Verzin jij de naam voor het wezen van Mini Mundi? Pannenset Jamaika Zuid-west bestratingen 't roen tescfiuurtje dé Weekkrant rauwkost salades Nieuwe Burg 8, Middelburg, telefoon 0118-61 32 66 VELUX ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT van 399,- voor 299.- Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten GESCHENKEN Dakvensters en raamdecoratie van VELUX zijn voor elkaar gemaakt Minderhoud Wonen Tandprothetische Praktijk Schippers Voor een vitaminekuurtje ga je naar 't Groenteschuurtje Onze aanbiedingen voor deze week Rechtstreeks contact voor een vrijblijvende offerte Tel 06-53760350 korting per raanuiecoratie L product a AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur vindt u op www.zeeland.nl/abdijnieuws. Onze salades kunt u eten zonder dat de weegschaal het komt te weten!!! Oostkapelseweg 87 Serooskerke Tel. 0118-591459 www.groenteschuurtje.nl Woensdag 22 april 2009 - Pagina 7 Uit alle inzendingen worden de vijfen twintig leukste namen uitgekozen en deze kinderen mogen met drie andere mensen het nieuwe Mini Mundi in Middelburg op 13 mei, de allereerste testdag, komen bekijken en natuurlijk uitproberen. Het blauwe wezen in het logo van Mini Mundi krijgt de aller leukste naam die één van de kinderen heeft bedacht echt en dat is toch bij zonder. Je kunt jouw naam voor het blauwe wezen aanleveren tot uiterlijk 1 mei via: info@minimundi.nl. Geef niet alleen de naam voor het wezen door maar ook je eigen naam, adres, tele foonnummer en leeftijd. De winnaars van de vipkaarten krijgen zo snel mo gelijk bericht van Mini Mundi. De me- ga-attracties van Mini Mundi vormen een ware ontdekkingsreis. In het Mega Mundi Paviljoen, het gele hoofdge bouw, is een indoor speeltuin, bots auto's en het restaurant te vinden. De schaalmodellen van Miniatuur Wal cheren zijn helemaal gerestaureerd en nieuw gebouwd en hebben allemaal een mooie plek in het park gekregen. Mini Mundi maakt deel uit van het rij- etijdspark ZEP Middelburg, waar on der andere de Voetbal Experience komt. Ontdek de wereld van groot en klein! www.minimundi.nl MIDDELBURG - De Faam roept alle kinderen in Zeeland en Noord-Brabant op om een naam te verzinnen voor het blauwe we zen in het logo van Mini Mundi. Het nieuwe familiepretpark opent woensdag 13 mei in Middelburg. Bij aankoop van de Fissier kookset maakt u kans op het winnen van een wijnklimaatkast. VHsslugen Middelburg Goes Berge» op zoom Opritten tuinpaden terrassen •parkeerplaten.;:^ gazonaatiieg - onderhoudsvriendelijke tuinen schuttingen erfafscheidingen. Daardoor houden ze ongewenste warmte licht buiten de deur. U monteert VELUX raamdecoratie binnen een paar minuten met het eenvoudige Pick&Click!®systeem. Ga ook voor de perfecte klik en kom langs! Plck&Click Geen internet? Bel voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400. Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad. Zuidstraat 116 WESTKAPELLE 0118571212 www.minderhoudwonen.nl Abdij 6, Postbus 6001,4330 LA Middelburg

de Faam | 2009 | | pagina 7