A A 's- 8e Koninginnenach Heerenhoek Officiële Mededelingen milieu Koninginnenach The Treble Shooters Chris Hoyle (UK) dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL ai e' t> E O van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Zie ook onze website: www.s-heerenhoeksekoninginnenach.nl Woensdag 29 april as./ FEESTTENT KERKPLEIN. Entree Kassa: 13,00. Winnaar 2 nd InfluenZ. Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeelanci.nl Woensdag 22 april 2009 - Pagina 37 Vervolg van pagina 36 - het bestemmingsplan "Veerse- poort" ten behoeve van Laan van Nieuwenhove 16: plaatsen kap op garage. Voor mondelinge zienswijze, telefoon (0118) 67 54 20; De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerp-bouwvergunningen met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 23 april tot en met 3 juni 2009 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het bestem mingsplan en bouwvergunning is ver leend: - Jazzroute 1 /Louis Armstrong- straat 28: plaatsen erfafscheidingen. - Noordweg 485: uitbreiden woning. De bouwvergunningen met ontheffin gen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 23 april tot en met 3 juni 2Q09 elke werkaag tij dens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een monde linge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 24 april tot en met 4 juni 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van ae indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen beroep wordt inge steld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft in gediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middeêxmg op de ge meentelijke informatiepagina's el ders in deze Faam, www jniddel- 0 ai u 01 01 "5 (A 01 01 01 *wm <u «4» c Besluit accepteren melding Thermphos International B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Thermphos Inter national B.V. te Ritthem. De melding heeft betrekking op het plaatsen van een cokesbreker. Het besluit en de melding kunnen wor den ingezien tot en met 26 mei 2009: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren: - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krüger- straat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 uur en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 26 mei 2009 tegen dit besluit schrifte lijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot PM. Witkam (tel. (0118) 631749). Vanaf 21.30 uur. AmpirC (Cover pop- en rockband) Vanaf 22.30 uur. SistGf-dCt (Super swingende formatie uit Walcheren) www.sisteractmusic.nl Bands/acts die de afgelopen jaren hebben opgetreden op de Koninginnenach 's-Heerenhoek zijn: De lamaketta's (Zeeuwse dialectband), Copy Cat (Covers), Tribute U2 band, Corner Cats (Rock and Roll, Boaz Black and the Soul Patrol, (Soul) Surrender, (Zeeuwse Rock) Stichting DansZ (dansgroepen), The Druids (Folk), Glorieus Defenders of the Malt (Rock), Gino and The Buldoze band (Covers), Kids DJ, Gigs for Kids band, Groover (Ska), 0118-Vier (Hip-hop), De Deurdouwers (Zeeuwse feestband), Crosshead and The Southside Horns, (Blues), Wannabee (Rock), Misty Basement (Reggea), The Cave, (60's), Het bezoekersaantal van het festival varieert tussen de 600 en 1.000 personen. NEDERLANDS FONDS VOOR Vanaf 00.30 uur (Rock and Roll/rhythm and blues) www.thetrebleshooters.nl OVER DEZE BAND. Ampire, komt uit het Zeeuwse en deze jongens spe len van allerlei cover-popmuziek. Zij spelen voorna melijk covers, dit omdat ze het vermaken van het publiek belangrijker vinden dan hun eigen muzikale carrièrre.Ze spelen nummers van Herman Brood, Lenny Cravits, The Beatles, Living Colour, Doe Maar en vele anderen. Bandleden: zanger Jacco de Kok en drummer Mare Noteboom, gitarist Jules Petiet, en bassist Johan van de Koppel. OVER DEZE BAND. The Treble Shooters is een rhythm and blues band die een veelvoud aan traditionele Amerikaanse mu ziekstijlen ten gehore brengt Tijdens een optreden wordt moeiteloos omgeschakeld van aanstekelijke 50-er jaren jump-blues naar dampende shuffles en via Rock and Roll naar gitaar instrumentals. Eigen materiaal van de hand van Eugène den Hoed alsook zijn eigenzinnig gearrangeerde klassiekers wis selen elkaar in hoog tempo af. Klassiekers zijn onder meer van Howlin' Wolf, Chuck Berry, The Pala dins, Luther Allison, Willie Dixon, Jimmy Reed, Lowell Fulson, Freddie King, Ray Charles en Lee Dorsey. The Treble Shooters hebben laten zien geziene gasten te zijn op op Blues Roots Festivals- en rou tes. Zo speelden zij o.a. op festivals in Terneuzen, Bergen op Zoom, Dordrecht, Oosterhout, Breda en Utrecht en in diverse blues- en muziekcafés in het hele land. Met dank aan: Fa. Paree, elektro-telecom 's-Heerenhoek, EPZ, Jongerenraad Borsele, fa. de Hond 's-Heerenhoek, Total raffinaderij Nederland, Culturele raad Borsele en Nederlands Fonds voor de Podiumkunsten. Woensdag 29 april van 20:00 - 02:00 (band via talentenjacht) (20:30 uur) www.jongerenraadborsele.nl OVER DEZE BAND. Sisteract is een nieuwe formatie uit Walcheren, rondom de 2 zusjes van de familie van de Kette rij. De band die alleen maar de leukere covers speelt! Covers van o.a.: Anouk, The Braxtons, Billy Ocean, Tina Turner, Angie Stone, The Pointer Sisters, Cece Peniston en nog veel en veel meer! Kortom, de meest swingende band van Zeeland! Het front van de band wordt gevormd door de zussen Julia en Lisa Jane. Verder op toetsen: Peter Westerhuis, Drums: Johan Rietjens, Gitaar: Michael Coomans, Basgitaar: Chris Wagenmakers.

de Faam | 2009 | | pagina 57