GOOI 'M Grappig mobiel maar! Draai De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL am Woensdag 22 april 2009 - Pagina 39 Gadgets/G Mad Ape, Pink Bear en Soft Touch zijn er klaar voor om de wereld te veroveren. En ze maken een grote kans, want naast hun grappige uiter lijk, geven deze kleine speakers - want dat zijn het - ook nog een goed geluid! Bron: Headpho- mes.com Nu de digitale fotolijstjes in alle vormen en maten verkrijgbaar zijn, lijkt het onmogelijk om nog op te vallen met een gewoon fotolijstje. Deze variant van Sharper Image is dan nog wel een aardig alter natief, want het lijstje geschikt over een digitale klok die zich automatisch aanpast aan hoe de lijst wordt neergezet. Meer op Gadgetfun.nl. Draait jouw wereld om voetbal? Dan is deze wekker een must-have. Niet alleen om de vorm, maar ook op de dag sportief te beginnen. Om het alarm tot zwijgen te brengen, moet je de bal tegen de muur gooien..Kijk voor meer informatie over deze bijzondere wekker op Alarmclocksonline.com Waarom zou je op zoek gaan naar een Karaoke bar als je in je eigen woonomgeving dezelfde pret kunt hebben? Met de Lucky Voice Party Box kun je flink uitpakken. Je plugt de mie in de pc, je meld je aan op de bijbehoren de website en je hebt keus uit zo'n 6000 nummers. Van Amy Winehouse tot ABBA. Keurig met orkestband en na tuurlijk met de tekst die op het scherm met de muziek meeloopt, zo- datje het goed kunt bijhouden. Dus of je nou wilt oefenen voor de volgende Idols, X-factor of Popstars..je maakt van je eigen kamer een repetitie ruimte en van je eigen compu ter een professioneel karao- kamachine. Meer infor matie is te vinden op Firebox.com.

de Faam | 2009 | | pagina 59