing en dat was ook zo. Nu heb ik hier een fantastisch hondenleven en dat mag van mij nog heel lang duren! Woongoed verhuurt, beheert en bouwt uw woonplezier Prettig wonen in een fijne omgeving is heel belang rijk. Woongoed Middelburg maakt dat mogelijk met circa 6000 woningen in alle soorten en maten. Ook u helpen we graag bij uw zoektocht naar die goede woning in die fijne straat. Geen zorgen Is die gevonden, dan staan we nog steeds voor u klaar. Dankzij Onze onderhoudsdiensten wordt zorgeloos wonen vanzelfsprekend. Woongoed doet meer We stimuleren de leef baarheid in de wijk, bouwen speciaal voor senioren, starters en studenten, en bieden onze huurders een grote keuzevrijheid om hun woonwensen te realiseren. Bij Woongoed Middelburg gaat het om u. Woensdag 29 april 2009 - Pagina 24 ^0^ Middelburg Dier in het vi door karin ocké MIDDELBURG - "Hallo lie ve mensen. Ik ben Cato met de klemtoon op de eerste lettergreep. Zo klinkt het lekker deftig. Ik was een poes, maar door wat knip- en plakwerk, zo zullen we het maar noemen, ben ik nu een ex-poes. Mijn ge boortejaar is 2002, maar ik voel me nog net een kitten en zo gedraag ik me ook. Je zou me eens moeten zien. Ik maak de gekste sprongen; zij waarts vind ik het leukst. En dan zet ik ook een dikke staart op. Ik ben heel erg grappig, zeggen ze hier in het asiel. Ik kan goed overweg met mijn soortgeno ten, dat is dus geen enkel pro bleem. Wel een probleem is een ander ras voor mij: de hond. Nou ja, het is eigenlijk meer een probleem voor de hond zelf, want daar jaag ik graag op. Niet met een geweer of zo, maar ge woon met blote poten. En ren nen dat ze dan doen. Geweldig! Tenminste, dat vind ik dan. Dus als iemand mij ziet zitten, dan moet hij of zij hier wel rekening mee houden. Hele kleine kinde ren moeten ook niet in mijn buurt komen. Ik jaag niet op hen natuurlijk, maar doordat ik nogal dol en stout kan zijn, schrikken ze waarschijnlijk van me en dat is niet leuk. Aanhankelijk Wat zoek ik? Nou, een lief baas je in bezit van een tuin. Ik ben graag binnen, maar ik ben ook graag buiten. Ik ben van tijd tot tijd zeer aanhankelijk en van tijd tot tijd wil ik niemand in Postadres: Postbus 7120 4330 GC Middelburg Bezoekadres: Buitenruststraat 235 T 0118 691700 F 0118 691791 F mall@woongoed.nl

de Faam | 2009 | | pagina 48