Hyundai showt crossover Nuvis op show New York Op de fiets met Opel en het Flex-Fix-fietsdraagsysteem Mercedes gaat faces liften! Lentevoordeel bij Mitsubishi Louwman toont topstukken Flinke Fiat Eco Plus Bonus LOEB: Sportieve Citroën C4 Opel heeft iets met fietsen. Dat werd enkele jaren terug al dui delijk toen het Flex-Fix-fiets- draagsysteem werd geïntrodu ceerd. Dat is inmiddels beschik baar op de Opel Antara en de Opel Corsa. VUSSINGEN/GOES - Tramper Goes en Autobedrijf De Voogd omarmen de lente met niet minder dan vier ij- zersterke Mitsubishi aan biedingen. In navolging van een aantal Eu ropese landen, voert ook Ne derland de autosloopregeling in voor personenauto's. De in te ruilen auto dient te voldoen aan een aantal criteria. WWW.ZEEUWSAUTOJOURIUAAL.NL 22 APRIL 2009 - PAGINA 18 Om de fietsdoelgroep optimaal te be reiken, is Opel samenwerkingsver banden aangegaan met onder meer de ANWB, de ANWB-fietsdag op 7 juni. Meimaand Fietsmaand Ook brengt het merk fietsliefhebbers De Louwman Collection in Raams- donksveer is weer voor het publiek geopend. Ook dit jaar is een aantal topstukken toegevoegd, waaronder de Ferrari van Prins Bernhard uit 1964. De Louwman Collection omvat ruim tweehonderddertig antieke en klassieke automobielen. Zij wordt door kenners beschouwd als één van de mooiste automobielcollecties ter wereld. De collectie omvat 's werelds mooi ste sport- en raceauto's waarmee le gendarische coureurs hebben deel genomen aan diverse Grand Prix, Le Mans en Indianapolis. Maar ook au to's van vele bekende personen zijn hier te bewonderen. De Citroën C4 by LOEB is een nieuwe versie binnen het gamma van de Ci troën C4. De auto is gebaseerd op de C4 Coupé, die ontstaan is naar aan leiding van de rallysuccessen van Ci troën Racing. Het is een combinatie van een sportief uiterlijk en exclusivi teit. De Citroën C4 by LOEB is in een oplage van veertig exemplaren be schikbaar en genoemd naar de suc cesvolle coureur die wereldtitels grossiert voor Citroën. De speciale C4-versie komt beschikbaar als: 1.6 VTi 120 pk met 5-bak of 1.6 THP 150 pk met 6-bak, De C4 LOEB is in twee kleuren zonder meerprijs te bestellen: 'Rouge Aden' of gedistingeerd 'Noir Perla Nera'. De auto is voorzien van 17 inch lichtmetalen wielen en bui tenspiegels in de kleur 'Rouge Aden' of 'Alu Shadow'. Ook is de C4 LOEB voorzien van speciale striping en handtekening, een badge op de ach terzijde en een achterspoiler. Ook het interieur onderscheidt zich ten op zichte van de reguliere versie. In New York heeft Hyundai op de au toshow de Nuvis laten zien, een voor Europese begrippen flinke crossover voorzien van Blue Drive Hybride techniek. De 2.4-liter motor met zes- traps automaat wordt ondersteund door een 30 kW elektromotor die 205 Nm aan koppel levert. Met de Hyundai Nuvis geeft Hyundai een voorproefje dat mogelijk naar een nieuwe generatie crossover kan wij zen. De Nuvis is inmiddels de elfde conceptcar die uit Hyundai's Califor nia Design Center in Irvine is gerold. Scherpe prijzen Opel hanteert tijdelijk scherpe prijzen voor het Flex-Fix-fietsdraagsysteem bij aankoop van een Corsa of een An tara. Het geïntegreerde Flex-Fix-fietsdraag- systeem kan in een handomdraai in de achterbumper worden geschoven, zonder dat dit ten koste gaat van de bagageruimte. via de eigen site, www.opel.nl/fiet- sen, in contact met andere aantrek kelijke fietsportals. Tevens benadert Opel fietsend Nederland via spon soring van de Meimaand Fietsmaand en het nieuwe TV-programma Wie Kent Nederland. Zo profiteren alle Lancer Sports Sedans en Sportbacks van een korting van 2.000 euro. Deze zijn nu verkrijgbaar vanaf 18.999 eu ro met ondermeer zeven airbags, airco, rado met cd/mp3-speler en boordcomputer met LCD- scherm. Nieuw is de Outlander 2.2 Dl-D Corporate Edition met maar liefst 2.600 euro voordeel. Deze bij NedCar in Born ge bouwde gezinsauto heeft stan daard onder andere Mitsubishi's inschakelbare AWX 4WD, stabili teit- en tractiecontrole, climate control en Mitsubishi audio met cd-speler. Aan de Colt CZC Spring Edition hangt nu een prijskaartje van 18.999 euro. De ze bijzondere uitvoering van de fraaie coupécabriolet met elek trisch bedienbare stalen dak is beschikbaar in een beperkte op lage van vijftig stuks. Standaard heeft de Spring Edition halflede- ren bekleding en metallic lak in de kleur Urban Silver. Verder is de Colt ClearTec 1.3 Intro Edition er nu ook als 3-deurs. Dit model is gebaseerd op de Invite, een zeer complete uitvoering met on der andere vier airbags, aircondi tioning, elektrisch verstelbare en verwarmbare spiegels, bumpers en spiegels in carrosseriekleur en lichtmetalen velgen. De in te ruilen auto dient te voldoen aan een aantal criteria. Naast een belangrijke injectie voor de economie, zorgt de regeling voor een significante bevordering van duurza me en groene mobiliteit. Fiat onder: schrijft de doelstellingen van de re gering volledig en doet daar zelf nog een schep bovenop door de sloop- premie in Nederland te verdubbelen middels de 'Fiat Eco Plus Bonus'. range is de S400 Hybrid voorzien van een 3.5 liter V6 motor (279 pk) en een 20 kW elektromotor waar door volgens Mercedes het verbruik met 1 op 12,7 zeer gunstig uitvalt. Dezelfde summiere update zien we bij de GL (nieuwe bumpers) waarvan voortaan de motoren aan de Euro5- norm voldoen. Premie van 2.000 euro De totale premie kan oplopen tot 2.000 euro. Meer informatitie over het Fiat Eco Plus Bonus systeem is te verkrijgen via Auto Mondo Goes en via Auto Mondo Britannia. Vorig jaar kwamen heel veel model len van Mercedes in aanmerking voor een facelift. Zo passeerden on der meer de R-klasse, A en B, SL en SLK de revue. Nu is de beurt aan zo wel de grote S-klasse als de nog pompeuzere GL-reeks om onder handen genomen te worden. Uiterlijk zijn de veranderingen aan de S-klas- se zeer bescheiden. De auto heeft een licht gemodificeerde grille en an dere koplampen, maar dat is vooral een technisch verhaal. De LED-ver- lichting blijft optioneel. Nieuw in de

de Faam | 2009 | | pagina 44