Kinderen op het toneel met Hakim 9MM M r Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Landlust Schateren in de Piek Iets te vieren? Spetterende muziekspektakels in het Arsenaaltheater J&O&C om p a n y TTCrer Tlie Edge (S)normaal The Heinoos SURRENDER A Frankie's Combo Reserveer nu uw moederdagbrunch dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 26 april Dinsdag 28 april Woensdag 29 april Expositie eeland rocks Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes Ail-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken Aii-in 21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst t Tel. 0118-470962 J ZATERDAG 25 APRIL DANSEN m.m.v. Sjerrie Denz Entree 6,- Verwacht ZATERDAG 30 MEI Zuidbeekseweg - Vlissingen Inl. 0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu De Faam Osdorp Posse, afscheidstoumee met Jerome XL als supportact, De Piek Vliss- ingen, 21.00 uur Because I'm a Girl, grootschalig benefietconcert met diverse artiesten, De Spot Middelburg, 21.00 uur Vleez Noch Viz, dancefeest met Vj's en Dj's, Po dium 't Beest Goes, 21.00 uur Jamsessie leerlingen muziekschool, Café Desafinado Middelburg, 21.30 uur Lunchconcert Follie a Deux, Historische Kerk Oost-Souburg, 11.30 uur Eenakterfestival, korte voorstellingen van Zeeuwse amateur-groepen, 't Spiegeltheater Middelburg, 14.30 uur Kleine Teun door Het Middelburgs Theater, Minitheater Middelburg, 14.30 uur Brazillian Affair, swingend zondagmiddagcon cert, Theater De Mythe Goes, 15.00 uur Grandpa Nick Sessieband, Café 't Schuttershof Middel burg, 17.00 uur De Grote Liefde, toneel met onder andere Kitty Courbois, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Ronald Goedemondt, cabaretier, VSCD en Edison winnaar, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Koninginnenach, diverse optredens van bands en artiesten, feesttent s'Heeren- hoek, 20.00 uur Queens Night, grootschalig dancefeest, Konin ginnenacht, Zeelandhallen Goes, 22.00 uur Willem3, Oranjestraat Vlissingen, t/m 17 mei, Fotowerken en sculptuur, www.burobk.nl Galerie-T, Turfkaai Middelburg, t/m 25 april Frank Leenhouts, portret ten, www.galerie-t.nl Galerie POP Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, www.ga- leriepop.nl Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen, www.artaurum.nl Rechtbank Middelburg, tot en met 8 mei, Gerianne Wiersum-Huisman, sieraden en schilderijen Kunstuus Heinkenszand, tot en met 25 april, Suzanne Bohncke (schilderijen), Frans Kegels (glas en brons) Wijkcentrum Hof van Buren Middelburg, t/m 2 juni, Zeeuw se kunstenaars exposeren Foyer Zeeuwse Bibliotheek Middelburg, t/m 25 april, Linde Fotografie VLISSINGEN - Lachen om vier stand-up comedians kan vrijdag 24 april in De Piek in Vlissingen. Tijdens Schateren in De Piek zijn de Middelburgse Marianne de Schipper, Cristian Pielich, Bas Birker en Cameretten publieks- winnaar Ted Griffioen te zien. Het Cameretten jury rapport schreef over Ted: "Ted staat lek ker op het podium, hij beheerst de taal, durft rust te nemen, heeft een natuurlijke timing en is mu zikaal aangelegd". Christian (1975) brengt sinds 2002 door Nederland en België zijn stérk autobiografische comedyshows vol oneliners, conferences, anek dotes, een liedje, meeslepende gedichten en spitsvondige vers jes. Hij bereikte de finale van de Talentententoonstelling 2003 en won de Cabakarpublieksprijs. Het recept van Bas Birker is: neem de mooiste cabaretvoor stelling die je ooit hebt gezien. Haal er vervolgens alle lijn, alle liedjes en al het engagement uit. Wat je overhoudt is een half uur ongecompliceerde lol. De Mid delburgse Marianne de Schipper mag het spits afbijten in De Piek. Zij deed eerder veel speelerva- ring op bij Het Middelburgs Theater, straattheater en Buiten kunst en zat op De Ambitie. Na enkele jaren bij Let's Plee ge schitterd te hebben, staat ze nu solo op het toneel. Haar krank zinnige mimiek en clowneske sulligheid doen bij vlagen aan Brigitte Kaandorp denken. Aan vang: 20.30 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033. VLISSINGEN - Grote jon gens als Pink Floyd, Gene sis, Sn pertramp en Kate Bush krijgen zaterdag 25 april en zaterdag 2 mei een tribute in 't Arsenaal- theater in Vlissingen tij dens de muziekspektakels Knight of the Progs en New Gig in Town. Eerst genoemde band stond onlangs in de Zeelandhallen als supportact voor Off the Wall, de Engelse Pink Floyd Tribute. Knight of the Progs herbergt zelf leden van de bes^ te Nederlandse Pink Floyd tri- buteband, The Pink Project. Zij zullen nu in een grote show nummers ten gehore brengen van Kate Bush, Yes, Camel, ELP, Kansas. Styx en vele an deren. New Gig in Town geldt al jaren als beste Eagles tri- buteband in Nederland en zelfs over de landsgrenzen ge niet deze band grote bekend heid. De bandleden benader ren hun idolen tot in details. Kaarten kosten 12,50 euro in de voorverkoop en 15,00 euro aan de deur. Bestellen kan via 0900-3300033. Drie weken voor aanvang van de evene menten zullen de kaarten ook verkrijgbaar zijn bij Het Arse naaltheater zelf. Aanvang is om 21.00 uur. GOES - De kaartverkoop voor het concert Zeeland Rocks 30 mei in de Zeelandhallen in Goes, is van start gegaan. Tributes Gene sis, Rory Gallagher, AC/DC en Status Quo vormen naast de komst van Ken Hensley, de legendarische oprichter/songwriter van Uriah Heep, het programma. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. print: rory fiorito. GOES - Hakim staat zater dag 25 april samen met de kinderen van de Afrikaanse trommelgroep La Troupe Djiguiya Minime uit Burki na- Faso in Theater De My the in Goes. Ze vertellen een universeel Afrikaans sprookje door middel van muziek, spel en film. De voorstelling is geboekt in het teken van het Goes Afri- kajaar 2009 en is geschikt voor iedereen vanaf zes jaar. Met behulp van een enorm filmscherm lijken de kinderen zo uit Afrika de zaal in te stap- (rhf! tic Cd V'fld 'Djonflcr uuf dn Aanvang: 16:30 Zaterdag 25 April '*P AF rAV»' Af jr>shk; y-v www.surrenderhrteps.rrl SurrentferHrieps is een onderdeei van Stichting Hrieps pen, om net zo gemakkelijk weer terug te gaan. Zo nemen ze het publiek mee naar hun dorp, hun huis en school. Omdat ze trots zijn op hun cultuur en mensen er graag deelgenoot van willen maken. Zo proberen Hakim en de kinderen een brug te slaan tussen Nederland en Afrika en er samen met het pu bliek een feest van te maken. Hakim is ambassadeur voor de Afrikaanse theatergroep en laat weten er trots op te zijn om met La Troupe op te kunnen treden. Voor deze voorstelling zijn door Hakim en de spelers speciaal opnamen gemaakt in Burkina- Faso. Aanvang: 19.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033. Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur DE LAMMERENBURCHT KAN NIET ZONDER U. MELD U DAAROM AAN ALS VRIJWILLIGER/STER restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen 6 hoofdgerechten 1 3 desserts Diverse kindermenu's zondag 10 mei 16) per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 67