naar droom- scenario De ideale combi: een riant bed én gratis een gave fiets! Droom Domein Knight of the Progs Geflambeerde vijgen www.droomdomein.nl ipBl Stier Bij aankoop vanaf ï.ooo,- gratis een Harvard dames- of herenfiets t.w.v. 399,- cadeau. Vraag in de winkel naar de actievoorwaarden. Horoscoop Woonboulevard Goes, Marconistraat 32, Goes, tel. 0113 23 01 81. Woensdag 22 april 2009 - Pagina 34 VLISSINGEN - Pink Floyd, Genesis, Marillion, Kansas, Kate Bush, Camel, Yes en Emerson Lake Palmer. Knight of the Progs zal nummers van genoemde bands live ten gehore bren gen op 25 april in Arsenaal theater te Vlissingen. Genoemde band timmert al ja ren succesvol aan de weg en wordt gevormd door hoofdza kelijk leden van Nederlands beste Pink Floyd tributeband: The Pink Projest. Peter den Haan van Blue Eagle: "Ik heb de band al een paar keer aan het werk gezien waaronder op 20 februari in de Zeelandhallen te Goes als support van Off the Wall, en Knight of the Progs heeft diepe indruk gemaakt. Ik kende de leden natuurlijk al van Pink Project, maar het blijkt dat hun muzikale kwaliteiten verder gaan dan alleen Pink Floyd. De band schuwt zelfs de langere nummers niet zoals Yours is no disgrace van Yes, Misplaced Childhood van Marillion en een groot deel van het album Tarkus van Emerson Lake Palmer. Kippenvel voor de liefhebbers." De band heeft een zangeres in de gelederen die de zaal in be roering bracht met nummers van Kate Bush. "De zaal was adembenemend stil met haar vertolking van Wuthering Heights". Knight of the Progs heeft ook ve le verassingen in petto zoals de maskervoeringen a la Peter Ga briel van Genesis. Tevens zal de band de Nederlandse inbreng aan de progrock niet vergeten. Nummers van Kayak en Solu tion zullen zeker de revue passe ren. Kaarten kosten in de voorver koop 12.50 euro en zijn online verkrijgbaar via www.blueeag- leevents.nl, www.theaterver- koopzeeland.nl, 0900 3300033 (45 p/g) en in de losse verkoop bij het Arsenaal Theater te Vliss ingen. Kaarten aan de deur kos ten 's avonds 15 euro. De zaal op 25 april gaat om 21.00 uur open. De zon heeft zich de afgelopen dagen veelvuldig laten zien. On danks het feit dat april de nodi ge kuren op weergebied heeft, is het toch aanleiding om eens wat zomers te presenteren als nagerecht. En in dit geval de combinatie van zoet en wat har- tiger. Zeg maar een combinatie van het kaasplankje en een zoet toetje. Daar lenen vijgen, verse vijgen dan, zich uitstekend voor. De honing die gebruikt wordt geeft een extra dimensie aan de vijgen en dat doet ook de Grand Mamier. Vandaar dat die niet alleen gebruikt wordt om te flamberen, maar ook om er ge zellig een glas van bij te drinken. Nodig zijn voor twee personen: vier vijgen, 80 gram verse gei tenkaas. Dat wil zeggen, jonge geitenkaas, want de oudere soorten geven een te scherpe smaaksensatie af. Verder wat rozijnen, een sinaasappel, een scheut Grand Mamier, klontje boter en een stevige lepel ho ning. Bereiding Was en snij de vijgen in twee de len, snij de kaas in blokjes en pers de sinaasappel uit. Smelt de boter in een koekenpan en leg de vijgen er met de platte kant naar onderen in. Twee mi nuten laten bakken en voeg ver volgens de honing en het si naasappelsap toe. Daarna de rozijnen toevoegen, zodat ze zich kunnen hechten. Het ge heel op hoog vuur wat laten in koken. Dan de Grand Marnier er over gieten en aansteken. Als het vuur is uitgewoed wat van de saus op de borden gieten en de vijgen er naast elkaar in leg gen. Daarover de blokjes kaas. Realiseer u wel dat een en ander het lekkerst is als de vijgen nog warm zijn, dus er is even een keukenpauze nodig. Vul die pauze op door vast een glaasje Grand Marnier te serveren en drink er zelf na terugkomst een mee. Louise Lamers Ram Hoewel enkele maatregelen die ande ren nemen u niet helemaal welgevallig zijn, kunt u leven met de grote lijnen van het ver haal. U moet er echter wel zorg voor dragen niet te gedienstig over te komen. Tweelingen Uw aanpassingsvermogen lijkt groot ge noeg om de komende hobbel zonder al te veel moeite te nemen. Desondanks moet u niet denken dat alles wel van zelf zal gaan. Een goe de voorbereiding blijft het halve werk. Kreeft Ook wanneer u van plan bent iets nieuws op te pakken is het raadzaam de hulp van een ander in te roepen. Dat hoeft niet noodzakelijkerwijze iemand met ervaring op dat vlak te zijn. Het gaat om het feit dat er twee geesten actief zijn. Leeuw Langzamerhand sluipen kleine erger nissen uw leven binnen. Vaak meent u dat het niet de moeite is deze ongemakken te delen met anderen. Echter, zodra de emmer dreigt over te lopen is het de manier om sterker uit die dip te komen. Maagd Als geen ander houdt u van de weg met wat tegenstand. De meest avontuurlijke weg levert de meeste verrassingen op! Maar uitein delijk kost het u veel energie. Het wordt nu even tijd iets eenvoudigs aan te grijpen. Weegschaal In al uw eerlijkheid heeft u iets gezegd of beloofd. Ook wanneer u het zelf niet echt meer weet, doet u er toch goed aan de strekking uit te voeren. Misbruik ligt echter op de loer, dus laat u niet voor het karretje spannen. Schorpioen Een herinnering aan een persoon uit het verleden, met wie het contact is verbroken, zal u op een van de komende dagen inspireren. Met een bepaalde daad of door een bepaalde uitdrukking krijgt u weer kracht voor wat ko men gaat. IPj Boogschutter - Het is heerlijk om in een periode van rust te zitten. Aan de andere kant betekent stil stand achteruitgang. Uw blik moet dus toch op de toekomst gericht blijven. Juist nu heeft u de tijd een nieuwe koers uit te stippelen. Steenbok Waarschijnlijk waardeert uw partner uw inzet op de momenten dat u elkaar treft. De in spanningen kunnen natuurlijk ook te weinig plaatsvinden. Met andere woorden, moet u niets eens wat vaker tijd maken voor privéaan- gelegenheden? Waterman P Het lijkt dan eindelijk te gaan lukken. U bent er uiteraard nog niet, maar de kans dat u uw doel nu bereiken zal, stijgt met de minuut. Als er nu maar geen beren op de weg komen. Dus blijf positief. M Vissen Een van uw collega's heeft er de laatste tijd een handje van om zich beter af te schilde ren dan hij of zij eigenlijk is. Op momenten dat het de spuigaten uitloopt, kunt u af en toe best eens een vileine opmerking plaatsen. Wij zijn ook gevestigd in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht. Waar u ook mee bezig bent, het lijkt allemaal niet erg soepel te verlopen. Het is wellicht een ver standig idee eens wat tijd aan uw eigen persoon te wijden. Alleen op die wijze kunt u zich profile ren zoals alleen u dat kunt.

de Faam | 2009 | | pagina 54