HOTEL RESTAURANT PICCARD Bftiy/SHflTETiTl De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 29 april 2009 - Pagina 21 Over Weekendjeweg.nl Top 10 hotelbestemmingen Hotel aan de kust populair In de meivakantie De Nederlander brengt dit jaar de meivakantie het liefst door aan de kust. De Meluwe en Antwerpen volgen als tweede en derde keuze voor een hotelovernachting. daald. Voor een hotel aan de kust, tijdens de meivakantie, kost een weekendje weg voor twee personen incl. ontbijt 170 euro. Vorig jaar lag dit nog op 193 euro tijdens de meivakantie." Utrecht 2,9% Berlijn en omgeving 2,9% Noot: percentages op basis van boekingen voor de meivakantie In 2007 werden 405.000 boekingen ge maakt bij Bookit met een totaalomzet van 63,5 miljoen euro. In een jaartijd gingen 1.175.000 passagiers via een van onze sites op een korte vakantie. Hotel restaurant Piccard In Vlissingen bestaat in 2010 een halve eeuw, hetgeen volop gevierd gaat worden met allerlei arrangementen en acties. Maar ook dit jaar heeft het gezellige hotel restaurant haar gasten veel te bieden. Het vier sterren hotel heeft zesenveertig kamers die allemaal een eigen badkamer met toilet en bad of douche hebben. Ook hebben de kamers airconditioning, draadloos internet, televisie, telefoon en kluis. Naast de tweepersoonskamers zijn er ook familiekamers voor twee tot vier personen. Door de WiFi-verbinding op de hotelkamer is Piccard niet alleen een gezellig familiehotel maar ook een degelijk zaken- en conferentiehotel. Zalen zijn voor slechts 75 euro per dagdeel te huur en hulpmiddelen als een beamer, scherm,, flipover en whiteboard zijn allemaal voorhanden. Hetzelfde geldt voor het gebruik van de fax, geluidsinstallatie en kopieermachine. Men kan er ook voor kiezen de volledig verzorgde vergaderarrangementen te reserveren. Hierbij is de dag geheel verzorgd en zijn zaalhuur, koffie, thee, lunch en indien gewenst ook het diner inbegrepen. Restaurant Het vier sterren hotel is in Vlissingen en omgeving bekend door de bijzondere feesten. Zo was er een stijlvol Fifties Sixties feest, maar er zijn regelmatig ook overheerlijke brunches, buffetten en avonden met live muziek. Van maandag- tot en met vrijdagavond is er een vier gangen keuzemenu voor maar 21,50 euro. Op zaterdagavond is er een Mediterraan buffet en op zondag een grillbuffet. Aanvang grillbuffet is tussen 16.00 en 20.00 uur. Ook is er momenteel op zondag een leuke actie, want per volwassene eet één kind tot twaalf jaar gratis mee. Als het te koud is buiten en mensen tóch willen barbecuen, kan dat ook bij Piccard met de binnenshuis grillvoorzieningen. Feesten Het gastvrije Vlissingse hotel restaurant is ook een prima locatie voor een receptie, bruiloft en feestavond of een vrienden- of familiediner. In het sfeervolle restaurant kan heerlijk gedineerd worden. Fijn is dat er voor de kinderen een aparte speelhoek is met onder andere dvd's, een playstation en voor de kleintjes blokken en kleurplaten. Ook mogen de gasten die komen eten gebruik maken van het zwembad, de sauna's en zonnebanken. Hotel Restaurant Piccard Badhuisstraat 178 in Vlissingen Telefoon: 0118-413551 E-rriail: info@piccard.nl www.piccard.nl Weekendjeweg.nl is onderdeel van Bookit, marktleider in Nederland op het gebied van korte tussendoor vakanties in zowel hotels als bungalowparken. Dit blijkt uit onderzoek op basis van dui zenden hotelboekingen voor de meivakan tie, bij reissite Weekendjeweg.nl. Opvallend in vergelijking tot 2008 is de zichtbare groei in de hotelovernachtingen binnen Nederland. Waar vorig jaar vier Nederlandse regio's in de top 10 van bestemmingen stonden, zijn dat er dit jaar liefst zes. Den Haag en Utrecht zijn de nieuwe binnenko mers in de meivakantie top 10. "Wij analyseren continu welke bestem mingen populair zijn bij onze gasten. Zodoende kunnen wij ons aanbod daar goed op afstemmen", stelt Ed Trentelman, woordvoerder van Week- endjeweg.nl. Strand/Kust 9,8% Veluwe 8,0% Antwerpen en omgeving 6,0% Parijs en omgeving 5,2% Eindhoven en omgeving 4,7% Brussel en omgeving 4,1% Maastricht en omgeving 4,0% Den Haag en omgeving 3,6% Vanaf 1992 is Bookit gespecialiseerd in het verzorgen van reserveringen voor hotels en bungalowparken. Bookit is sinds 2005 onderdeel van Holidaybreak PLC, een Europese groep van vakantie aanbieders. "Het feit dat Nederlanders nu dichter bij huis blijven, komt toch omdat men geen grote uitgaven wil doen in deze onzekere tijden. Daarnaast is de gemiddelde kamerprijs aanzienlijk ge- Wee ken dj e- weg.nl is de bekendste site, gevolgd door Bunga lows, nl, Nachtje- weg.nl, Hotelletje.nl en Bunga- lowTrips.nl.

de Faam | 2009 | | pagina 45