TOTALE LEEGVERKOOP - EXCLUSIEVE MERKEN WOON EN SLAAPMEÜBELINI Van Houte wonen nog enkele 1 weken'. J profiteernu nu of noott. alles moet weg Fabrieksmeisjes dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Heel dichtbij Gelukszoekers Voor de wereld Kasten, stoelen, bankstellen, fauteuils, zitzakken, etc. VOOR TE GEKKE PRIJZEN!!! Alles wat LOS EN VAST zit moet NU weg. Over enkele weken moet het pand leeg opgeleverd worden. Profiteer NU het nog kan!!! Vele artikelen met extra kortingen op de al veel te gekke faillissementsprijzenü! Ook geschikt voor handelaren!!! nieuwe aanvoer: Grote partij Leolux zitmeubelen rï enorme partij: Nasa Traagschuimmatrassen nieuwe aanvoer: Grote partij Boxsprings grote partij: Laminaat en karpetten halve prijs partij coupons: Tapijt en Vinyl Industrieterrein Welgelegen l.o.v. belanghebbenden van goederen uit diverse faillissementen VERKOOP GESCHIEDT O.L.V. BOUMAN-POTTER BV Woensdag 22 april 2009 - Pagina 32 Hoe gek kunnen zaken gaan. Hoewel The Broken Fa mily Band over populariteit in het clubcircuit niet kon klagen, werd hun platencontract ontbonden. Inmid dels is Cooking Vinyl in het ontstane gat gestapt en daar is nu de nieuwe cd verschenen. Please and Thank You werd gemixed door producer George Shilling en moest volgens zanger en tekst schrijver Steve Adams min of meer worden opgehan gen aan het thema 'aardig zijn voor mensen'. Depeche Mode heeft zo een eigen veronderstelling van wat er in de ruimte te horen is. Veel gepiep, afkomstig uit de synthesizer, maar ook gitaren met flink wat distortion en stevig dramwerk. Toch is het tempo van Depeche Mode's Sounds Of The Universe tamelijk laag, een oorzaak van een gebrek aan zwaartekracht buiten onze dampkring. De vraag die de luisteraars zich vervolgens kunnen stellen is of het al bum buitenaards mooi of toch niet van deze wereld is. Het is al meer dan een heel muziekleven geleden dat Booker T. Jones de band oprichtte die (onder andere) Otis begeleidde. Nog niet zo lang geleden was hij met zijn MG's terug in Nederland voor een drietal uitverkochte con certen. En nu is er de nieuwe cd Potato Hole. Ditmaal heeft hij de Drive-By Truckers en Neil Young achter zich en met hen speelt hij een fantastische instrumentele plaat vol. Potato Hole zit dicht te gen het werk aan van de Truckers met een heel eigentijds geluid. De Italiaanse band Lacuna Coil staat te boek als Gothic Metal, maar op hun nieuwe cd doen ze duidelijk moeite een breder publiek te bedienen. Wat op geschoven in de richting van de pop gaan ze een band als Linkin Park ach terna. Niet geheel toevallig is het album dan ook geproduceerd door Don Gilmore (van onder andere Linkin Park). Voor de fans van het eerste uur zal de nieuwe cd wellicht een teleurstelling zijn, maar met nummers met een hoog meezinggehalte zullen er zeker nieuwe fans opstaan. Niet langer als Daryll-Ann en Do-the-Undo, maar simpelweg onder zijn ei gen naam Anne Soldaat. OP zijn nieuwe cd In Antoher Life geeft de song writer, zanger en gitarist zichzelf helemaal bloot. In een elftal popsongs maakt hij zijn publiek deelgenoot van alles wat hem zoal bezighoudt. Zon der zieligdoenerij komen zijn twijfels en angsten voorbij. Voor In Another Life trok Anne Soldaat naar Los Angeles om er samen te werken met Jason Falkner, collega-muzikant aldaar en bevriend met Anne sinds de twee elkaar ontmoetten toen Falkner deel uitmaakte van Air. Binnen de huid vult het gat dat overbleef tussen de romans die J.J. Voskuil bij leven publiceer de. Anders dan Bij nader inzien en Het bureau is de postuum verschenen roman geschreven in de ik-vorm. Met als gevolg dat je -hoewel de auteur inmid dels is overleden- veel dichter bij Voskuil komt. Hoe dichtbij blijkt eigenlijk al in het voor woord van Lousje Voskuil-Has- pers, bij wie de beslissing lag om het boek toch uit te geven. 'Zelf had hij tot het eind geaarzeld,' schrijft ze, 'vanwege het intieme karakter van hét boek, en omdat hij niemand wilde kwetsen.' In Binnen de huid gaat het om het huwelijksleven van Maarten en Nicolien Koning en Paul en Rosalie Dehoes. Maartens ver liefdheid op de vrouw van zijn beste vriend Paul, de afstand die ontstaat tyussen Maarten en Ni colien én tussen Maarten en Paul maken veel duidelijk over de eerder verschenen roman maar brengen Vosluil zelf ook bijna angstig dicht bij de lezer. J.J. Voskuil, Binnen de huid, GA. van Oorschot, 35 euro (geb.)/25 euro (pb). Nu de kredietcrisis als altijd de armsten op deze wereld het hardste treft, is Fabrieksmeisjes van leslie T. Chang actueler dan ooit. De schrijfster volgt de 16- jarige Lu Qingmin (Min) en de 20-jarige Wu Chunming drie jaar lang in hun pogingen om de armoede achter te laten en een plaats te veroveren in de nieuwe geïndustrialiseerde we reld. De twee hebben hun familie op het platteland verlaten op zoek naar een beter bestaan in de grote stad. Chang portretteert de jonge vrouwen niet als slachtoffer maar als vrouwen die weloverwogen de toekomst in eigen hand proberen te ne men. Maar dat inderdaad wel tegen een achtergrond van moeilijke omstandigheden, met hard werk en vrijwel zonder pri vacy. Geloof in eigen kunnen en in de kans op een betere toekomst geven voor de gelukszoekers de doorslag om door te zetten. Zo lang de omstandigheden niet veel slechter worden. Leslie T. Chang, Fabrieksmeis jes, Artemis Co., 19,95 euro. Al langer realiseert Will Heller zich dat de aarde steeds warmer wordt. Will, die zich bij voor keur Lowboy laat noemen, is echter geen gewone jongen. Will is schizofreen en heeft een missie. Zeker nu hij de inrich ting uit is en hij zijn medicijnen niet meer neemt, weet hij hoe hij de wereld van de ondergang kan redden. De wereld lijkt meer in hem te zitten dan dat Lowboy onderdeel van de we reld is. En dus is het eigenlijk eenvoudig: Will moet zijn li chaam, onderweg dwars door New York, tot rust zien te krij gen. Met hulp van zijn vroegere vriendinnetje Emily Wallace, of met een andere vrouw die het met hem wil doen. Terwijl Lowboy druk is met zijn eigen missie, heeft zijn moeder moeder Yda (Violet) zich tot re chercheur Ali Lateef (Rufus La marck White) van het Newyork- se bureau vermiste personen gewend. Maar ook die hebben veel meer aan hun hoofd dan de missie om Will te vinden. Indrukwekkend! John Wray, Lowboy, De Bezige Bij, 19,90 euro. MEUBEL FAILLISSEMENTSVERKOOP B| Q w.o. exclusieve merken zoals: Auping, Chateau, 3b meubel, Gaasbeek van Tiel, Hulsta, Leolux, Livigno, Montel, Novio Forum, Perlato, Pullman, Schuitema, De Spieghel, De Toekomst, Ubica, Zero Stress en vele andere merken. Stevinweg 1, 4691 SM THOLEN

de Faam | 2009 | | pagina 52