(teteoa Van televisie naar dvd 'Samen, of we nou willen of niet' WONEN ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Programma Dobo voor 499, voor 699, voor 399, voor 429, nu voor 79,- Quadra bartafel barkruk Bekijk onze uitgebreide collectie kapstokken! Provence 2-zits Woensdag 22 april 2009 - Pagina 29 FOTO: A-FILM/MEM FIS FILM P.P. JÖRGENSEN Mammoth draait om het leven van het succesvolle New York- se stel Leo (Gael Garcia Bernal) en Ellen (Michelle Williams), hun 8 jaar oude dochter Jackie (Sophie Nyweide) en hun Fi lippijnse oppas Gloria (Marife Necesito). Leo is oprichter van een grote website en leeft in de snelle wereld van geld en be langrijke beslissingen. Ellen werkt op de" spoedeisende af deling van een ziekenhuis als chirurg en heeft het redden van levens tot haai' levensdoel gesteld. De dochter brengt haar tijd merendeels door met de oppas. En die situatie zint Ellen en Leo niet meer. Wan neer Leo voor zijn werk op reis is naar Thailand, beseft hij dat hij zijn leven wil veranderen. Een reeks onverwacht intense en dramatische gebeurtenis sen volgen elkaar op in het le ven van Leo en Ellen, maar ook Gloria en Jackie blijven niet ge spaard. Mammoth is de eerste film in de Engelse taal van de Zweedse schrijver en regisseur Lukas Moodysson. "De film gaat over families," vertelt Moodysson. "Het gaat over ouders en kin deren en over de manier waar op we ons gedragen ten op zichte van kinderen, zowel die van ons als van anderen, het gaat over hoe we allemaal met elkaar verbonden zijn, of we dat nou willen of niet. En hoe we elkaar nodig hebben." Oog&Oor n*<W- Je kunt natuurlijk zelf tele visie-uitzendingen opne men. Toch is er een groeien de markt voor dvd's met af leveringen van series die op televisie te zien zijn ge weest. Maar dan natuurlijk wel mooi vastgelegd en veelal voorzien van tal van extra's die het voor de fans waard maken. Bij autoliefhebbers is Top Gear met afstand het meest populai re programma. Maar Jeremy Clarkson doet meer dan alleen Top Gear. In de Jeremy Clarks on collectie zijn drie bijzondere bewerkingen te zien van series die tussen 1995 en 2001 zijn uit gezonden. In 'Het allerbeste uit extreme machines' worden toch al snelle voertuigen aange past om nog sneller te gaan dan de producent ooit heeft be doeld. Die maniakale snelheid komt ook terug in 'Het allerbeste uit Speed', uiteenlopend van bob sleeën tot met straalmotoren aangedreven motoren. In 'Het allerbeste uit Mo- torworld' reist Jeremy tenslotte de wereld rond op zoek naar de autocultuur in ver schillende landen. Daarbij blijkt bijvoor beeld India totaal an ders dan Italië. Ghost Whisperer De populaire dramaserie Whisperer begeeft zich in sei zoen 3 op nieuw terrein, dat de serie letterlijk op haar grondves ten doet schudden. Aan het eind van seizoen 2 ontmoette Melinda-(Jennifer Love Hewitt) de geest van haar vervreemde vader, die haar vertelde dat ze een broer heeft. Melinda's zoek tocht naar de waarheid over haar familiegeschiedenis wordt ingewikkelder en gevaarlij ker wanneer ze erachter komt dat haar her komst verbon den is met de her komst van Grand- view zelf. Melissa en haar man Jim (David Conrad) be ginnen zich af te viagen of dit kleine dorpje dat ze uitge kozen hadden voor de rust en vrede, niet eigenlijk hün heeft uitgekozen. Met de hulp van Professor Payne (Jay Mohr) en haar trouwe maar sceptische vriendin Delia (Camryn Man- heim), spit Melinda naar ant woorden. Ze ontdekt dat terwijl het dorpje wanhopig probeerde zijn donkere verleden te begra ven. scherpe prijzen! In cJe kleur old jova white. Leverbaar in vele andere maten In stof king donker bruin uit voorraad leverbaar van 109,- In 1000 en 1 mogelijkheden. Tafel 200x90 cnvvan 689, Dressoir 3-deursvan 999,- Salonthfel van 589,- Ty-ZStereomeubei van 559, In veie stoffen en leren leverbaar, in stof Dover+Sheffield. P1

de Faam | 2009 | | pagina 49