Duvekot Van Raaijen Makelaardij Duvekot Makelaardij: Makelaars met méér in huis! (Ver)kopen in crisistijd...!! KykopWww.duvekotmakelaardij.nl voor foto's, Telefoon 06 - 22 48 08 22 E-mail info@vanraaijenmakelaardij.nl Makelaardij Woonwinkel (■fe Nieuwe Burg 34 lmv 4331 AH Middelburg T 0118 593166 E info@duvekotmakelaardij.nl I www.duvekotmakelaardij.nl Heeft u verkoopplannen? Als verkoper van een woning wil je maar één ding: maximale aandacht voor je te koop staande woning. Let bij de keuze van uw makelaar dan ook op zaken als service, kantoorlocatie, bereikbaarheid, openingstijden, uitstraling, presentatiemogelijkheden, vakkennis en ervaring. Al deze zaken geven vertrouwen bij u én bij een koper. En dat is wel de koper van uw woning! Voorkom teleurstellingen. Kies bewust! Jan-Kees Duvekot Middelburg-Vinkenhof 61 219.000,- k.k. Modern, comfortabel en luxe app. in de Veersche Poort. Ligging op de 2e (bovenste) verd. Grote living, moderne keuken, 2 slaapkamers, luxe badkamer, balkon. Totaal circa 95 m2. Compleet met privé parkeerplaats en extra berging in de parkeergarage. Liftinstallatie aanwezig. Absolute nieuwstaat. 785.000,- k.k. Uniek gesitueerde woonboerderij aan buitenrand van het natuurgebied "Het Veerse Bos" op 2220 m2 eigen grond. Sfeervolle woonk., ruime woonkeuken, 2 slaapk, toilet en badkamer. Ie Verd. 2 slaapk en luxe badkamer. Kernwoorden: Stijl, rust, sfeer, natuur, buiten, ruimte... kortom...wonen optima formal Vrouwenpolder-Pr.Bernhardlaan 18 189.000,- k.k. Prima eengezinswoning aan een rustig doodlopend straatje en op korte afstand van het centrum van Vrouwenpolder. Bj. 1977 en tuin op het zuiden. De woning is in de loop van de jaren op diverse punten verbeterd. Een keurige woning met 4 slaapk voor een aantrekkelijke prijs. Vrouwenpolder-Schoolstraat 15 395.000,- k.k. Veere-Kievitenlaan 25 Een robuuste, vrijstaande woning op een steenworp afstand van het centrum van Vrouwenpolder. De woning heeft een compleet woonprogramma, met slaapkamer én badkamer, op de begane grond. Totaal 4 slaapkamers en 2 badkamers. Ruim perceel grond van 746 m2. 168.000,- k.k. Keurig onderhouden appartement. Ideaal gelegen in kleinschalig park "Buiten de Veste" net buiten Veere. Dit appartement, met drie slaapkamers ligt op de eerste en tweede verdieping (maisonnette) en is geschikt voor permanent of recreatief gebruik. Ondanks alle negatieve berichten is er de laatste weken volop verkocht. En wij hebben nog steeds veel vraag naar woningen in alle prijsklassen. Heeft u (ver)koopplannen? Informeer vrijblijvend naar onze actieve verkoopmethode! uitgebreide beschrijvingen, plattegronden en veel praktische informatie. U vindt ons woningaanbod ook op www.woonkrant.nl,www.huislijn.nl en diverse andere internetsites. www.vanraaijenmakelaardij.nlwww.huislijn.nl/raaijenwww.vbo.nl DOMBURG, de meest chique badplaats van Zeeland In hel nieuw Ie bouwen recreatiecomplex "Résidence Ruimzicht" gelegen aan de golfbaan bij zee en strand zijn er in totaal nog slechts een 5-tal luxueuze nieuwbouw appartementen studio en penthouses met eigen parkeerplaats te koop. Koopprijs vanaf i283.100.- v.o.n. voor een studio lot C 963.000.- v.o.n. voor een penthouse met zicht op de golfbaan en de zee. Planning aonvong bouw direct na de bouwvak- vakaniie. In collegiale verkoop met Makeloarskontoor Wisse Vastgoed BV. Vraagprijs 288.000.- k.k Domburg, Schuitvlotstraat 30 Karakteristieke hoekwoning met zonnige tuin en vrije achterom, gelegen aan de rand von hel centrum van het mooie en altijd gezellige Domburg op loopafstand van bos en zee. Indeling: Entree met trop noar de 1' verdieping, woonkamer met eet- hoek, kelderkast, keuken met ochterhal en toilet, aangebouwde stenen schuur, 1' verdieping: Overloop met 2 inbouwkosten en een sdiuiftrop naar de 2* verdieping, een voudige douche met wastafel, 3 ruime slaapkamers, 2" verdieping: Overloop met CV opstelling en een beloopbare zolderruimte, eventueel 4' slaapkamer von te maken. Vraagprijs 213.000.- k.k. Gapinge, Dorpsstraat 59 Goed verzorgde vrijstaande karakteristieke jaren 30 woning, mooi gelegen aon een traditionele dorpsstraat aan de buitenrand van het dorp met o.o. een ruime woonkamer met balkenplafond, een open keuken, een bijkeuken, bodkamer, serre en een grote binnendoor bereikbare garage met daarboven een extra hobbyruimte /gastenverblijf, verder 3 slaapkamers, een zonnige tuin met veel privacy een vrije achterom en voldoende parkeergelegenheid op eigen erf. Vraagprijs 365.000.- k.k. Vlissingen, Westerzicht 432 Goed verzorgde ruime lichte tussenwoning met o.a. een moderne lichte keu ken, een vernieuwde badkamer en 4 slaapkamers plus een zonnige tuin, gele gen in een kindvriendelijke outoluwe straat van de woonwijkWesterzicht "aan de rand von Vlissingen. Voorzieningen zoals scholen, winkelcentra e.d. bevin den zich op loopafstand. Er is voldoende parkeergelegenheid op zowel eigen terrein als op de openbare weg. Vraagprijs! 179.000.- k.k Rilland, Bosgatdam 7 Geheel gemoderniseerde en werkelijk tot in de puntjes verzorgde inslopklare woning gelegen in een auloluwe straat van het vriendelijke dorp Rilland. Deze woning is werkelijk instapkloar, u weet niet wot u ziet, zo mooi. O.a. een ruime kamer met een mooie lominaatvloer, een uitgebouwde keuken voorzien von een luxe Siemalic keuken met alle inbouwapparatuur, gemoderniseerde toiletruimte en een luxe badkamer. Verder een praktische tuin met vrije achterom, geen overburen. Vraagprijs! 198.000.- k.k. 's-Heer Arendskerke, Raadhuisstraat 11 Ruim vrijstoond woonhuis met grote aangebouwde werkplaats 1 Oxl 2,45), centraal gele gen op een mooie locatie in het dorp met vele mogelijkheden voor een bedrijf aon huis. Ind.: vestibule, lussenhol met toilet en trop naar de verdieping, ruime woonkamer met schuifpui noor hel terras, grote woonkeuken met kookeilond en olie inbouwopporoluur, grote slaapkomerAanloor. 1verdieping: Overloop, 3 slaapkamers verschillend von groot te en een ruime badkamer met aparte douche en een ligbad. Binnendoor bereikbare grote werkplaats met verdieping die goed bereikbaar is met een voste stolen trop. Vraagprijs337.500.- k.k. 's-Heer Arendskerke, Raadhuisstraat 8 Centraal in het dorp gelegen 2/1 -kapwoning met vrije ochlerom en een royole zon nige tuin. 's-Heer Arendskerke is een vriendelijk plattelondsdorp, gunstig gelegen tus sen Goes en Heinkenszand. Kenmerkend voor deze woning zijn: de gezellige woon kamer met het vrije uitzicht op het Raadhuisplein, de uitgebouwde keuken met eel- hoek, de ruime achtertuin met vrije poort. Boven zijn er een overloop met vlizotrop noor de zolder, 3 slaapkamers en een douche. De woning is geheel CV verwarmd. Vraagprijs! 169.000.- k.k. Ter aanvulling van ons woningaanbod verkopers van allerlei woningen gezocht op: Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland. Kijk voor meer woningen op www.vanraaijenmakelaardij.nl

de Faam | 2009 | | pagina 32