MARIZORG NEEMT ZORG UIT HANDEN ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL HIGH-W, gevestigd aan de J.Q.C. Lenshoeklaan in Kloetinge, verzorgt trainin gen en cursussen op het gebied van verkeer, open bare orde en veiligheid. Frank Lucasse, eigenaar van HIGH-W, is 28 jaar werkzaam geweest bij de politie. Daarbij heeft hij ervaring opgedaan als motoragent, ME-eren ME- docent, hulpofficier van jus titie, rechercheur en vuurwa pendocent. "Het was heel boeiend," ver telt Lucasse "mijn voorkeur om kennis te delen komt voort uit al deze ervaringen. Ik heb in die jaren een heel eigen visie gekregen op het "Politievak" en in de ma nier waarop we kennis kun nen delen. Daarom ben ik een aantal jaar geleden begonnen met het zelfstandig lesgeven aan grote organisaties. In eer ste instantie voornamelijk de politie, maar inmiddels richten we ons steeds vaker op over lappende instanties in de pu blieke sector. We organiseren een scala aan trainingen, waaronder buitengewoon opsporingsambtenaar, af luisteren van telefoons, ge tuigenverhoor en documen therkenning. Dit laatste kan bijvoorbeeld heel zinvol zijn voor baliemedewerkers. Want hoe onderscheid je een echt paspoort van een vervalst exemplaar." "Vanaf augustus zijn we bezig met de NS. Het NS-personeel heeft veelvuldig te maken met agressie en geweld. Dit maat schappelijke probleem kun nen wij natuurlijk niet oplos sen. Maar we kunnen de mensen wel de middelen meegeven, zoals houding en gedrag, waardoor ze beter kunnen omgaan met be paalde situaties." "HIGH-W werkt samen met grote opleidingsinstituten en heeft een uitgebreid netwerk van trainers en docenten. Dit zijn voornamelijk mensen uit het werkveld, zoals specialis ten van de politie of ko ninklijke marechaussee. Maar," benadrukt Lucasse, "we vinden het uitermate belang rijk dat onze mensen niet alleen kennisgericht, maar vooral ook mensgericht zijn. We werken met mensen en voor mensen. In overleg en op maat ge sneden. Zo kunnen we opti male kwaliteit garanderen." I: www.high-w.nl T. 06 15053662 Woensdag 29 april 2009 - Pagina 22 Marizorg in Vlissingen staat garant voor professionaliteit, aandacht en respect. Het bureau biedt 24-uurszorg, ondersteunende begeleiding en terminale zorg. Het zorgteam bestaat uit gekwalificeerde verpleegkundigen, helpenden en verzorgenden. Zij pro beren de zorg te verlenen die de patiënt wenst. Dat varieert van 24-uurszorg tot ondersteunende begeleiding en van nachtzorg tot huishoudelijke ondersteuning. Een vertrouwde en menselijke houding evenals respect, aandacht en begrip is bij de medewerkers van Marizorg vanzelfsprekend. Want naast je professionaliteit moetje ook werken met je hoofd, je hart en je handen. Vaak is het voor de patiënt moeilijk om hulp te moeten aanvaarden voor dingen die ze zelf willen doen en tot voor kort zelf deden. Het zorgteam van Marizorg is klein, maar daardoor zijn er geen con tinu wisselende mensen op de werkvloer. Daardoor is er meer ruimte voor rust en persoonlijke aandacht. Sinds kort is ook de activiteitenbegeleidster Marleen van den Driest aan het team toegevoegd. Zij gaat met patiënten bijvoorbeeld een taart bakken, mee naar de kapper of een stukje wandelen. Zorgbureau Marizorg heeft ook terminale zorgverleners in het team die de laat ste zorg aan overledenen op zich nemen. Ook blijven zij bij de familie om deze te ondersteunen en te helpen met het verwerken van het verlies. Daarna komt de uitvaartbegeleider die de rest regelt. Ook voor de familie is het op dat moment belangrijk om zo min mogelijk mensen over de vloer te hebben. "Zo heb ik ook zelf een terminale patiënt gehad die uiteindelijk overleed. Op de kamer stond niet eens een bloemetje, dus dat ben ik zelf gaan halen uit het plantsoen be neden", vertelt eigenaresse Marina Veltman. Marizorg kan ook hulp- en verpleegartikelen leve ren als dat nodig of gewenst is. Het zorgbemiddelingsbureau is bekend met de meest voorkomende zorgvragen en zorgverzeke raars, persoonsgebonden budgetten, particuliere zorgaanvragen en de AWBZ. Zorgbemiddelingsbureau Marizorg Badhuisstraat 2 in Vlissingen Telefoon: 0118-217793 Mobiel: 06-26745410 e-mail: info@marizorg.nl Website: www.marizorg.nl DOOR: RACHEL VAN WESTEN REIJNHOUT EIEKTRO B.V. Dit jaar bestaat Reijnhout Elektro 30 jaar. Dit elektrotechnisch installatiebedrijf, gevestigd aan de Tramperweg in Hansweert, blinkt uit in veelzijdigheid. Industriële installaties, woning installaties; zowel de renovatie van bestaande woningen als nieuwbouw, brandmeldinstallaties, inbraakalarm, CCTV, data en telecom, noemt u het maar en de kans is groot dat Reijnhout Elektro het voor u kan verzorgen. "Mijn vader heeft dit bedrijf in 1979 opgericht", vertelt Tim Reijn hout, eigenaar van Reijnhout Elektro. "We zijn een echt familiebe drijf. Sinds kort ben ik eigenaar, maar mijn vader werkt nog steeds in het bedrijf en ook mijn moeder werkt mee in de administratie. We hebben 17 werknemers en met een groep van 14 goed opgeleide monteurs zijn wij op ieder terrein in de elektrotechniek werkzaam. We hebben een breed segment aan werk en ook onze monteurs zijn echte duizendpoten." Een van de vele gebieden waarin Reijnhout Elektro zichzelf heeft gespecialiseerd is het ontwerpen en installe ren van brandmeldinstallaties. Onlangs heeft Reijnhout Elektro in op dracht van de gemeente Reimerswaal di verse scholen voorzien van een brandmeld/-ontruimingsinstallatie. Der gelijke goed functionerende installaties kunnen van levensbelang zijn, maar om zo'n installatie te mogen ontwerpen, in stalleren en onderhouden moet het be drijf een erkend branddetectiebedrijf zijn. Reijnhout Elektro is één van de wei nigen binnen Zeeland die deze vereiste erkenning hebben. Een van de grotere klanten van Reijn hout Elektro is de Agrimarkt. Voor een modern bedrijf, zoals deze supermarkt keten met vijf vestigingen, is een goede communicatie-infrastructuur voor data, telecom, toegangscontrole en camerabe waking ontzettend belangrijk. Reijnhout Elektro heeft in alle vestigin gen van de Agrimarkt de infrastructuur ontworpen en opgebouwd. Daarnaast verzorgt en onderhoudt Reijnhout Elektro de brandbe veiliging en de elektrische installatie. Ook voor industriële doeleinden kunt u een beroep doen op Reijn hout Elektro. "Vooral in de voedingsindustrie hebben wij diverse grotere op drachtgevers die wij voorzien van een op maat gemaakte installa tie", vertelt Tim Reijnhout. "Hierbij moetje denken aan een volledig geautomatiseerde productielijn die door middel van een PLC-bestu- ring volledig wordt bediend. De procesoperators kunnen door mid del van bedieningspanelen en touchscreens het proces in de gaten houden en eventueel aansturen. Door toepassing van ethernet kun nen de besturingen van verschillende productieprocessen gekoppeld worden, waardoor de samenwerking tussen de processen wordt verbeterd en het bedieningscomfort voor de operators wordt ver groot." Reijnhout Elektro realiseert industriële installaties geheel in eigen beheer. Van het ontwerp op de tekentafel, het samenstellen van de besturingskasten en verdelers tot het schrijven van de besturings- software. Dit heeft tot voordeel dat u slechts te maken heeft met één aanspreekpunt voor de realisatie van de gehele installatie. NEN3140 keuring van bedrijfsinstallaties (en vastopgestelde ma chines en elektrische gereedschappen) is een hot item. Steeds meer bedrijven zien in dat een veilige en bedrijfszekere elektrische in stallatie noodzakelijk is voor een goede bedrijfsvoering. Hiervoor heeft Reijnhout Elektro een goede en efficiënte werkwijze. Zij kun nen snel en met zo min mogelijk overlast voor het bedrijf de installatie inspecteren en de benodigde metingen verrichten. De opdrachtgever krijgt na de keuring een uitgebreide rapportage en een lijst met eventuele defecten en aanbevelingen ter verbetering van de installatie. De belangrijkste doelgroep van Reijnhout Elektro zijn dan wel be drijven, maar ook aan particulieren hebben ze veel te bieden. Behalve renovatie van bestaande woningen kunnen de werknemers van dit bedrijf ook de elektra in uw nieuwbouwwoning ontwerpen en installeren. De woninginstallatie wordt naar de persoonlijke wensen van de klant gemaakt, want de bewoner moet comfortabel kunnen wonen. Dat is de filosofie van Reijnhout Elektro. Kortom, met Reijnhout Elektro haalt u een enorm veelzijdig bedrijf in huis dat u op vele terreinen binnen de elektrotechniek van dienst kan zijn. Bovendien bieden zij u een 24-uurs service waardoor de continuïteit van uw bedrijf gewaarborgd blijft. Kijkt u ook eens op www.reijnhoutelektro.nl Reijnhout Elektro B.V. Tramperweg 1 4417 CZ Hansweert Tel. 0113 - 381 423 E-mail: info@reijnhoutelektro.nl www.reijnhoutelektro.nl

de Faam | 2009 | | pagina 46