Dier in Bekendmaking zsr &S9 Kijk voor meer informatie en alle voorwaarden op www.em-te.nl dé Weekkrant De Faam Jonagold Poes Suus Bliksem is een pittig en lief teefje van 7 jaar Riblappen 3 STUKS! 2+2 GRATIS! 3e GRATIS! Douwe Egberts Aroma Rood Roomboter gevulde koeken CoolBest DubbelFrisss Jupiler CD De Hits van Radio 100% NL los, 3 kilo MIDDELBURG - "Hoi beste lezers, vandaag heb ik het woord in het hoofdartikel. En dat voor zo'n klein hondje als ik. Vind ik best een hele eer. Kan ik einde lijk mijn zegje doen aan de 'grote-mensen-we- reld. Mijn naam is Bliksem en ik ben een teefje van onge veer zeven jaar oud; je kunt mij omschrijven als klein, lief, aanhankelijk en pittig. En ik heb een bloedhekel aan andere teefjes. Ik hou wel van katten. Soms ech ter kan ik best wel bang zijn en één van mijn asiel baasjes vond dat laatst zo zielig, dat ik een nachtje met haar mee mocht naar huis om weer eens in een echt thuis te slapen. Toen was ik helemaal ontroerd en had ik tranen in mijn bruine hondenogen: nog maals heel erg bedankt! Blaffen Ik vind het ook zo leuk om mee te praten (lees: blaf fen) over van alles. Bijvoor beeld over de economi sche recessie. Geloof maar, dat ik daar mijn meninkje over heb. En ik heb een massa ideeën om deze cri sis op te lossen. Wat ik nog meer interessant vind, bui ten dit en het krijgen van eten, drinken, verzorging en aandacht, is de vraag: waar zal ik de zomervakan tie doorbrengen? Ik hoop natuurlijk met mijn nieu we baasje en dan lekker op het strand of zo. Of mis schien wel in het bos. Lijkt me ook niet onaardig. Beetje uitrusten, beetje rennen, beetje knuffelen, een worstje dat van de bar becue valt, misschien wel twee worstjes. Ja, dat zie ik allemaal wel zitten. Maar dan moet ik wel opgehaald worden door een baasje. Mobieltje Ik heb zelf geen mobieltje of vaste telefoon, maar je kunt natuurlijk het welbe kende telefoonnummer 0118-613579 van het Die renasiel bellen en naar mij vragen. En dan kan De Grote Ken nismaking Met Een Klein Hondje aan de Oostperk- weg 9 in Middelburg zeer spoedig plaatsvinden." met een FOTO: KARIN OCKÉ MIDDELBURG - "Ik ben het, Suus, de poes uit De Faam van 8 april. Ik zat toen keurig netjes op een stoel te wachten op een tele foontje of een bezoek je. Dit is helaas tot nu toe uitgebleven. Komt het door mijn blaas gruis? Daarvoor ben ik op dieet en het hele maal niet ernstig of zo, hoor! Ik kan rustig een lieve huispoes worden. Het maakt me zo ver drietig, dat er door mijn aandoening niet op me word gere ageerd. Ik wil niet in het asiel blijven; ik wil graag naar een echt thuis en een echt gezin. Wie komt me alsnog halen? Alstublieft! Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Verkeersbesluit inzake het instellen van een adviessnelheid en inhaalverbod op de rijksweg N57 De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, bekend dat hij een besluit heeft genomen middels plaatsing van twee borden A4 van de bijlage 1 van het RW een adviessnelheid van 50 km/uur in te stellen en door het aanbrengen van een doorgetrokken asstreep een inhaalverbod in te stellen op de rijksweg N57 tussen km. 73-005 en km. 74.100, respectievelijk km. 73.250 en km. 73.810 gelegen in de gemeente Veere. Terinzagelegging Het betreffende verkeersbesluit ligt met ingang van 23 april 2009 gedurende zes weken ter inzage op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur op de volgende adressen: 1Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaelesingel 18 (inzagekamer) te Middelburg; 2. Rijkswaterstaat, Wegendistrict Zeeland, Evertsenstraat 98 (kamer 2.05) te Goes; 3. Gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg. Bezwaar en voorlopige voorziening Belanghebbenden kunnen gedurende voornoemde termijn een bezwaarschrift indienen tegen het besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan daar naast een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend, een en ander op de wijze zoals is vermeld in het onderdeel 'MEDEDELINGEN' van het ter inzage gelegde besluit. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd Wegendistrict Zeeland, ing. M. Heijdens M.Sc. voordeel verpakking per kilo Week 17. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 20 april t/m zondag 26 april 2009. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan snelfilter, bonen, décafé of mildcafé 3 pakken a 250 gram 5r@S/6r5r Ja zak 4 stuks 1 zegel bij aankoop van 3 pakken alle soorten 3 pakken a 1.5 liter diverse soorten* pak 1 liter 1 zegel bij aankoop van 3 pakken 1 zegel bij aankoop van 2 pakken krat 24 x 25 cl 1 zegel bij aankoop van 1 krat M.u.v. World's Best, Powerfruit, Pomgranate en Red Orange Sunrise 800-2353683 wnxLWiiaisfKVBf Meld u aan voor de nieuwsbrief: 5 particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl

de Faam | 2009 | | pagina 17