Lost key on tour vernieuwd! Politieberichten op Walcheren Uiteenlopende muziek in heel Vlissingen Met "Biggie "Best, verrassend actueel: Sfeer actueel lifestyle anders dan anders binnenhuisadvies gezellig aantrekkelijke prijzen alles onder I dak gecombineerd Koudekerke Dorpsplein 35 j (0118). 55 55 33 www.tmcwoonwinkels.nl Woensdag 22 april 2009 - Pagina 40 DOOR KARIN OCKE VLISSINGEN - Lost Key on Tour is op verschillende lo caties in de stad te zien en te horen op vrijdag 1 mei. Back to Back: in The Wicked treedt van 22.00-23.45 uur Makita! op. Deze ex-Zeeu- wen spelen altijd graag in hun oude provincie. Ze spe len lekker in het gehoor lig gende poprockmuziekvoor jong en oud. Het trio staat live als een huis. Op hetzelfde tijdstip staat op het podium in het tegenoverge legen Café Michieltje de Belgi sche band Darling Britney. Hun songs zijn een aparte mix van Nederlandse teksten, rock, punk en psychedelica. Hiphop liefhebbers kunnen terecht in Café de Concurrent, waar van 23.00- 23.45 uur E.N.T. Ape The Great optreedt. Deze rap groep uit Zeeuws Vlaanderen met Eric Maanders en Timo is bezig met een nieuw album, ge titeld The Showoff. Om dit al bum te promoten, willen ze een flink aantal optredens doen. Vanaf middernacht tot 2.00 uur is er een Open Jamsessie. In Club Midnight staat vanaf 23.00 uur tot 5.00 uur garant voor Hardcore met de bands Chaos, D_Sill, G-Swatt, GOlDiva, Killa- B en La Voice. Entree in de cafés is gratis tot 2.00 uur. Daarna is de toegang 5 euro. Stichting Lost Key wil graag pro fessionele oefenruimtes voor bands en promo voor begin nende bands in Zeeland. Vrij willigers en sponsoring hiervoor zijn noodzakelijk. Informatie is te vinden op www.lostkey.nl de politiehond te ontsnappen. Hij werd aangehouden en in verzekering gesteld. In de om geving van de jongeman en in zijn kleding werden pakjes siga retten aangetroffen. Diefstal snorfiets MIDDELBURG - In Onder den Toren in Middelburg is zaterdag tussen 21.00-22.00 uur een snorfiets gestolen. Het gaat om een grijze Sparta met kenteken 61-DJ-B3. Dronken man klimt op balkon VLISSINGEN - In de Breestraat in Vlissingen is zondag om 5.45 uur een dronken 30-jarige Viiss- inger aangehouden. De man was in deze straat op een bal kon, twee hoog, geklommen en wilde naar binnen. Hierdoor was de bewoonster wakker ge worden. De man kwam even la ter uit zichzelf naar beneden ge slingerd en werd aangehouden door de politie. Hij kreeg een bekeuring voor openbare dron kenschap en een bekeuring voor het zich onnodig ophou den op het balkon. Meisjes gewond bij val VLISSINGEN - In Papegaaien burg in Vlissingen raakten zon dag om 13.20 uur twee Vlissing- se meisjes van 12 en 13 jaar ge wond bij een val van hun fiets. Ze fietsten naast elkaar en de 13-jarige kreeg een insect in haar oog of haar. Ze wilde het insect wegjagen en kwam daar door met het stuur van haar fiets tegen de fiets van het ande re meisje. Ze vielen allebei en de 12-jarige klapte op een paaltje. Beide meisjes zijn per ambulan ce naar het ziekenhuis ge bracht. De 13-jarige had schaaf wonden aan haar pols en knie. De 12 -jarige klaagde over pijn aan borst en borstbeen en kon moeilijk ademhalen. Vechtpartij AZC MIDDELBURG - In het Asiel zoekerscentrum aan de Stro- menweg in Middelburg was za terdag rond 12.00 uur een mas sale vechtpartij tussen twee groepen bewoners van verschil lende nationaliteiten. Er zijn vier bewoners gewond geraakt. Zij zijn allen naar het ziekenhuis vervoerd voor verdere behan deling. Vier personen die be trokken waren bij de vechtpartij zijn aangehouden. Enkele poli tieagenten liepen lichte ver wondingen op. Een politieauto werd totaal vernield. Aanrijding MIDDELBURG - Op de Poelen- daelesingel in Middelburg was op vrijdag rond 10.55 uur een aanrijding tussen een perso nenauto en een bromfiets. De 35-jarige bestuurder van de per sonenauto uit 's-Gravendeel reed over de Poelendaelesingel komende uit de richting van het Groene Woud. Toen hij de rijba nen voor tegemoetkomend ver keer overstak om het parkeer terrein van de Delta op te rijden, verleende hij geen voorrang aan de hem op dezelfde weg tege moetkomende 16-jarige brom fietser uit Vlissingen. De brom fietser is per ambulance overge bracht naar het ziekenhuis in Vlissingen. Na onderzoek mocht hij het ziekenhuis verla ten. DOOR KARIN OCKÉ Aanhoudingen VLISSINGEN - Op het Plein Vier Winden in Vlissingen zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden. Een 38-jarige Vlissinger fietste door de Walstraat in zijn woon plaats zonder licht en werd hierop aangesproken door sur veillerende agenten. De agen ten vroegen de man te stoppen en zijn ID-kaart te tonen. Dat weigerde hij. Een maat van hem, een 43-jarige Vlissinger, bemoeide zich met de zaak en belette de agenten hun werk zaamheden te verrichten. Na verhoor zijn ze in vrijheid ge steld. Rijbewijs kwijt MIDDELBURG - Van een 28-ja- rige motorrijder uit de gemeen te Noord-Beveland is zondag rond 17.30 uur zijn rijbewijs in genomen. Hij reed met een ge corrigeerde snelheid van 173 km/hover deA58. Inbraak winkelpand MIDDELBURG - Politie Zee land stelt een onderzoek in naar een inbraak in een winkelpand, gepleegd zondag tussen 3.00 en 4.00 uur aan de Euromarkt in Middelburg. Bij deze inbraak werden enkele tientallen pakjes sigaretten gestolen. Toen de po litie aankwam, zag zij twee per sonen lopen in de Europalaan. Bij het aanspreken ging er één vandoor in de richting van de Griffioenstraat. De ander, een 17-jarige jongen, wist niet aan

de Faam | 2009 | | pagina 60