Zet die hersenen maar aan het werk Zonnn VAN DE Pak deze aanbieding mee! Een zonnebril op sterkte van Van de Ree vanaf 69,50 ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - EVE Online [A \x Games - Resistance Retribution [ëlfx" Sylvia Stroo, tel. 06 - 226 795 38 msmmssL De Faam Woensdag 22 april 2009 - Pagina 33 File View Options EVE speelt zich af in een onvriendelijk sterrenstel sel waar inmiddels een kwart miljoen(!) spelers in ruimteschepen rond vliegen. Alles mag en al les kan in dit spel: ande re spelers aanvallen, hun buit stelen, zelfs hele gebie den veroveren en daar een ei gen ruimterijk op bouwen (al heb je daar wel heel wat medespelers voor nodig). EVE is echter daar door een bijzonder complexe game, en de bijgeleverde handlei ding is niet echt toereikend. Gelukkig begin je met een duidelij ke 'tutorial', zeg maar een beginnerscursus. Het is zeer aan te ra den om deze te doorlopen. Wie vervolgens de smaak te pakken heeft kan twee maanden doorspelen. Daarna moet je abonne mentsgeld betalen. Hoewel EVE zeker niet voor iedereen ge schikt is, is het een unieke ervaring. Voor: PC File View Options Het is indrukwekken hoe veel elementen uit de PS3 games So ny in de PSP versie heeft weten te persen. Resistance Retribu tion is daarmee een zeer goede Science Fiction shooter, waarbij je de strijd aanbindt met de Chimaera, een buitenaards ras dat de Aarde aanvalt. Je kijkt door de ogen van de held en met al lerhande wapentuig ga je de griezels te lijf. De besturing vraagt enige gewenning: lopen doe je met de stick, kijken met de sym boolknoppen. Het werkt echter prima. Beter zelfs dan welke an dere shooter op de PSP dan ook. Grafisch ziet het er subliem uit en de meeslepende muziek versterkt de actie perfect. Ook de filmscenes die het verhaal vertellen zien er perfect verzorgd uit. Resistance Retribution is een der betere PSP titels en absoluut de aanschaf waard. Voor PSP Als een van de eerste downloadbare DSiWare titels is WarioWare Snapped een geinige de monstratie van de nieu we mogelijkheden. De game maakt gebruik van de ingebouwde camera zodat je zelf de hoofdrol speelt. Inderdaad: zoals de EyeToy games. Zo moet je vliegen wegjagen, een hond afdrogen broodjes opeten en nog zo een hand vol micro games. Zoals ge zegd leuk om eens te zien wat de DSi allemaal in huis heeft, maar tegelijk ook erg beperkt en zeker geen vol waardige game. Op dit moment is er echter weinig meer in de DSi downloadwinkel waar je je DS punten aan kunt besteden. Voor: DSi a c Wat is een vakantie zonder werkende gad gets? Met deze Solaris is er niets aan de hand. Met deze 6 of 12 zonnepanelen in een handig etui, kun je de zon voor je la ten werken. Zo kun je blijven bellen, fil men en naar muziek luisteren. Bron: Amazon.co.uk Er zijn in ons land niet zo heel veel plekken meer waar je een slecht ontvangst voor je mobieltje hebt, maar die plekken zijn er wel. En als je de pech hebt dat je op die plek bent en moet bellen, heb je dus wel een probleem. Tenzij je iets als een USB Cellphone Booster in je bezit hebt, want dit apparaatje versterkt het signaal. Kijk voor meer infor matie over dit slimme hebbedingetje op Thinkgeek.com Een biertje pakken met maten kan een leuke ontspanning zijn en als je jouw hersenen daarbij wel aan het werk wilt houden, zijn deze Bar Games een uit komst. Op de dertig bierviltjes staan allemaal verschillende spelletjes, puzzels en quizjes om die hersencellen eens lekker uit te dagen. Je zou bijna verge ten om te drinken! Meer weten? Neem dan eens een kijkje op Suck.uk.com Als je net zwanger bent, maakt je lichaam het unieke hormoon hCG aan. Wat je niet gebruikt, plas je uit en verdwijnt 'zomaar' in het toilet. Zonde, want voor sommige vrouwen is dit hormoon onmisbaar om ook zwanger te worden. Daarom: ben je net over tijd, geef je dan op voor Moeders voor Moeders. Aanmelden kan t/m de elfde week en meedoen t/m de zestiende week van je zwangerschap. Bel gratis 0800 - 022 80 70 (ma. t/m do. 08.00 - 20.00 uur, vrij. 08.00 - 19.00 uur) of neem'contact op met de informatrice bij jou in de buurt. Voor meer informatie, zie www.moedersvoormoeders.nl Moeders voor Moeders is onderdeel van Schering-Plough

de Faam | 2009 | | pagina 53