""^laflBLEIJENBERG Ambitieuze bedrijfsleider (m/v) De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL M SCHOONMAAKBEDRIJF Wil jij graag iets bijverdienen? Vlissingen en Vlissingen-Oost Kok kook-medewerker m/v (voor ons huiskamer-restaurant) Verzorgende verpleegkundige m/v (met ervaring met dementie) All-round facilitair medewerker m/v Golden Tulip Westduin is een viersterren vakantie-, zaken-, en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand. Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemoti veerde - Medewerkers bediening (parttime) voor in ons restaurant, de lounge en het terras. - Floorsupervisor Housekeeping (parttime) Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmark Ga voor meer informatie over deze vacatures en ons hotel snel naar onze website! Vanzelfsprekend kun je ook altijd contact met ons opnemen: afdeling Human Resources (Mevr. F. van Strien): hr@goldentulipwestduin.n! Tel.: 0118-552510 Woensdag 22 april 2009 - Pagina 49 Onze wijk 't Zand door ellen de vriend MIDDELBURG - Een dik boek, vol verhalen van wijk bewoners van 't Zand Stro- menwijk in Middelburg werd vorige week gepresen teerd. Het is mogelijk ge maakt door de actie Doe een wens voor je wijk van Woongoed Middelburg. Momenteel zijn wij op zoek naar enthousiaste schoonmaakmedewerk(st)ers voor diverse objecten in: De werkzaamheden worden uitgevoerd na 17.00 uur. Het bezit van een rijbewijs en een VCA-certifi- caat is een pré. Interesse of meer informatie? Neem contact op met Sonja Noppeneij (06-20 97 15 34) of bel om je in te schrijven naar ons kantoor. Je kunt ook via onze website het sollicitatieformulier invullen. Wij bieden je een prettige werkomgeving en een salaris conform CAO, met handige extra's, zoals bij voorbeeld de mogelijkheid tot deelname aan het Fietsplan en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg b.v. Scheldestraat 98, Postbus 230, 4380 AE Vlissingen - Tel. 0118-417500, Fax 0118-418107 Vestiging Noord-Brabant Bredaseweg 185, Postbus 150, 4870 AD Etten-Leur - Tel. 076-5083594, Fax 076-5083501 info@bleijenbergbv.nl, www.bleijenbergbv.nl Het boek begint met een stukje geschiedenis over het ontstaan van 't Zand, de molens en slot Ter Hooge. Als het grondgebied tussen de Breeweg en water gang bijna is volgebouwd, wordt de wijk eind jaren vijftig opnieuw uitgebreid met een enorm bouwplan. De naam van de wijk wordt Stromenwijk. Le on en Gerda Marinissen vertel len hoe plezierig wonen het is in de wijk, maai" ook dat zij onge rust zijn over het vele verkeer in de wijk tijdens de spitsuren. André Mondeel is één van de oudste bewoners van de wijk. Hij weet nog dat hij begin jaren zestig in een barak in de Baars jesstraat naar school moest om dat de Stromenwijkschool (pet- school) nog in aanbouw was. Ook vertelt hij over opa Baai die met een trommel snoepjes naar buiten kwam en over het zwem bad aan de Poelendaelesingel. Dat was baantjes trekken bij een temperatuur van minder dan vijftien graden. Leo van den Boomgaard schrijft in het boek dat dat zij een prijs hebben ge wonnen met Koninginnedag voor de gezelligste straat en Hanny Dingemanse vertelt dat zij voor haar oudste zoon en een Een fotodocumentaire Remember your Childhood is tot 30 mei te zien in het wijkcentrum Getij. foto's annika van balen aantal andere gehandicapte kinderen een eigen woon- droom verwezenlijkt in haar wijk. Zowel het wijklevensboek en de foto-expositie zijn tot stand gekomen doordat de wijkbeheergroep Stromenwijk 't Zand en Annika van Balen en Anne Pfaff. Meer informatie via: cvanbalen@zeelandnet.nl Landgoed Rijckholt is een bijzonder bedrijf, gelegen in een natuurgebied van 6,5 Ha, met daarop een aantal mooie gebouwen die ieder hun eigen functie hebben. We combineren de functie wonen met zorg voor ouderen (ook mensen met een dementie) met een zorghotel, een Bed&Breakfast, bedrijfstrainingen en een restaurant. Landgoed Rijckholt zoekt meerdere (parttime/fulltime) medewerkers waaronder: Wat verwachten wij van u. U bent flexibel en all-round. U past in een kleinschalige omgeving. U kunt goed omgaan met ouderen (liefst affiniteit met dementie). Als u interesse heeft maken wij graag nader met u kennis. Lees voor meer informatie onze website www.landgoedrijckholt.nl/vacatures of stuur een mail naar info@landgoedrijckhoIt.nl. Salaris in overeenstemming met de functie. Wij vragers: Iemand met HBO werk- en denkniveau, die het ais een uitdagihg ziet om onze doelgroepen verder te helpen op weg naar werk. Eer) positief persoon, die de kennis en ervaring bezit om dit innovatieve project met ondersteuning verder op te zetten en uit te bouwen. Iemand met een commerciële inslag en affiniteit met .sociale doelgroepen. Iemand met ervaring in leidinggeven die mensen motiveert en mensen verantwoordelijkheid leert dragen. Iemand die binnen dit complex, steeds veranderend gebeuren, vanuit rust, de ontstane problemen oppakt. Kortom, een duizendpoot die de kar wil trekken. Wij bieden: fr Een uitdagende functie en een zeer gevarieerd werkgebied. Ondersteuning bij deze taken in de vorm van een aantal aansturende en ondersteunende medewerkers van Arduin en Maecon. De CAO Kringloopbranche wordt gehanteerd. Voor nadere informatie: Dhr. L. de Putter, secretaris SKZ, tel. 0118-434510 Sollicitaties kunt u richten aan het bestuur van SKZ, f.a.v, dhr. L. de Putter, Postbus 85, 4330 AB Middelburg. De bedrijfsleider gaat zich bezighouden met het bewaken en bijsturen van de bedrijfsprocessen en het 'coördineren van de uitvoerende werkzaamheden. Hij/zij is verantwoording verschuldigd aan het bestuur van de Stichting Kringloopcentrum Zeeland. Stichting Kringloopcentrum Zeeland (SKZ) houdt zich vooralsnog bezig met de realisatie en exploitatie van een kringloopbedrijf binnen de Gemeente Veere op bedrijventerrein de Zompe in Serooskerke (W). Het doel is om enerzijds bruikbare goederen weer een tweede leven te geven en afvalstromen te verminderen en anderzijds mensen meteen afstand tot de arbeidsmarkt te bege leiden naar werk of een zinvolle dagbesteding te bieden. De SKZ is een samen werkingsverband van Maecon, re-integratiebedrijf, en Stichting Arduin, een Zeeuwse organisatie die de belangen behartigt voor mensen met een verstande lijke beperking. SKZ Werkt nauw samen met de Milieudienst van de Gemeente Veere. Medio april 2009 wordt gestart met het ophalen van goederen. Het kringloopbedrijf opent na de zomervakantie zijn deuren. Voor dit in opbouw zijnde kringloopbedrijf zoeken wij een: Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2,4494 NA Geersdijk.

de Faam | 2009 | | pagina 69