Oude Bentleys en Rolls Royces bij Zwartepoorte Steelwelding Group schaft Honda's Hybride aan Auto Poppe komt nu Occasionshow Zeelandhallen ook naar Goes! wederom een groot succes Audi IIN BEDRIJF Op tweede Paasdag was het weer even terug in de tijd bij Zwartepoorte in Goes, dit keer niet met Mini's, maar met voor namelijk oude Rolls Royces en enkele Rentleys. De Steelweltiing Group uit 's- Gravenpolder heeft bij Honda Goes twee Hybrides en een Jan aangeschaft en dat was een bewuste keus... De kogel is door de kerk en de Develanden hebben vanaf 1 mei weer een Audi- en Volkswagen dealer! De merkendealers hielden afge lopen weekend hun jaarlijkse occasionshow in de Zeelandhal len en de formule bleek weder om op succes gebaseerd te zijn. WWW.ZEEUWSflUTOJOURWflflL.WL 22 APRIL 2009 - PAGINA 13 Directeur John Zwartepoorte heeft zelf een prachtige donkerblauwe Rolls Royce Silver Cloud 1 uit 1958. Hij is lid van 'Mascotte', een club van Rolls Royce en Bentley eigena ren en had voor een twintigtal leden een leuke rit door het Zeeuwse uitge zet. Men verzamelde op de zaak en de leden werden op koffie en bolus sen getrakteerd. Het weer was om te zoenen en de zoevende topmerken vormden een lange sliert langs de bloeiende boomgaarden en het ont luikende groen. RR Corniches De lunchstop werd gehouden in brasserie Bom Dia op het havenpla teau in Wemeldinge. Vele geïnteres seerden konden de geparkeerde beauty's daar bekijken. De oudste deelnemer, een zwarte Bentley MK VI uit 1949 trok natuurlijk de aandacht, maar zeker ook de beide RR Corni ches, schitterende cabriolets. Heel veel RR's hebben een V8 onder hun indrukwekkende motorkap en ik herinner me als je 50 jaar geleden vroeg naar het vermogen, was het antwoord: "Genoeg!" mie. Bovendie zijn wij het moederbe drijf van M-GO Jobs B.V. We hebben bewust voor de Honda Hybride gekozen, want het milieu staat bij ons hoog in het vaandel. Onze vertegenwoordigers rijden met de Honda Hybride absoluut milieu vriendelijk. Wij vinden benzineslur- pers bijzonder storend en bovendien scheelt het ons een heleboel in de bijtelling. We hebben bij onze keus allerlei concurrenten de revue laten passeren en tot slot bleek Honda fi nancieel ook nog het meest aantrek kelijk te zijn. Voorts zijn we bij Hon da Goes op onze wenken bediend en zijn we bijzonder klantvriendelijk be handeld. Omdat we zowel regionaal als landelijk opereren, rijdt de ene Hybride wel zo'n 80.000 kilometer per jaar, de andere komt in de buurt van de 35.000 kilometer. De Jazz staat op de zaak en wordt voor al lerlei zaken ingezet." Steelweldig Group Het bedrijf is 19 jaar geleden opge richt als tweemansbedrijf en uitge groeid tot een bedrijf dat gespeciali seerd is in het leveren van vakmen sen in de metaal. De filosofie van helaas te vroeg overleden oprichter Ad Anthonisse wordt nog steeds ge hanteerd: "Investeren doe je in men sen, materialen zijn slechts hulpmid delen." Steelwelding wordt sinds dien geleid door mevrouw M. Antho- nise-Guiljam, ook Gerard Hemmen en Ronald Zuidtwegt die al bijna vanaf de begintijd bij het bedrijf werkzaam zijn, zijn debet aan de ge stage groei. Men streeft ernaar om topkwaliteit personeel te krijgen en te houden. Peter van Minde: "Door binnen onze organisatie korte lijnen te hanteren zijn we er ons constant van bewust dat we verantwoordelijk zijn voor een groot aantal gezinnen. Die wis selwerking, die wederzijdse betrok kenheid zorgt ervoor dat onze men sen kwaliteit afleveren. Opdrachtge vers op hun beurt zijn op die manier ook tevreden en zo blijft de continuï teit in het bedrijf. De Steelwelding Group is ook het moederbedrijf van M-GO Jobs B.V., een uitzendorgani satie voor verschillende disciplines op de arbeidsmarkt. Ton Lebeau is de man die M-GO Jobs onder zijn hoede heeft, geassisteerd door het hele kantoor. Al met al hebben zo'n 170 mensen in dienst." De foto is genomen door Marcel van der Endt, algemeen administratief medewerker en specialist op het gebied van foto grafie. Onlangs leverde vestigingsmanager Leendert Krijger van Honda Goes de twee Hybrides en een Jazz aan de Steelwelding Group, waaronder MGO Jobs B.V. in 's-Gravenpolder. Ik heb Peter van Minde, manager ac quisitie, planning en aanname geïn terviewd naar aanleiding van de bij zondere aankoop: "Steelwelding de tacheert gemotiveerd en ervaren personeel op het gebied van (pijp)fitten, lassen,montage, repara tie, onderhoud en nieuwbouw. Onze klanten bevinden zich in de con- structiebouw, de scheeps (nieuw) bouw, de offshore en de petroche Door Rob Strafing Het heeft een kwart jaar geduurd na het debacle van Autobedrijf Van Strien, maar vanaf 1 mei kunt u weer met uw Volkswagen en Audi terecht in Goes en wel op dezelfde locatie, namelijk in CarVillage aan de Peary- weg in Goes. Locatiemanager Jan- Jaap Hietkamp van Auto Poppe in Vlissingen: "Het heeft eigenlijk alle maal te lang geduurd, maar zo'n fail lissement van onze collega heeft nogal wat impact. Inmiddels staan alle neuzen weer één kant uit en ho pen we onze trouwe klantenkring weer vanaf 1 mei a.s. op de ver trouwde locatie zowel wat betreft de sales als de aftersales te kunnen be dienen. We zijn er klaar voor en ik ben er van overtuigd dat iedereen zich ook bij ons gaat thuis voelen!" Na een aarzelend begin op donder dagmiddag sloten de gezamenlijk standhouders 's avonds af met 40 verkochte auto's. Op vrijdag haalde men het zelfde aantal en de zaterdag een score van 50 occasions geno teerd, waardoor de teller op 130 kwam te staan. In vergelijking met soortgelijke beurzen in den lande hebben de Zeeuwse dealers het ei genlijk buitengewoon goed gedaan! De sfeer was prima en de klanten die uit heel Zeeland en West-Brabant kwamen, waren zeer tevreden. Beurstijger Wanneer u de beide hallen binnen komt, ziet u in eerste instantie niet welke dealers hun auto's hebben op gesteld. Dat is onze filosofie, want we presenteren ons op de occasion show gezamenlijk als merken dealers. Als u klant bent bij één van de bedrijven herkent u uiteraard de verkoopadviseurs en weet u met wie u te maken heeft. Ook ziet u onge twijfeld aan het aantal dezelfde mer ken bij elkaar bij welke dealer u be land bent. Cor de Rijke is verkoopadviseur bij Autocentrum Goes en Vlissingen, de Renaultdealer. Hij houdt als geen an der van dit soort occasionshows en dat zie je aan hem: prominent staat hij tussen zijn auto's en spreekt de potentiële clientèle aan: "mevrouw wat vindt van deze mooie Clio?" Doorzijn innemende benadering trekt hij de klanten naar zijn stand en in de tweede plaats is daar zijn enor me netwerk. Via muzikale ingangen kende hij Jan Koopman, directeur van de Loods uit Goes, een gespe cialiseerd arbeids- coachingscen- trum in arbeidsmarktgerichte leer wegen voor jongeren met sociaal- emotionele problematiek uit het spe ciaal voortgezet onderwijs. Jan zocht een auto die zowel privé als zakelijk kan worden gebruikt en vond bij Cor een Renault Grand Scénic dCi: Jan en Cór allebei gelukkig!

de Faam | 2009 | | pagina 39