waar goed goedkoop is waar goed goedkoop is Wie maakt de mooiste foto van het eerste cruiseschip? Aktieplaza Middelburg Aktieplaza Middelharnis www.aktieplaza.nl Rommel- en bloemenmarkt rond Ontmoetingskerk Nieuwe instrumenten Johan Friso De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Komst hoge zendmast stoort omwonenden Nehalennia terug naar Middeleeuwen Villapark Vlissingen genomineerd Recron Tissues Onze prijs Pleisters Onze prijs Wasverzachter Onze prijs Verfbak met 2 verfrollers Onze prijs Kleurboek Onze prijs Eurowash wasgel (3 liter).Voor een heerlijke zachte was. Ook verkrijgbaar in 1,5 liter voor 2,- Onze prijs Winkelcentrum Dauwendaele, Vrijlandstraat 53 te Middelburg Zandpad 4 te Middelharnis Woensdag 22 april 2009 - Pagina 20 Protest zendmast VLISSINGEN - Het eerste cruiseschip, de MS Ama- dea, komt op vrijdag 8 mei in Vlissingen aan. Vlissin gen maakt er die dag een feest van met een extra gro te markt, ringrijden, mu ziek op straat en versierin gen. Bibliotheek Vlissingen en de Stichting Vlissingen Promotie organiseren, sa men met de gemeente, een digitale fotowedstrijd. Wie naar de mening van de ju ry de mooiste, origineelste of indrukwekkendste foto in stuurt maakt kans op een su- perprijs: een reischeque ter waarde van 1.500 euro. Het hoeft niet per se een foto van de Amadea te zijn, ook foto's van de festiviteiten komen in aanmerking. Maar de Amadea wil zo graag mooi gevonden worden, dat het schip op 8 mei tegen het eind van de middag superlangzaam langs de boule vard vaart om Vlissingen weer te verlaten. De ingezonden fo to's moeten in de gemeente Vlissingen zijn genomen op 8 mei 2009 en de festiviteiten rond de ontvangst van het cruiseschip MS Amadeo tot onderwerp hebben. De uiterste inzenddatum is 15 mei. De fo to's voor de wedstrijd kunnen via de website www.vlissin- gen.nl/cruisefoto worden inge zonden door gebruik te maken van het wedstrijdformulier. MIDDELBURG - In en rond de Ontmoetingskerk in Mid delburg is 25 april een uitge breide rommel-, boeken- en bloemenmarkt. Ook zijn er di verse kramen met etenswa ren, zoals kibbeling, kaas, groente, fruit en streekpro ducten, oliebollen en snoep. Verder zijn er leuke works hops. De opbrengst gaat naar Stichting Sta op Zorg, die biedt in Zeeland hulp aan mensen met psychosociale en verslavingsproblemen. Het is van 9.30-14.30 uur. Guy van Thiel laat wethouder Jacques Suurmond zien dat met hem meer dan duizend Vlissingers tegen de UMTS-mast zijn. foto: izaak verkeste MIDDELBURG - Junior Drum corps Johan Friso uit Middel burg heeft een compleet nieuw brass instrumentarium. Na dertig jaar gebruik van de oude was het tijd voor vernieuwing. Zeventien nieuwe instrumen ten zijn door de kinderen in de leeftijd van acht tot vijftien jaar met veel enthousiasme ont vangen. De trotse groep hoopt met deze nieuwe instrumenten dit jaar weer een mooi resultaat neer te zetten op de Neder landse en Europese wedstrijd- velden. door marcel van der voort VLISSINGEN - Veel mensen uit hetVlissingse Paauwenburg en omgeving willen niet dat er een UMTS-mast komt in het park Westduin. Daarom heeft Guy, van Thiel samen met een aantal sympathisanten woensdag middag ruim duizend handte keningen overhandigd aan wethouder Jacques Suurmond. Voor het Vlissingse stadhuis praat Guy met enkele actie voerders. Hij is vastbesloten dat een UMTS-antenne er niet mag komen. "Omdat er gezond heidsrisico's aan kleven. Die zijn zelfs zwaarder dan werd gedacht. Bovendien is het in strijd met het bestemmings plan Westduin. Die mast steekt boven alles uit en aan de bo venkant zitten schotels. Fraai is dat niet", laat hij strijdlustig we- ten. Guy gaat nog een stapje verder: "Ik denk dat de dieren in het gebied ook last van stra ling van de antenne gaan krij gen." Tegenstanders zeggen dat straling van een UMTS- mast hoofdpijn, vermoeidheid, duizeligheid, een slechter ge heugen of verminderde reactie snelheid veroorzaakt. Dit is echter nooit bewezen. Het te gendeel evenmin. Het college van B&W is intussen van plan om zo'n mast van zevenender tig meter hoog met een basis- omtrek van zes bij zes meter tussen de bomen te plaatsen. Het overhandigen van de handtekeningen heeft de plan nen vooralsnog niet gedwars boomd. "De mogelijkheid om zienswijzen in te leveren heeft honderd reacties opgeleverd. Die gaan wij bestuderen en af wegen", aldus Suurmond. MIDDELBURG - In de Stads schouwburg in Middelburg zijn de Grote Avonden van Nehalennia Stedelijke Scho lengemeenschap op 23 en 24 april. De musical Hof Neha lennia wordt dan opgevoerd, waarbij ze teruggaan naar de Middeleeuwen. In de voor stelling komen alle facetten van het theater aan bod: to neel, dans, muziek en zang. Kaarten kosten 8 euro en zijn te reserveren via www.grote- avond.nl. Aanvang is 20.00 uur. ~s VLISSINGEN - Gastvrij Nederland, een innova- r tieproject van Recron, de brancheorganisatie van re creatieondernemers in Ne derland, heeft twee Zeeuwse initiatieven voor recreatie ondernemingen genomi neerd voor de titel Inspira tiepark van het Jaar. Elly Oostdijk Recreatie is met haar uitbreidingsplan Villa park Vlissingen in het West duingebied geselecteerd in de categorie Avontuurlijke vakantie. Het Vakantiepark Schouwen in Renesse is in de categorie Gezellige va kantie geselecteerd als In spiratiepark. Het plan van Elly Oostdijk Recreatie bevat een kleinschalig maar bij zonder uitbreidingsplan van zestien woningen op ruim drie hectare in het West duingebied. Zij wil dat geïn tegreerd met de natuur- en kustversterking in het ge bied ontwikkelen. Het is ge selecteerd als Vakantiepark van Morgen. AktiePloza AktieP aza Superzachte tissues Prijs elders 1,99 Doos 1,50 50 stuks in een doosje Doos.Prijs elders 1,99 Eurowash wasverzachter in 3 geuren, flacons van i liter. Literfles Prijs.elders 2,99 Voor de doe-het-zelvers verf bak met 2 rollers Per stuk. Prijs elders 2,50 Dikke kleurboeken, leuk als kadootje! Per stuk. Prijs elders 2,50 1,50 MH Prijs elders 3,99. Flacon Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 22 april tot woensdag 29 april De openingstijden van Middelburg zijn maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 9.00 tot 17.00 uur De openingstijden van Middelharnis zijn maandag van 12.00 tot 17.30 uur. Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.30 uur. Vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur.

de Faam | 2009 | | pagina 20